Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mop parowy

02 sty 2012 - 19:15:12

sprawdzil sie u was?polecacie jakis?

mop parowy

02 sty 2012 - 19:20:08

ja mam orginalny z mango kosztował kupe kasy dokupilam tez koncowki i mop stoi w szafie jak dla mnie przereklamowany 100% jA NIE POLECAM OGOLNIE MYJE PODLOGE ALE TO CO POKAZUJA z para ze czysci i td,,,,,sztuczki jakies sa podróbki duzo tansze moja kolezanka miala 3 i sie popsuły nie polecam

mop parowy

02 sty 2012 - 19:53:16

ja tez mam z mango-beznadzieja. Zostawia smugi albo wręcz mokra podłogę, nie mozna na chwile zatrzymac go na podłodze bo się odparza. Nie polecam. strata kasy.

mop parowy

02 sty 2012 - 20:22:17

szkoda bo myslałam,ze fajnie tym odkazi sie podloge.wszytskie sa takie do kitu?bo troszke ich jest na all.

mop parowy

02 sty 2012 - 20:31:11

My mamy Bionaire

ładnie usuwa bród z paneli i płytek, nie zostawia mokrych plam i smug - używamy ok roku i działa nadal sprawnie a kupiliśmy powystawowy za 37 zł :)

mop parowy

03 sty 2012 - 14:40:32

postanowilam jednak sprobowac i zamowilam ale nie mop ale mala wielofunkcyjna myjke,pieniadze nieduze wiec nie bedzie az tak zal jak na mopa 300zl.dam znac jak dojdzie

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

mop parowy

03 sty 2012 - 14:47:41

ja mam mopy i czyściki firmy RAYPATH, nie są parowe tylko zwykłe. Potwornie drogie, ale w sumie to jestem z nich zadowolona, bo bez stosowania chemi jestem wstanie zrobić nimi to samo co przy użyciu, najlepszych i najdroższych płynow i past, tylko muszę się bardziej wysilic. Myślę że są fajne np dla ekomam, ja jestem raczej leniuchem i nad ekologię bardziej cenię sobie wygodę, ale to był prezent od mojej mamy na nową drogę życia i za każdym razem jak na nie patrzę to myślę sobie jak bardzo mama musi mnie kochać skoro zrobiła mi taki prezent i to mnie mobilizuje :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-03 14:48 przez alenka85.

mop parowy

03 sty 2012 - 16:41:34

Cytat
alenka85
ja mam mopy i czyściki firmy RAYPATH, nie są parowe tylko zwykłe. Potwornie drogie, ale w sumie to jestem z nich zadowolona, bo bez stosowania chemi jestem wstanie zrobić nimi to samo co przy użyciu, najlepszych i najdroższych płynow i past, tylko muszę się bardziej wysilic. Myślę że są fajne np dla ekomam, ja jestem raczej leniuchem i nad ekologię bardziej cenię sobie wygodę, ale to był prezent od mojej mamy na nową drogę życia i za każdym razem jak na nie patrzę to myślę sobie jak bardzo mama musi mnie kochać skoro zrobiła mi taki prezent i to mnie mobilizuje :)
o spotkałam się z tym. mam kilka koleżanek, które zachwalaja. Była u mnie nawet babka na prezentacji i prawie kupiłam zestaw tych szmatek ale..mąż (marketingowiec z wykształcenia) mnie powstrzymał. Zrobił wszystko zeby mi udowodnic, ze jak wezmę zwykłe szmatki i umyje, potem przetrę na czysto i wypoleruję to efekt bedzie ten sam. I przekonał...na szczęście bo ponad 2 tysie piechota nie chodzą. Skusiłam się tylko na zestaw do twarzy i...dostałam tradziku.

mop parowy

04 sty 2012 - 14:49:21

no wiec dostalam dzis moj oczyszczacz parowy.Jestem strasznie zadowolona,dawno nie robilam porzadkow w domu wiec ma co robic u mnie;),dzialamy od poludnia i sprawdza sie genialnie!!!Cudnie doczyszcza miejsce ciezko dostepne w toalecie,w kuchence,w szczelinach,fugi czysci tak sobie ale ja mam jasniutkie fugi(dzialamy narazie bez detergentu a ma rowniez zbiorniczek na jakis srodek czystosci).Nie oddam go juz<lol>.Mam nadzieje ze dlugo posluzy.Bede skladac pieniazki na cos profesjonalnego bo t urzadzonka chyba sa ekstra,bede polowac jeszcze na mopa jesli to tez tak dziala jak to;).Nie zaluje tych 59zl za nic w swiecie.Ma rowniez minusy ale za ta cene i ta pomoc nie bede narzekac ale oczywiscie napisze gdyby ktos zechcial sie na cos takiego skusic.Woda dosc szybko sie wyczerpuje(na jednym załadunku łazenki nie posprzatalam,musialam dolewac),para nie leci tak sotro caly czas,trzeba co chwile czekac az sie mocniej podgrzeje,troche to denerwujace ale robilam w miedzyczasie cos innego,w sumie szybko sie nagrzewa.Narazie chyba tyle minusow;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

mop parowy

04 sty 2012 - 16:07:27

Cytat
anna178
Skusiłam się tylko na zestaw do twarzy i...dostałam tradziku.
tak? A ja z tego do twarzy jestem strasznie zadowolona, może nie dokładnie płukałaś tą szmatkę... ja mam wszystkie 3, tą pilingującą, do ciała i do demakijażu i w sumie bardziej sobie je cenie niż jakikolwiek kosmetyk, ale nie chce mi się ich ciągle szorować, więc żadko używam.

mop parowy

04 sty 2012 - 16:48:01

Mam do sprzedania mop pary w idealnym stanie.
można pytać

mop parowy

04 sty 2012 - 17:20:06

Tombal wrzuc prosze zdjecie jaki to mop i jaka cena?

mop parowy

12 gru 2013 - 16:36:28

u nas mop zniszczył drewniane panele, jednak to co mówią że para nie wywiera wpływu na drewno to nie prawda, do terakoty jest świetny ale szkoda niszczyć podłogę8

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

mop parowy

12 gru 2013 - 18:12:38

ja mam myjke parową ,szkoda kasy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kontakty towarzyskie po porodzie. Czy są tu mamusie z Wrocławia?