Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tak samo zareagowlam .U mnie na poczcie dosatjesz kopertę sobie wkładasz adresujesz zaklejasz a ona tylko waży nic tam nie dotyka:/ehh

dobre, dobre. Ostatnio też miałam taki problem. W spodniach które zakupiłam dla małej - w stanie idealnym, jak nowe - chyba biegał listonosz. Mamusia też sugerowała, że albo ja chcę wyłudzić od niej spodnie, albo to wina poczty (absurd totalny). Raczej chyba w sortowni ktoś je nosił bo listonosz nawet w tydzień nie dałby rady doprowadzić ich do takiego stanu w jakim dotarły hehe. Wyobraźnia ludzka nie zna granic.

Dokładnie a najlepsze, że jak jej napisałam, że pachnie mi tu ściemą i jak dostanę paczkę a spodnie nię będą w dobrym stanie to chcę zwrot kasy bo płaciłam za towar pełnowartościowy i taki mam dostać.To mi odp, że chyba mam pralkę w domu a jak nie to mój problem:/

nie daj się, dziewczyna ewidentnie Cię już szykuje że wysłała bubel-masz korespondencję i pierwotną stronę z zakupem?? dziękuję i po sprawie.

a jak pani z poczty mogła je pobrudzic ,przymierzała sobie czy jak

natalka1012t tez mnie to zastanawia:/

Zakupiłam u jednej szafowiczki rurki na zdjęciu super nie mogłam się doczekać paczki.Dziś przyszly i co śmierdza tak fajkami, że odrazu po otwarciu bylo czuć w całym pokoju ten smród maja szare plamy na nogawce.Miały byc rurki a to model klasyczny a najlepsze w opsie bylo xs/s a na metce jest 38.Napislam do owej szafowiczki ze co to za smrody mi wyslala niezgodne z opsime to zaczeła po mnie jechac ze tylko mi ksieżnicznce nie pasuje zakup, że mam z buzka na meża wyskakiwać i ze ojej zapomniała uprać ale chyba mam pralke bo jak nie to mój problem i heheheh .Porażka jestem wściekla.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-21 19:20 przez shoeholic.

Też mi przyszły raz zupełnie inne spodnie-miały byc 38 były 44, dziewczyna niby się pomyliła, szczerze to nie wiem, ale odesłałam jej i wszystko było ok.

zrób zdjęcia tych spodni-rozmiar też, zrób zrzut ekranu oferty, jej zdjęć itp. i pisz do administracji.
Co do zapachu- ludzie palący nie zdają sobie zwykle sprawy z tego, że ich ubrania brzydko pachną, po prostu bym je uprała, no ale sam fakt rozmiaru, inny fason i plamy jak najbardziej dają Ci podstawy do zwrotu, spodnie nie były jak w opisie i jak na zdjęciach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-21 19:16 przez aga104.

witam ja radze uwazac na szafowiczke plusikplusikplusik,wystawia przedmioty ktporych nie wysyla,potem sciemnia,albo wymienia sie i nie przesyla nic w zamian...
mam kontak z kilkoma paniami oszukanymi przez nia a pozatym wpisalam w google jej imie i nazwisko(nie bede wymieniac.bo ochrona danych osobowych),ale znalazlam komentarze z roznych portali na jej temat,wszystkie negatywne,tzn ze wyludza kase albo ciuchy dla dziecka!

Cytat
galimi
witam ja radze uwazac na szafowiczke plusikplusikplusik,wystawia przedmioty ktporych nie wysyla,potem sciemnia,albo wymienia sie i nie przesyla nic w zamian...
mam kontak z kilkoma paniami oszukanymi przez nia a pozatym wpisalam w google jej imie i nazwisko(nie bede wymieniac.bo ochrona danych osobowych),ale znalazlam komentarze z roznych portali na jej temat,wszystkie negatywne,tzn ze wyludza kase albo ciuchy dla dziecka!

Ja jestem jedna z wielu osób które oszukala - plusikplusikplusik
Zglosilam ja do administracji i jej konto jest zablokowane .Teraz walcze z usunieciem mi odwetowych 38 lip..

Witam, zgłaszam osobę o nicku Marzata, kupiła u mnie buciki i sukienkę, prosiła żeby zaczekać tydzień z wpłatą, a po czasie poinformowała , że nie zapłaci nie podając żadnego powodu.

KUPIŁA I SIĘ NIE LOGUJE
DZIEWCZYNY PEWNA PANI KUPIŁA U MNIE SPODNIE PONAD DWA TYGODNIE TEMU I OD TEGO CZASU SIĘ NIE LOGUJE
ROZUMIEM ŻE KTOŚ PRACUJE WYJECHAŁ ALE SKORO COŚ KUPUJE POWINNA UPRZEDZIĆ ŻE ODEZWIE SIĘ ZA JAKIŚ CZAS
CO POWINNA ZROBIĆ MAM PRAWO DO WYSTAWIENIA PONOWNEGO ?
<moderacja> nie pisz Caps Lockiem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-04 12:54 przez moderator.

a probowalas pisac do niej? jezeli nie to napisz zeby sie odezwala, jezeli nie zrobi tego, wystawiasz odpowiedni komentarz a towar wystawiasz ponownie i po problemie.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

Jak wyżej^. A to było na Szafie czy na Szafce

Mam podobny problem na szafce z Panią, która kupiła u mnie pakę ubrań pod koniec kwietnia. Urwała kontakt na dwa tygodnie, ponownie napisała przepraszając, że problemy rodzinne, ale już robi przelew i czeka na paczkę i znowu cisza! Rozumiem, że matka trójki dzieci może mieć dużo na głowie, nie loguje się obecnie, ale też rozważam wystawienie negatywów!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ubezpieczenie dziecka