Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nio wysłałam jej juz zeczy bo napisał ze zrobiłą przelew a nic z tego?

wysłałąm bo miałm czas i byłam na poczcie i wysłam z inymi !!!

kurcze to niedobrze... napisz jej że zgłosisz sprawę na policję i tu na szafie/szafce.
można wiedzieć jaka to była kwota?
nawet wysłana na poczcie kasa nie idzie 3 tyg...

nie wiem co jeszcze można zrobić. ja już raz wysyłałam bez wpłaty ale to był pierwszy i ostatni raz. też do dziś nie mam kasy. ale to była mała kwota.

nio wiesz 30 zł ale na ulicy nie lezy prawda

zgłosiłąm juz na szafke kazali czekac?

policja ja nie rusza widac

Napisz dla niej że pójdziesz z tym na policję, może wtedy Ci się coś uda, ale wątpię, dla mnie też zdażyło się kilka razy że ktoś kupiła, a nie zapłacił. Trzeba zawsze wysyłać dopiero po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie.

nio napisąłm jej ze policja sie tym zajmie ale nadal nic?

Cytat
skierka1981
kurcze to niedobrze... napisz jej że zgłosisz sprawę na policję i tu na szafie/szafce.
można wiedzieć jaka to była kwota?
nawet wysłana na poczcie kasa nie idzie 3 tyg...

nie wiem co jeszcze można zrobić. ja już raz wysyłałam bez wpłaty ale to był pierwszy i ostatni raz. też do dziś nie mam kasy. ale to była mała kwota.
racja pieniazki wplacone na poczcie ida maksymalnie 3 dni robocze, ost tez jedna mamusia zakupila u mnie paczuszke ubranek, pieniazki wplacila w piatek na poczcie a w poniedzialek w poludnie mialam je na koncie, jak dla mnie to sciema z ta wplata, byc moze wykorzystala Twoja dobroc, ze od razu jej wyslalas, ale nie mi to osadzac, napisz jej ze zglosisz to policji czy na szafce adm.

dzieki ale wstyd ze za 30 zł bedzie miaął problemy z policja

Cytat
gabrysia8
dzieki ale wstyd ze za 30 zł bedzie miaął problemy z policja


pytanie czy tylko Tobie nie zapłaciła...

wiec czekam na inne mamy moze tez ich oszukała

Cytat
gabrysia8
wiec czekam na inne mamy moze tez ich oszukała

powodzenia :)
a jak nikt się nie odezwie to może dowiedz się jak by wyglądało takie zgłoszenie policji...już kiedyś dziewczyny pisały ze nawet małe kwoty były zgłaszane. raz oszukała Ciebie, może jeszcze kogoś to nie można jej popuścić

Cytat
alenka85
[attachment 624858 CIMG4098.JPG][attachment 624856 CIMG4080.JPG][attachment 624854 CIMG4045.JPG][attachment 624853 CIMG4035.JPG]Dziewczyny w jakim stanie wg was jest ta zabawka? Podoba się wam? Dodam, że nie działa tylko 5 czarnych klawiszy i jeden biały, sama zabawka działa prawie za każdym razem tylko przy drobnym wstrząsie się wyłącza lub zawiesza i buczy. Ach no i szczególik ta czerwona rurka poprzez swoje pęknięcia powoduje że organki co chwilę upadają. Gdybyście kupiły ją na szafie dla synka (jak ja to zrobiłam)w stanie bdb z prawie niewidocznymi śladami użytkowania za 35zł razem z wysyłką, czy byłybyście zadowolone?




WYSTAWIAJ LIPE I SIE NIE ZASTANAWIAJ,

sa jakies inne mamy co tez oszukała ?

Ja tez mam problem z pewna mamusia
Czekam juz 2 tydz na wpłate zakupiła za 105zł
Obiecywała w pn zapłacić mija tydz a wpłaty niema
Pisała że dostała bóle i szybciej pewnie pójdzie rodzic niz pensje wejdzie na konto
Śmieszne troche bo wczesniej pisałaże z konta męża najwyżej zrobi wpłate
Teraz cisza od 17 nie loguje sie
Nie raz zdarzało sie że ktoś płącił później czekałam bo prosił
Ale teraz nie mam kontaktu z nia
Nie wiem co myslęc
Róznie bywa czy ona poszła do szpitala faktycznie rodzic , ale z innego konta tez miała zapłacić
I co tu mysleć o takiej osobie?

jak poszła rodzić to ani ona ani partner raczej głowy do wpłat nie mają ja bym jeszcze z tydzień poczekała a jak nadal będzie cisza to wystawić od nowa i dać odpowiedni komentarz

wiecie co ja zostałam juz z 5razy oszukana i nigdy nie zgłosiłam na policje, przez to straciłam jakies 200zł łącznie ;/ raz zamówiłam kostium kąpielowy za 60zł z przesyłką to co przyszlo nie wiem jak nazwac, majtki od kostiumu byly w upławach... :| rozmiar 2x mniejszy, jak na 10latke. masakra, innym razem kupiłam spodnie które nigdy do mnie nie dotarły, jeszcze paniusia smiala mi sie w twarz pisząc zebym jej udowodniła ze spodni nie wysłala ... miałam kilka takich sytuacji i powiem wam, że jeśli jeszcze raz zostane oszukana chocby na pare zlotych to ide na policje i sie nie zastanawiam, zaluje ze w poprzednich sprawach tak nie zrobiłam ;/ wiec nie zastanawiajcie sie, tylko jak was ktos oszukał idźcie czym predzej na policje!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rzutnik do bajek