Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie na wakacje??

30 cze 2012 - 17:41:11

No właśnie Darłówko i Dźwirzyno między innymi już znam, Niechorze, Pogorzelice, Rewal, Mrzeżyno, Rewal, Dziwnów i całą resztę znam. Powiedzmy tak od Ustki na wschód nie znam i chcieliśmy w tym roku poznać :)

Gdzie na wakacje??

30 cze 2012 - 22:43:48

No ja mam do łeby 10 min . Ma swój urok ale ceny zabijają! Na szczescie nie dawno powstała nie daleko biedronka i mysle ze troche ruszyli głowami i miejscowi poobnizali ceny bo to co sie tam dzieje to głowa boli ..
Powstało nie daleko fokarium drugie w Polsce i słynny na całą Polske park dinozaurów tak wiec coraz wiecej ciekawych atrakcji :) Nie licząc co rocznego Wesołego miasteczka Jan Novy i krasnal :)

zweryfikowana
Posty: 379
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie na wakacje??

01 lip 2012 - 02:13:53

Dwa lata temu byliśmy w Rowach,-fajne miasteczko,czysta,i szeroka plaża ,dużo atrakcji dla dzieciaków.
Rok temu Łeba-zgiełk i moloch,jak dla mnie.
A za dwa tygodnie jedziemy do Chłapowa(koło Władysławowa)\
nie byliśmy tam ale znajomii nam polecili,zobaczymy jak będzie.za domek płacimy 250zł/4-6 osobowy

niezweryfikowana
Posty: 205
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie na wakacje??

06 lip 2012 - 13:25:25

Ja polecę Primaverę w Jastrzębiej Górze - naprawdę fajne miejsce dla aktywnych osób, których nudzi leżenie plackiem na plaży. W ofercie mają całkiem ciekawe wczasy odchudzające, więc jak ktoś się boryka z brakiem motywacji i czasu. Mają siłownię, basen, saunę, szereg zabiegów odnowy biologicznych i ofertę zajęć fitness (między innymi aqua aerobic i tai chi) :)

zweryfikowana
Posty: 526
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na wakacje??

06 lip 2012 - 14:20:30

A czy byl ktoś w Chłopach koło Mielna?

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na wakacje??

06 lip 2012 - 14:40:15

Cytat
agawel7
Polecam miejscowość Białogóra 60 km od trójmiasta piekna plaża piasek bialutki delikatny 3dni temu wrociłam też byłam z chłopakiem mieszkalismy w pensjonacie ela

Ja w tamtym roku byłam w Białogórze,super było:) do morza 10 minut deptakiem:)
ale i tak najfajniej jest w Dębkach:)

http://www.debki.pl/

a zwłaszcza to miejsce gdzie rzeka wpada do morza:)urocza okolica:) jednym słowem CUDNIE!!!!!!

Gdzie na wakacje??

09 lip 2012 - 17:13:43

A ja znalazłam jeszcze jedno ciekawe miejsce o takie:

http://krystyna.wpt.pl/

Nasz wyjazd niestety się opóźnia dopiero w sierpniu jedziemy więc mamy czas jeszcze na wybór.

Kusi nas jednak bardziej cisza i spokój po zgiełku miejskim także odrzuciliśmy Jastrzębią Górę i Władka i pozostało Chłapowo, a zwłaszcza http://oland.com.pl/ i to nowe w Karwieńskich Błotach między Karwią a Dębkami. Na niektórych forach bardzo sobie chwalą te Dębki, tak jak i tu powyżej :) więc będzie i tam blisko na spacer i do Karwi, ale z drugiej strony w Chłapowie też ciekawie może być i bliżej do sklepów we Władysławowie :D także cały czas mamy trudny orzech do zgryzienia.

Gdzie na wakacje??

09 lip 2012 - 17:20:51

Moj tata jak byl maly, to jezdzil ze swoimi rodzicami do Gąsek (pomiedzy Sarbionowem, a Kolobrzegiem), pozniej zabieral tam nas. Do wyboru pole namiotowe albo hotel. Od lat jezdza tam te same osoby.
Jednak patrzac na ceny i po podliczeniu calego wyjazdu - lepiej kupic LastMinute.

http://ugienia.pl/

zweryfikowana
Posty: 526
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na wakacje??

11 lip 2012 - 21:04:02

Jakie domy w Dżwirzynie są godne polecenia?

Gdzie na wakacje??

11 lip 2012 - 21:12:35

ja jadę w tym roku do Władysławowa. Chyba 3 lata temu byłam w Łebie, jeszcze wcześniej w Chałupach i najlepiej wspominam Władysławowo :)

Gdzie na wakacje??

11 lip 2012 - 21:35:06

Dla osób ceniących sobie spokój i ciszę polecam Karwieńskie Błota. Kiedyś jeździłam do Karwi (mam pół godziny drogi), ale jak się urodziła córka to przeniosłam się właśnie na Karwieńskie. W Karwi fajnie, jednak jest to mała miejscowość a turystów ogrom i poruszanie się tam z wózkiem to prawdziwa droga przez mękę:( natomiast na Karwieńskich jest luźniej i póki co spokojniej. Plaża duża, las, okolica ładna i zadbana, spokój. Nie ma tych wszystkich kramików, budek i pierdół co pół metra. Za to jest kilka miejsc gdzie można dobrze zjeść i kilka sklepików.

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na wakacje??

25 lip 2012 - 11:26:22

Gdzie spędzacie wakacje? może ktoś mi poleci sprawdzone noclegi w Karwii (morze) lub w Szczawnicy (góry), wygodny pokój z łazienką, dobre jedzenie, miła atmosfera itp. ;)
ktoś coś poleci?
może inne ciekawe miejsca?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-25 11:47 przez Kamanka.

Gdzie na wakacje??

25 lip 2012 - 12:51:26

http://www.trzykorony.pl/


ciut dalej od szczawnicy ale piiięknie,córka była tam w tym roku na obozie i jest zaczarowana tym miejscem

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na wakacje??

25 lip 2012 - 19:03:22

Dzięki, sprawdzę, ktoś jeszcze?

Gdzie na wakacje??

25 lip 2012 - 21:12:46

Ja polecam Rabkę Zdrój, dzieci na pewno nie będą się tam nudziły, jest Rabkoland czyli park rozrywki, teatr lalek Rabcio, piękny park zdrojowy, w którym są super place zabaw i mnóstwo atrakcji, kolorowe fontanny. Blisko Zakopane, czy samochodem czy busem łatwo można się dostać. Mojej 7-letniej córci bardzo się podobało i z wyjazdu jest bardzo zadowolona, my zresztą rownież, naprawdę warto się tam wybrać. Jeśli jesteś zainteresowana mogę dać Ci namiary na prywatną kwaterę u miłej pani, do dyspozycji 2 pokoje, obok łazienka i kuchnia, 30zł od osoby.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak wyczyscic biale buty z zamszu ?