Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

u mnie również :)są takie osoby...a mianowicie jedna kupiła i zaraz meila wysłała ze ma chore dziecko i musi wydać na szczepionkę 200zł a druga kupiła i siedzi cicho ja wysyłam emaile a ona nic !!jak powietrze:)nie wiem co mam robić??ktoś na szafie powinien sie tymi ludzmi zająć:)doradzcie co robić...gdzie zgłosić takie osoby?

A ja mam jeszcze lepszą sytuację , 23 maja kupiła u mnie pewna Pani sandałki , poprosiła czy poczekam tydzień na zapłatę , zgodziłam się , zapłaciła po dwóch tygodniach ale nie całą kwotę bo ponoc źle jej się wpisała kwota przelewu , potem miała dopłacic resztę , kolejny przelew to ni przypioł ni przyłatał kwota 14 zł i znów nie wszystko , brakuje jescze kwoty za przesyłkę plus 1 zł za towar , napisłam emaila i już miała dopłacic resztę i już czekam ponad tydzień , w sumie prawie miesiąc od zakupu a ja mam nie całą sumę i cisza ... , ja towaru nie wysyłam , czekam i czekam i nie wiem ile będę czekac.

Witam
na wstępie proszę o przeniesienie-bo wiem że był już kiedyś taki wątek ale nie mogę go znalezc,dziewczyny mam taki problem-szafowiczka niezweryfikowana kupiła u mnie sukieneczkę 14.czerwca-tj czwartek w piatek natomiast napisała mi że wpłaca pieniążki-to już tdzień temu-do tej pory pieniążki nie wpłyneły dziewczyna się nie loguje-czekam i czekam,ale widze że na szafie urzęduje praktycznie bez przerwy-pisze do niej wiadomości ona nic nie odpisuje-myślałam że może coś się stało skoro jej nie ma-ale jęsli siedzi na szafie to trochę chamstwo-bo mogła by coś napisac-zawsze mozna się jakoś dogadac muszę anulowac transakcję i wystawię jej lipę-chociaż wiem że NAPEWNO wystawi mi też lipę w odweiecie-szczerze mówią nie podoba mi się to że nie ja zawiniłam i ja bede miała lipe!-wiem że to nie koniec świata-ale kilka szafowiczek już tak dostało niewinnie uważam że coś trzeba temu zaradzic żeby nie dostawac takich niezasłuzonych komentarzy,generalnie nie sprzedaje niezweryfikowanym ale dziewczyna pomimo tego ma sporo kilka pozytywnych komentarzy więc myślałam że jest ok-i się naciełam:((

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

Gorzata2009 wystaw ciuszek ponownie a jej daj lipę.Administracja usunie ci odwetowca jak takiego od niej dostaniesz

ok Monia 25 tak zrobię-dzięki za odpowiedz:)

a kiedyś był taki formularz zgłoszenia problemu z kupujacym:)że pisało sie do administracji i zgłaszano problem.Bo tylko jest link do oszustw lub związanych z nieuczciwymi transakcjami.
Szkoda że nie ma tamtego linku odnośnie kupna przez kupującego towar a niby wycofania sie ze sprzedaży.Dużo osób klika "KUP" a potem natychmiast wysyła wiadomość że nie kupuje bo coś wypadło...i wstawia bajeczkę!Mnie to denerwuje bo robi sie zamieszanie:)i powiniśmy coś wymyśleć na to.

Taki formulaż byłby extra! Ja też mialam ostatnio taką sytuację, jedna Szafiarka pytała mnie o sukienkę dla córki, odpowiadałam na wszystkie pytania, wysłałam wszystkie wymiary, opuściłam cenę- bo mnie o to poprosiła... na drugi dzień kupiła, a po kilkudziesieciu minutach napisała:

"Witam,dziekuje za wymiary ale mi sie kliknęło kup a siostra jej nie wezmie bo córka jest niska i ta długość będzie do kostek.Przepraszam bardzo ze mi sie klikło,jeszcze raz przepraszam,
pozdrawiam"

P.S. że niby sukienkę chciała siostra kupić!

Ale po co były podawane te wymiary... nosz kur... sory klikają a nie kupują- tak się nie robi!

madzia198887 kupiła u mnie klocki lego nie chciałam jej wysłac za pobraniem wiec np ze juz zrobiął przelew i wysłaął mi skan dowodu nadania pieniedzy chcac abym odrazu wysłaął paczke niestety sprawdziąłm jej szafe okazało sie ze ma tam 14 negatywów wiec czekałąm na wpłąte ale mija 4 dzien i lipa dziwie sie ze ma niezablokowane konto

jesli nie ten dział BARDZO PROSZE O PRZENIESIENIE.

proszę o pomoc.Szafka nic z tym nie robi a ja jestem chyba zmuszona iść na policję bo nie mogę już nerwowo.

ale do sedna. 2 miesiace temu kupiłam na szafce spodnie-które okazały sie nie zgodne z opisem-nie zgadzały się ani wymiary ani firma spodni.Zgłosiłam na szafkę ten incydent-ale odpisali mi że załaczniki nie ładuja sie poprawnie. Machnełam na to ręka w natłoku obowiązków. Po niemal 2 miesiącach dostałam lipę od tej pani która wcisneła mi te spodnie nie zgodne z prawdą. Wtedy dosłałam do szafki poprawnie ładujace się zdjęcia-i za ich pośrednictwem otrzymałam decyzję że lipa została usunięta bo spodnie nie były zgodne ze stanem faktycznym. I tu zaczoł sie mój koszmar. JEstem atakowana z 3 kont -domniemam po miejscowości numerze IP ze to ta sama pani badz ktoś z domu/koleżanka/siostra-jestem obrażana-prowokowana -pani próbuje wyciągnąć dodatkowe dane.

pani wypisuje codziennie-straszy prawnikiem-rzecznikiem konsumenta że odstąpuje od umowy kupna-sprzedaży że mam jej oddac te spodnie bo jak nie to mnie poda do sądu. A dziś sprawa sięgnęła zenitu-napisał do mnie ŻEKOMO mąż tej pani znów grożąc ze przez wystawiona lipę jego żona trafiła do szpitala z zawałem-że poda mnie do sądu o odszkodowanie-
02-10-2012 17:30 dzień dobry. z tej strony
<Proszę nie cytować prywatnych wiadomości> MODERATOR

dodam do administracji by nie usuwała treści wiadomości-jutro sprawa trafi na policję .

WIecej to nie ja zaczełam te wojnę-machnęłam ręka na to że zostałam oszukana-nawet lipy nie wystawiłam choć była w 100% zasadna a gdy to zrobiłam dostaje tego typu wiadomości majace na celu zastraszenie mnie by usunięto TA lipe tej użytkowniczce.-prosze o pomoc osoby które maja w tym doswiadczenie-czy to już nękanie zastraszanie? co mogę zrobić? Jutro ide na policję- bo jeszcze troche a z oszukanej stane się morderczyniom!!!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-02 20:22 przez moderator.

chyba jakiś żart?! nagle zawał po wystawieniu negatywa haha

a moze to była próba samobójstwa tylko maz jest źle doinformowany:)))) haha paranoja jakas! ludzie, nie macie wiekszych problemów!?!?!

ale ile można tego typu wiadomości groźby-zastraszania i moim zdaniem psychiczne molestowanie codzien dostawać po kilka. Jak to rozwiązać. ????

xD
Będziesz płacić za negatywa odszkodowanie dzieciakom, jak się kobita załatwi na AMENT ;p


btw- chyba nie można wiadomości wklejać w wątkach ;p
Sprzedający może w ogóle żądać zwrotu przedmiotu? ;p

Tekst o kosztach leczenia mnie zabił xD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-02 19:08 przez rikarika.

zweryfikowana
Posty: 1.452
Ostrzeżenia: 4/5

jacy ludzie żyją na tym świcie ... po prostu brak słów ...

O do Pydy co za typ/typiara "Nagle" zawał i jeszcze,że po negatywie może nie przeżyć..Poprostu śmiech na sali!!!Uśmiałam się czytając to. Ale poważnie- może rzeczywiście idź na policje,chociaż ciężko strwierdzić co byś tam mogła powiedzieć. Na pewno nie zaszkodzi pójść

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fotelik 9-25 kg od kiedy pasy z samochodu