Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

lepiej wiedzaca babcia

03 gru 2011 - 19:24:37

Na szczescie moja tesciowa mieszka na stałe za granica wiec nie mam takich problemow ;) za to moja mama owszem czasem za bardzo sie wymadrza,ale ja to zlewam i wychowuje dziecko po swojemu

lepiej wiedzaca babcia

03 gru 2011 - 20:24:20

Każdy chyba coś podobnego przerabiał. ja znalazłam sposób i odpowiadam, że lekarz/położna/pielęgniarka nie kazała tak robić- zawsze to jakiś autorytet, skoro ja- matka nim nie jestem. W tekście Rodzinka.pl pełno takich przykładów. Z resztą w komentarzach również, ale i znalazła się tam mądra teściowa i przedstawiła punkt widzenia babci. Mi wiele dało to do myślenia :)

lepiej wiedzaca babcia

04 gru 2011 - 15:44:38

no ja mam dosc troche tego. Ma jeszcze jednego wnuka ktory ma 3.5 roku a nawet nie zaproponuje zeby został nawet n kilka godzin. gdy jej to mowie to
wykreca sie ze synowa by caly czas dzwoniła nie wiem moze mnie sie mniej boi he? a gdy powiedziałam ze sie przeprowadzamy (nie miezkamy u niej) to od razu sie zapowiedziała ze bedzie przychodzic caly cza. a do tamtego wnuka na godzine nie ma czasu isc.

duzo takich historii ale zeby to opisac trzeba iec dwie rece bo na jednej trzymam malego :P

lepiej wiedzaca babcia

04 gru 2011 - 17:31:32

moja tesciowa z dwa razy sie wtracila w cos od razu powiedzialam jej ze ja robie tak i koniec wyszla obreazona ale od tej pory mam spokoj w zyciu bym sobie nie pozwolila na takie cos jak Ty, niech Twoja tesciowa zrobi sobie dziecko jak tak bardzo chce sie zajmowac Twoim albo niech z domu dziecka wezmie ja bym jej powiedziala ze to moje dziecko i ona ma byc z matka a nie z babka, niekmtorym ludziom na starosc sie w glowach poprzewracalo szok!! Twoja tesciowa jakby uslyszala moj ciety jezyk jak ktos mi kaze cos robic jak ja nie chce to by mnie chyba do sadu podala, moja mama tez czasem powie zebym zrobila tak czy siak ale jak sie odezwe odpowiednio to sie slowem juz nie odzywa, nie zycze sobie i tyle ja nie wiem czym Ty sie przejujesZ? rozumiem ze to matka Twojego meza ale bez przesady kobieto ogarnij sie, ja nie moge zrozumiec jak mozesz zostawiac dziecko babci kiesdy ona chce! ja zostawiam dziecko babciom na noc tylko wtedy kiedy z mezem chce dgzies wyjsc ale to moje dziecko i tyle... aha mialam ostatnio sytuacje taka ze tesciowa nie mogla zostac z dzieckiem bo moja mama zajmuje sie dzieckiem brata i nie da rady i powiedzialam jej ze jak nie zopstanie z dzieckiem to wynajmuje opiekunke nie bede sie jej prosic i trzasnelam sluchawka od tej pory przyjezdza zawsze nie musze sie jej prosic wystarczy ze tylko powiem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-04 17:34 przez sexyflexi00.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak dorobić parę groszy?