Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

52 minut temu

elektryka sklep

58 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie na wakacje??

30 cze 2012 - 17:41:11

No właśnie Darłówko i Dźwirzyno między innymi już znam, Niechorze, Pogorzelice, Rewal, Mrzeżyno, Rewal, Dziwnów i całą resztę znam. Powiedzmy tak od Ustki na wschód nie znam i chcieliśmy w tym roku poznać :)

Gdzie na wakacje??

30 cze 2012 - 22:43:48

No ja mam do łeby 10 min . Ma swój urok ale ceny zabijają! Na szczescie nie dawno powstała nie daleko biedronka i mysle ze troche ruszyli głowami i miejscowi poobnizali ceny bo to co sie tam dzieje to głowa boli ..
Powstało nie daleko fokarium drugie w Polsce i słynny na całą Polske park dinozaurów tak wiec coraz wiecej ciekawych atrakcji :) Nie licząc co rocznego Wesołego miasteczka Jan Novy i krasnal :)

zweryfikowana
Posty: 379
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie na wakacje??

01 lip 2012 - 02:13:53

Dwa lata temu byliśmy w Rowach,-fajne miasteczko,czysta,i szeroka plaża ,dużo atrakcji dla dzieciaków.
Rok temu Łeba-zgiełk i moloch,jak dla mnie.
A za dwa tygodnie jedziemy do Chłapowa(koło Władysławowa)\
nie byliśmy tam ale znajomii nam polecili,zobaczymy jak będzie.za domek płacimy 250zł/4-6 osobowy

niezweryfikowana
Posty: 205
Ostrzeżenia: 2/5

Gdzie na wakacje??

06 lip 2012 - 13:25:25

Ja polecę Primaverę w Jastrzębiej Górze - naprawdę fajne miejsce dla aktywnych osób, których nudzi leżenie plackiem na plaży. W ofercie mają całkiem ciekawe wczasy odchudzające, więc jak ktoś się boryka z brakiem motywacji i czasu. Mają siłownię, basen, saunę, szereg zabiegów odnowy biologicznych i ofertę zajęć fitness (między innymi aqua aerobic i tai chi) :)

zweryfikowana
Posty: 526
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na wakacje??

06 lip 2012 - 14:20:30

A czy byl ktoś w Chłopach koło Mielna?

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na wakacje??

06 lip 2012 - 14:40:15

Cytat
agawel7
Polecam miejscowość Białogóra 60 km od trójmiasta piekna plaża piasek bialutki delikatny 3dni temu wrociłam też byłam z chłopakiem mieszkalismy w pensjonacie ela

Ja w tamtym roku byłam w Białogórze,super było:) do morza 10 minut deptakiem:)
ale i tak najfajniej jest w Dębkach:)

http://www.debki.pl/

a zwłaszcza to miejsce gdzie rzeka wpada do morza:)urocza okolica:) jednym słowem CUDNIE!!!!!!

Gdzie na wakacje??

09 lip 2012 - 17:13:43

A ja znalazłam jeszcze jedno ciekawe miejsce o takie:

http://krystyna.wpt.pl/

Nasz wyjazd niestety się opóźnia dopiero w sierpniu jedziemy więc mamy czas jeszcze na wybór.

Kusi nas jednak bardziej cisza i spokój po zgiełku miejskim także odrzuciliśmy Jastrzębią Górę i Władka i pozostało Chłapowo, a zwłaszcza http://oland.com.pl/ i to nowe w Karwieńskich Błotach między Karwią a Dębkami. Na niektórych forach bardzo sobie chwalą te Dębki, tak jak i tu powyżej :) więc będzie i tam blisko na spacer i do Karwi, ale z drugiej strony w Chłapowie też ciekawie może być i bliżej do sklepów we Władysławowie :D także cały czas mamy trudny orzech do zgryzienia.

Gdzie na wakacje??

09 lip 2012 - 17:20:51

Moj tata jak byl maly, to jezdzil ze swoimi rodzicami do Gąsek (pomiedzy Sarbionowem, a Kolobrzegiem), pozniej zabieral tam nas. Do wyboru pole namiotowe albo hotel. Od lat jezdza tam te same osoby.
Jednak patrzac na ceny i po podliczeniu calego wyjazdu - lepiej kupic LastMinute.

http://ugienia.pl/

zweryfikowana
Posty: 526
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na wakacje??

11 lip 2012 - 21:04:02

Jakie domy w Dżwirzynie są godne polecenia?

Gdzie na wakacje??

11 lip 2012 - 21:12:35

ja jadę w tym roku do Władysławowa. Chyba 3 lata temu byłam w Łebie, jeszcze wcześniej w Chałupach i najlepiej wspominam Władysławowo :)

Gdzie na wakacje??

11 lip 2012 - 21:35:06

Dla osób ceniących sobie spokój i ciszę polecam Karwieńskie Błota. Kiedyś jeździłam do Karwi (mam pół godziny drogi), ale jak się urodziła córka to przeniosłam się właśnie na Karwieńskie. W Karwi fajnie, jednak jest to mała miejscowość a turystów ogrom i poruszanie się tam z wózkiem to prawdziwa droga przez mękę:( natomiast na Karwieńskich jest luźniej i póki co spokojniej. Plaża duża, las, okolica ładna i zadbana, spokój. Nie ma tych wszystkich kramików, budek i pierdół co pół metra. Za to jest kilka miejsc gdzie można dobrze zjeść i kilka sklepików.

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na wakacje??

25 lip 2012 - 11:26:22

Gdzie spędzacie wakacje? może ktoś mi poleci sprawdzone noclegi w Karwii (morze) lub w Szczawnicy (góry), wygodny pokój z łazienką, dobre jedzenie, miła atmosfera itp. ;)
ktoś coś poleci?
może inne ciekawe miejsca?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-25 11:47 przez Kamanka.

Gdzie na wakacje??

25 lip 2012 - 12:51:26

http://www.trzykorony.pl/


ciut dalej od szczawnicy ale piiięknie,córka była tam w tym roku na obozie i jest zaczarowana tym miejscem

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na wakacje??

25 lip 2012 - 19:03:22

Dzięki, sprawdzę, ktoś jeszcze?

Gdzie na wakacje??

25 lip 2012 - 21:12:46

Ja polecam Rabkę Zdrój, dzieci na pewno nie będą się tam nudziły, jest Rabkoland czyli park rozrywki, teatr lalek Rabcio, piękny park zdrojowy, w którym są super place zabaw i mnóstwo atrakcji, kolorowe fontanny. Blisko Zakopane, czy samochodem czy busem łatwo można się dostać. Mojej 7-letniej córci bardzo się podobało i z wyjazdu jest bardzo zadowolona, my zresztą rownież, naprawdę warto się tam wybrać. Jeśli jesteś zainteresowana mogę dać Ci namiary na prywatną kwaterę u miłej pani, do dyspozycji 2 pokoje, obok łazienka i kuchnia, 30zł od osoby.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak wyczyscic biale buty z zamszu ?