Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie na wakacje??

01 cze 2012 - 22:24:08

zależy jakie warunki Cię interesują , wiem że można dostać kwatery już od 35zł/os...

Gdzie na wakacje??

03 cze 2012 - 17:47:31

Mi chodzi głównie o łazienkę .
Nie będę spędzała w pokoju dużo czasu , więc nie musi być super warunków .

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

Gdzie na wakacje??

18 cze 2012 - 17:05:13

My w tamtym roku byliśmy w Dźwirzynie w ośrodku Anna-Maria, MASAKRA!!! załatwiliśmy wszystko już w maju, rezerwacja na 10dni, dogadaliśmy się co do kwoty, wpłaciliśmy zaliczkę. Pojechaliśmy i... Smród, brud i ubustwo. Grzyb w łazience, pościel niby czysta, ale... Plac zabaw to jakaś stara huśtawka i piaskownica. Pan policzył nam więcej kasy niż sie umawialiśmy + 35zł za dziecko(1,5roku), które nawet własnego łóżka nie miało, więc za co? do okoła inne dzieci skakały na trampolinach i bawiły się na nowoczesnych placach, a moje dziecko płakało przy płocie :( Wakacje kosztowały nas więcej niż za granicą 100 zł osoba dorosła za dobę +35dziecko . W tym roku nie wierzę w żadne oferty internetowe, jedziemy w ciemno, nie robimy rezerwacji, na wszelki wypadek bierzemy namiot.

Gdzie na wakacje??

18 cze 2012 - 17:22:19

My w zeszłym roku byliśmy w Rowach. Bardzo fajne miasteczko, nie za wielkie, nie za małe. Dla dzieci pełno wesołych miasteczek. Plaża czysta, szeroka. My byliśmy bardzo zadowoleni a córcia jeszcze bardziej ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

Gdzie na wakacje??

18 cze 2012 - 21:56:12

a czy ktoś jezdzi do Mielna, Mielenka lub unieścia?

Gdzie na wakacje??

18 cze 2012 - 23:47:14

Ja polecam Darłowo/ Darłówko. Jeździmy tam co roku i zawsze wracamy:) jest tam pięknie, dużo atrakcji i zwiedzania...

Gdzie na wakacje??

19 cze 2012 - 01:10:08

my tez bylismy w zeszlym roku w Rowach i polecam :) w tym roku znow tam jedziemy :D plaza ładna szeroka i czysta miasto nie za male nie za duze ale sklepow straganow barow knajp masa codziennie mozna zjesc gdzie indziej. dla dzieci sporo atrakcji. ale nie ukrywam ze to mala miescinka nie to co kolobrzeg w ktorym sie mzona zgubic ale jak ktos nie lubi takich wielkich miast to ok.

Gdzie na wakacje??

19 cze 2012 - 08:40:18

Ja polecam Łebę,jest piękna,uwielbiam spędzać tam wakacje:))

Gdzie na wakacje??

22 cze 2012 - 07:49:31

a ja polecam Ustronie Morskie :) 10 km od Kołobrzegu. Przepiękna miejscowość, plaża... ach. Byłam 3 razy...

zweryfikowana
Posty: 251
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie na wakacje??

22 cze 2012 - 09:47:57

Proponuje Debinę koło Rowów okolica spokojna brak straganików, tylko cisza spokój TY i morze, polecam ośrodek Magra www.magraclub.pl typowy ośrodek rodzinny baseny z podgrzewana woda, sala zabaw dla dzieci, atrakcje, place zabaw dla dzieci, teatrzyki, wystepy, zawody rodzinne, ranny jogging, bezplate rowery i baskie trasy po lesie aż do Łeby! No i kuchnia... pycha... tylko nie wiem czy sa jeszcze miejsca :) bo to oblegany ośrodek. POLECAM! Byłam i pojadę za rok na 100%

Gdzie na wakacje??

28 cze 2012 - 10:41:48

Hejka!

Mam mały dylemat, więc zwracam się do Was, bo być może ktoś z Was był w tych ośrodkach i będzie w stanie mi poradzić który wybrać.
W tym roku planuję wybrać się nad morze w jakieś nowe miejsce, nie tak jak co roku w okolice Kołobrzegu bo te tereny znam już jak własną kieszeń, w tym roku chciałabym poznać część wybrzeża w okolicach Trójmiasta, tam jeszcze nie byłam, więc chciałam się poradzić Was tutaj :).

Po przewertowaniu wybrałam cztery miejsca na razie, każde ma jakieś za i przeciw, a które Wy byście polecili?

Pierwsze to Pokoje w Chłapowie, duży plus bo ceny już od 25 zł, a do tego jest basen gratis, to nawet jak pogody za fajnej nie będzie to można się chociaż w basenie wykąpać jak nie w morzu :).

http://oland-pokoje.pl/


Drugie to też w Chłapowie jakiś bratni ośrodek tego poprzedniego ale w innym miejscu :) i tu co prawda jest drożej, ale kusi ogromny teren, dzieciak by się wyhasał, no i jest jacuzzi, ja bym chętnie spróbowała zagrać w tenisa bo jest tam kort, no a mój mężczyzna kocha konie a tam jest stadnina. Także dużo więcej atrakcji, ale cena też odpowiednio większa bo wychodzi za pokój 3 osobowy 55 zł, no ale można na miejscu wziąć wyżywienie za niewielkie pieniądze, a to jadąc z dzieckiem jest duży plus.

http://oland.com.pl/


Teraz trzecie miejsce w Jastrzębiej Górze, w samym centrum, zdjęcia zapierają dech w piersi :) ale do Władysławowa dalej, no i ceny też wyższe, ale pokoje wyglądają na luksusowe. Z drugiej strony jakby się okazało nie fajnie to wolę nie wydawać aż tyle, ale może ktoś był i wie że jest fajnie, miło i smacznie :].

http://wita-jastrzebiagora.pl/


No i ostatnie jest w samym Władysławowie. Tu urzekł mnie ogród, no jest po prostu bajeczny :) fajne byłyby wieczory tam spędzane, no i blisko do centrum Władysławowa, dużo bliżej niż z poprzednich opcji. Ceny nie przerażają :) no i mają sale gier z bilardem która byłaby idealna przy ewentualnym braku pogody, a bilard to coś co lubimy oboje.

http://pensjonat-asteria.pl/


Moje pytanie skierowane jest najchętniej do osób które były w tych miejscach może w zeszłym roku i mogą mi na ich temat powiedzieć coś więcej niż jest na ich stronach :) ale za każdą radę będę wdzięczna :D bo w domu dyskusje nie mają końca, nie możemy się zdecydować, a jak będziemy dłużej zwlekać to nie będzie jeszcze wolnych miejsc :) proszę o pomoc w trybie pilnym :).
Dziękuję.

Gdzie na wakacje??

28 cze 2012 - 11:01:53

My tradycyjnie już chyba 3 raz z kolei jedziemy do Grzybowa, plaża super duża i czysta miejscowość i atrakcji dla maluchów jest sporo. A do Kołobrzegu mamy ok 3 kilometrów. Wynajmujemy apartament ok 60mk za 300 zł na dzień.

Gdzie na wakacje??

28 cze 2012 - 11:09:25

Polecam miejscowość Białogóra 60 km od trójmiasta piekna plaża piasek bialutki delikatny 3dni temu wrociłam też byłam z chłopakiem mieszkalismy w pensjonacie ela



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-28 11:10 przez agawel7.

Gdzie na wakacje??

28 cze 2012 - 11:12:47

O o Białogórze nie słyszałam, właśnie patrzę na google maps i jest ona trochę daleko od morza, ile się idzie do plaży? I czy plaża tam jest strzeżona?
Pozdrawiam :)

Gdzie na wakacje??

30 cze 2012 - 16:21:56

Ja polecam Darłówko i Dźwirzyno

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak wyczyscic biale buty z zamszu ?