Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hej diewczyna a mam pytanko jak moge nalesc szafiarke mam jej nick ale nie wiem jak ja znalesc?

zweryfikowana
Posty: 360
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
Darmoszka
Cytat
pokrzywa7
Cytat
Darmoszka
miejmy nadzieję

( osobiście nie opierała bym uczciwości na allegro bo wiele tam oszustów :/ 14 zł od 10 osób to już 140 ;) )

no ale oby było wszystko ok


( swoją drogą polecam jednak zainwestować więcej i kupić oryginalną grę - żeby nie trafić na toksyczny plastik z jakiego nie raz są robione podróby - koszty minimalne, brak licencji itd. )

prosze sie na mnie nie obrazic ale zadam pani pytanie czy ma pani jakies pozytywne mysli ? czy wszystko widzi pani w czarnych kolorach? bo z tego co czytam rozne watki to ciagle sie pani cos nie podoba , zawsze ma pani jakies ale:) , jak ja, bym myslala tak jak pani to chyba nie korzystałabym z netu:) pozdr


A pani widzi tylko pozytywy i uważa ze na świecie są sami wspaniali ludzie ?? a może tysiące spraw o oszustwa na szafie i szafce to wymysły chorych psychopatów, którym się coś uroiło ??
Czy może afera z toksycznymi pierwiastkami w zabawkach dziecięcych to też wymysł kogoś pomylonego co widzi tylko wszystko w czarnych barwach ??
Czy też choroby - zapewne również wymysły.

Ja nie mam 100% zaufania do obcych ludzi i dzięki temu omija mnie wiele rozczarowań.

szkoda czasu na "szczekanie" - idę pooglądać świat w czarnych barwach ( np. kolorowe ubranka, w których moje dzieci lubią chodzić )

ps. a to czy mi się coś podoba czy nie to moja osobista sprawa i nikomu tu nic do gadania - tylko psychiczny cieszy się jak wariat ze wszystkiego, niezależnie od okoliczności. Bądź też naiwniak na całego, który uważa że świat to samo dobro i uczciwość.





ale ja pani nie obrazilam a pani w swojej wypowiedzi to zrobila, prosze sie zastanowic co pani czasem pisze
nie widze samych pozytywow jak pani pisze ale gdybym nie miała chociaz troche zaufania do ludzie to prosze mi wierzyc nie moglabym korzystac z internetu!!!!

Cytat
Darmoszka
miejmy nadzieję

( osobiście nie opierała bym uczciwości na allegro bo wiele tam oszustów :/ 14 zł od 10 osób to już 140 ;) )

no ale oby było wszystko ok


( swoją drogą polecam jednak zainwestować więcej i kupić oryginalną grę - żeby nie trafić na toksyczny plastik z jakiego nie raz są robione podróby - koszty minimalne, brak licencji itd. )

Kupiła taką grę na all za 14 zł z przesyłką. Gra fajna, wszystko w porządku. Jak dla mnie szkoda pieniędzy na oryginał, tym bardziej, że pewnie gra niedługo się dziecku znudzi i nie sądzę, żeby ktoś się miał otruć przez plastik...nie wpadajmy w paranoję....znając życie to i te droższe zabawki nie są wiele lepsze

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Cytat
gabrysia8
oj nie strasz zamowiłakm kilka na mikołajki maja dojsc :)


piszesz nick i po kropce szafka.pl
np.

gabrysia8.szafka.pl

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

Cytat
gabrysia8
hej diewczyna a mam pytanko jak moge nalesc szafiarke mam jej nick ale nie wiem jak ja znalesc?
wchodzisz na jakąkolwiek szafiarkę i w pasku z adresem do strony zmieniasz tylko nazwę użytkownika. np. http://szafka.pl/profil/alenka85 zmieniasz na http://szafka.pl/profil/gabrysia8

ja kupiłam i wczoraj dostałam paczuszkę , dołączony był kupna paragon ,czekałam około tygodnia na przesyłkę;)

Wg. mnie co do jakosci zabawki to Darmoszka ma racje, ja tez boje sie tych tanich zabawek, wole wiecej zaplacic, a z atestami, pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-29 11:02 przez jednaona.

Witam,
jestem Szafiarką z krótkim stażem, a już zdążyłam zostać oszukana...Chciałam ostrzec wszystkie Mamy przed Panią michalinowo2009. W czasie zawierania transakcji wszystko było ok, po przelaniu pieniędzy i zapytaniu o wysyłkę paczki kontakt się urwała. Wielokrotnie wysyłałam zapytania i wiadomości i nic, zero odezwu. Na początku myślałam, że może coś się stało, że Pani nie ma czasu, ale Pani jest nadal aktywna na Szafce. Kobieta ma prawie same (1 negatyw, który usprawiedliwiła)pozytywne komentarze...jeden plus z tej transakcji...nie będę już robiła zakupów u osób z nawet jednym negatywnym komentarzem.

Ja niestety zostałam oszukana ,troche na własne zyczenie,chciałam od pani kupic buty dla synka okazało sie ze mam niezweryfikowane konto wiec pani napisała zebym wcisnęła ,,zamiana,,wiec tak zrobiłam w ten sam dzień przelałam pieniązki za buty.transakcja była wykonana dwa miesiące temu,butów nadal nie mam!!!i co teraz ?nie mam butów,kasy nic!!oszustka(pani-KASIULEKA!!!!!!!!!!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

duodenum i asiulabuziaczek23 pamiętajcie też o istnieniu czarnej listy na którą się zgłasza nieuczciwe użytkowniczki http://szafiarenka.pl/84/3409037/czarna-lista-nieuczciwych-szafkowiczek---zgloszenia.html

zweryfikowana
Posty: 251
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Itallly
Cytat
goniak
Wiecie co jest gorsze.
Jak klikam kup a dostaję info ze dana rzecz jest praktycznie "już" sprzedana :O bo ktoś tam o nia pytał,o wymiary itp.Tyle ze ja "klikłam" i co wtedy ??????? kto ma prawo zakupu?
ten co kupił-dokonał transakcji czy ten co pytał o wymiary??????
Bo mnie osobiście trafiła sie taka transakcja!!! oczywiscie musiałam obejsc sie smakiem gdyż pani mnie poinformowała o tym ze juz komus innemu to sprzedaje.Oczywiscie mam mozliwosc wystawienia komentarza tej osobie ,ale tego nie zrobiłam ,gdyż jestem wyrozumiała-a przynajmniej staram sie taka być:)
I tak wisi mi do wystawienia a wystawić nie kogę ,bo przeciez nie ja jestem nabywcą!:)

ja bym spzredała tej co klikła KUP... zresztą ja już nie rezerwuje nikomu bo... po 2tyg nagle się ktoś rozmysla..

Inna rzecz nmie wpienia mam zapytanie czy sprzed mi Pani za tyle z wysyłką? Ja odpisuje TAK OK a tu po 2 dniach info zastanowie sie... brrr
Zastanów się wcześniej nim zapytasz?...

Jeśli ktoś jest prawdziwie zainteresowany, tzn czeka tylko na wymiary, to sprzedająca powinna zaznaczyć rezerwację, jeśli brak takiej informacji to rzecz powinna być sprzedana temu co kilknął "kup", bez dwóch zdań.
Cytat
sylwia-weronika
Cytat
Darmoszka
miejmy nadzieję

( osobiście nie opierała bym uczciwości na allegro bo wiele tam oszustów :/ 14 zł od 10 osób to już 140 ;) )

no ale oby było wszystko ok


( swoją drogą polecam jednak zainwestować więcej i kupić oryginalną grę - żeby nie trafić na toksyczny plastik z jakiego nie raz są robione podróby - koszty minimalne, brak licencji itd. )

Kupiła taką grę na all za 14 zł z przesyłką. Gra fajna, wszystko w porządku. Jak dla mnie szkoda pieniędzy na oryginał, tym bardziej, że pewnie gra niedługo się dziecku znudzi i nie sądzę, żeby ktoś się miał otruć przez plastik...nie wpadajmy w paranoję....znając życie to i te droższe zabawki nie są wiele lepsze

Ile kosztuje 1 chleb? u mnie 3,80... wiec jak gra moze kosztować 5zł proponuje poszperac po necie i sprawdzić jak sie produkuje i z czego w Chinach zabawki...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-29 14:10 przez Ilonawro.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

Cytat
gabrysia8
witam mamuski mam pytanko czy wy moze zamawiałyscie z szafka.pl ta gre małpki za 5 zł

od ***dzidziusia***

mineło juz sporo czasu a małpek dalej nie ma

dajcie znac czy tez macie taka sytuacje oki
Niech ci wyśle nr potwierdzenia nadania.Ona tą grę wysłała poleconym?

Witam.Mam pytanie czy kupił ktos misia edusia od uzytkowniczki supertanio??

witam czy ktoras z PAN miała tranzakcje z NIUNIA12315

kupiła odemnie kilka zeczy napisał ze wpłte zrobiła do dzis nie ma kasy codzienie sie logoje na szafce. odezwałą sie tydz temu ze wysłałą kase 3 tyg temu poczta przekazem


co robic z nia?


a zeczy wysłam juz jej dawno odp ze je ma a kasy nadal nie ma?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 10:23 przez gabrysia8.

A wysłałaś jej ciuszki?
ja bym wystawiła lipy i wystawiła ubrania jeszcze raz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak usunąć ślad długopisu z lalki ?