Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Coś sporo masz problemów na allegro, najpierw buty, teraz kombinezon... :P

cleopatra22 czytaj dokładnie wątek z butami załozyła inna szafkowa mama, a ja sie tylko w nim wypowiedziałam !!!!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-04 17:48 przez iwo25.

no i po co zakładasz wątek? dostałas pieniadze, paczke wyslalas i ona ja otrzymala, wystawila komenatrz jest zadowolona i reszta nie powinna Cie interesowac, gdyby zglosila na policje a dam sobie reke uciac ze tego nie zrobi to na komisariacie by ja wysmiali. masz potwierdzenie ze dostala paczke i w dniu otrzymania byla zadowolona wiec jej napisz zeby sie odczepila i lepiej przestan o tym myslec bo laska jest walnieta.

załorzyłam go dlatego ze zastanawiam mnie to czy po wystawieniu komentarza mogła by mi wcisnac swoja racje, jelsi by rzeczywiscie zgłosiła na police i gdzie ona tam nie uwarza isc z tym dalej jak mi to napisałam, na 100% wiem ze jesli po otzymaniu towaru wszystko było ok i otym mnie informowała emailem i komentarz wystawila to raczej tylko mnie straszy ja ją doskonale rozumie sama bym była zła jak bym kupiła nowy kombinezon ze skaza ale ona napisąłam mi to dopiero po miesiacu przecierz sama mogła zachoaczyc zegarkiem, piersciankiem itd a teraz pisze domnie po kilka emaili dziennie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-04 18:07 przez iwo25.

kompletnie bym się tym nie przejmowała i nie dyskutowała z kobietą. Zablokowałabym by więcej nie pisała i tyle.

Cytat
paulinka__k
no i po co zakładasz wątek? dostałas pieniadze, paczke wyslalas i ona ja otrzymala, wystawila komenatrz jest zadowolona i reszta nie powinna Cie interesowac, gdyby zglosila na policje a dam sobie reke uciac ze tego nie zrobi to na komisariacie by ja wysmiali. masz potwierdzenie ze dostala paczke i w dniu otrzymania byla zadowolona wiec jej napisz zeby sie odczepila i lepiej przestan o tym myslec bo laska jest walnieta.



i tu się zgadzam całkowicie z przedmówczynią.
i przestań sie już zastanawiac co by było gdyby poszła na policje,bo nic nie bedzie....laska cie chce poprosu nastraszyc i moze niebawem ci napisze zebys jej zwróciła polowe kasy a ona go sobie zostawi i tym zyska nowy kombinezon za grosze. olej to i kropka :P

No nie daj się,zablokuj ją i tyle. U mnie na szafce np jedna dziewczyna zakupila jakoś ciuchów na sumę 120zl.
Włozyłam jej reszte 30zl bo jedna kurtka byla uszkodzona do paczki i poinformowalam ją o tym-a chcialam zeby po prostu nie tracila 2,50zl jak bede jej odsylac przez pocztę na konto.
Po otrzymaniu paczki przez nią,napisala ze pieniadze są,a teraz po 3miesiącach się odzywa że jestem złodziejką,ze nie oddalam jej pieniędzy.
Ja mowie na to ze przeciez napisala ze otrzymala te pieniadze w paczcie a ta zaczela mnie wysyzywać i straszyć,wystawila 3 pozytywne komentarze,a jeszcze 2 nie wystawila i chyba czeka aż ja wystawię żeby się zemścić że nie dałam się oszukać.
To jest dopiero bezczelne.
Od razu zablokowałam żeby nie mogła robić u mnie zakupów.
I teraz jakby zgłosiła np na policje to y wygrala,bo potwierdzenia nie mam że wrzucilam ,wiadomosci pokasowalam,zawsze wsyztsko kasuję,a ona twierdzi ze nic o tym nie wyczytała.
Acha i by się nie odezwała jeszcze dłużej,ale napisala,m do niej że prioszę o wystawienie komentarzy..
Bezczelna..

[attachment 822317 DSC06809.JPG][attachment 822316 DSC06810.JPG][attachment 822314 DSC06806.JPG][attachment 822315 DSC06807.JPG]BEZCZELANA KUPILAM JEZDZIK MIAL BYC NOWY OKAZAL SIE UZWANY
SPRAWA ZGLOSZONA DO ADMIISTACJI
NAPISALI ZE MA MI ODDAC PINIADZE A ONA NIE CHCE ODDAC
OSKARZA MNIE ZE JA SPECJALNIE ZNISZCZYLAM JEZDZIK :(((((((((
DORADZCIE CO ROBIC???????????????
<moderacja>
MIALO BYC NOWE JAK NA ZDJICU
PRZYSZLO ZE ZDARYM NOSKIEM
DO TEGO ZDZIERANE NAKLEJI I ODNOWA NAKLEJANE
SLADY JAZDY NA KOLKACH
BRUDNY :((((((((((((((((((((((((
JEJ NICK <moderacja> nie podajemy nicków na forum.Od tego jest czarna lista
????????????????????????

<moderacja> nie piszemy Caps Lockiem



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-05 19:24 przez moderator.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

Możesz zgłosić sprawę na policję

zakupiłam spodenki Nexta-piekne zdjecia wstawione przez włascicielkę zachęcały.Nie zauważayłam ze z głebi spodenek wystają metki-świadczące że fotki spodenek nie są realne lecz robione przed użytkowniczkę -gdy spodenki były nowe-wg mnie celowe wprowadzenie w błąd-na aukcji pisało stan bardzo dobry+++. Spodenki przyszły sprane-piekny turkus ze zdjeć okazał się marnym bladym błękitem....Licytujac kilka dni puźniej na allegro zauważyłam ,,takie ''same zdjecia-na tym samym tle-lecz innej użytkowniczki niż tej na szafce. Napisałam do niej-przesyłajac zdjecie spodenek tu kupionych-co się okazało? użytkowniczka która sprzedałą mi spodenki skopiowała zdjecia z allegro-a oznaczajac je tu swoim loginem wstawiała jako swoje. Zażadałam zwrotu pieniędzy-podajac że spodenki sa sprane i nie zgodne ze zdjeciem-pani napisała mi że zwrotów nie przyjmuje po czym zablokowała mnie-dodajac na czarną listę.Super nie?? zamiast załatwić sprawe-odrazu blokada bym się odwaliła:(

Mam orginalne zdjecia od PRAWDZIWEJ włascicielki -przesłała mi by potwierdzić że to jej zdjecia i te oznaczone loginem szafkowiczki-zgłosiłam sprawe do szafki-jednak jakoś nie wierzę w ich ingerencję.

Użytkowniczka która sprzedała mi spodenki podaje się że to ona te zdjecia -przerabia-kłamie w żywe oczy-sama wijąc na siebie bat-nawet stwierdziła do innej użytkowniczki że ja Ją celowo oczerniam -a zdjecia ją Jej-i to jej ukradi i wstawili na allegro. Na allegro sprzedajaca PRAWDZIWA ma ponad 100 zdjeć -świadczących że są typowo jej.Zaś ta z szafki ma zaporzyczonych kilka.Reszte są marnego wygladu zdjeciami.Poradzcie mi proszę. Bo jak znam życie nie dość że poszło 68zł to jeszcze jak wystawie lipy-a w 100% pani na to zasługuje-dostane odwetowce.

co Wy byście zrobiły??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-22 09:02 przez msarnecka.

Wspolczuje Ci, 68 zl za spodenki, wyrzucone w bloto.

Jak sprzedajaca arogancka to nie wiem co zrobisz,ale lipe nalezy sie wystawic, zeby ostrzec innych.
Tak na marginesie, wczoraj ogladalam zakonczone aukcje i patrze, kilka par uzywanych spodni poszlo od 70do 90zl, gdzie takie same nowe kosztuja 100-110.Gdzie logika?

msiarnecka Może napisz do adminów,daj realistyczne zdjęcia im, i wystaw jej komentarz na ten co zasluguje.
Jeżeli bedzie tak jak mówisz i wysatwi Ci również negatyw to napisz znow do admina i poproś o usunięcie negatywa.
Tylko neutralów nie mozna kasować.
A negatywy jak najbardziej jezeli wiedzą że to jest po prostu wystawione z chamskiego zachowania.

uwaga na : ninagrad


wysyła zniszczone rzeczy, nie odpowiada na wiadomości oraz wystawia odwetowce " bo jak można oczekiwać dobrego stanu za 7 zł.." - w opisie pisze : stan bdb. Komentarz można przeczytać na mojej karcie na "szafka.pl" - typowy nędzy odwetowiec, niepodparty niczym.

dostałam rzecz zmechaconą i poplamioną, druga z wyrwaną napą i białymi plamami...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-08 14:30 przez Darmoszka.

Witam :) Mam następujący problem. Sprzedałam niezweryfikowanej szafowiczne air maxy. Stan był widoczny na zdjęciach. Żadna wada nie została ukryta. Te same buty były wystawione 2x, ponieważ za drugim razem zrobiłam obniżkę.

Dziewczyna dziś otrzymała przesyłkę. Dostałam od niej wiadomość w której prosi o wymianę butów, ponieważ zamawiała te w lepszym stanie albo o zwrot pieniędzy
Nie rozumiem tego, ponieważ to są te same buty... Dziewczyna czuje się bardzo oszukana.
Ja niestety nie mam już tych pieniędzy.

Buty są do obejrzenia w szafie, ponieważ jeszcze ich nie usunęlam.

Co robić?
.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-25 17:56 przez olusia_1994.

Skoro było napisane, że stan jest dobry i na zdjęciu widać, że buty nowe nie są :P to nie masz się czym martwić. A za drugim razem jak wystawiałaś to były te same fotki? może robione w innym świetle>? bo to tak wygląda jakby ona myślała, że miałaś dwie różne pary.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak się pozbyć ? zapachu.