Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 10 11 12 13 14 ... 16 17 -->

sądząc po dwoch ostatnich fotkach wydaje mi sie,ze spodnie były na nią juz za małe i pękały na szwach,więc chciała się ich pozbyc :P

No straszne szmaty:(((
co tu się dzieje?

Cześć! Mam problem. A dokładnie, dziewczyna kupiła u mnie bluzę. Czekałam na kasę, gdy po jakichś 3 dniach napisała, że nie ma jeszcze pieniędzy, i że zrobi przelew do tygodnia. Zgodziłam sie, uprzedzając, że wyjeżdżam na święta. Po tym, jak wróciłam, kasy dalej nie było. Mija kolejny tydzień, nie ma ani pieniędzy, ani żadnej wiadomości od niej. Napisałam do niej już z 3 wiadomości, prosząc, żeby odpisała, kiedy będzie przelew. Nic. Bluzę kupiła jeszcze w marcu. Nie wiem, czy mam czekać, czy wystawić już negatywa. Boję się trochę, że ona też mi go potem wystawi, bo jestem tutaj nowa, i mam dopiero 1 pozytywny komentarz. Potem pewnie nikt ode mnie nic nie kupi... Przed kupnem pisała, że tak jej zależy, nawet obniżyłam jej cenę... Wchodzi na szafę, jestem pewna - wczoraj dodała nowe rzeczy - mimo tego dalej nie odpisuje. Co robić?

OOO, to już chyba rozumiem dlaczego nie widać wielkiego misia, Detektywa itp. od kilku dni... ;)
Ja również, Ilonawro nie kojarzę Twoich ofert jako "natrętnie" dodawanych...Trzeba pytać moderatorów szafek.

Cytat
kaplenz
OOO, to już chyba rozumiem dlaczego nie widać wielkiego misia, Detektywa itp. od kilku dni... ;)
Ja również, Ilonawro nie kojarzę Twoich ofert jako "natrętnie" dodawanych...Trzeba pytać moderatorów szafek.

z 2 dni temu jeszcze był :) !!!
ale jak go juz dziś nie ma?! to pewnie ma blokadę :) albo wolny weekend :P

ja jestem na szafce bardzo często-oferty Ilonawro napewno się nie powtarzają i nie są "natrętne"więc nie wiem czemu została ukarana-natomiast te co powinny byc ukarane -nie są a ich ofery widac już z daleka-ile możana -20 razy jednego dnia-to samo !!!takich powinni zawieszac!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

Przypominam,że wątek nie dotyczy ilonawro,z którą moderatorka wyjaśniła sprawę, tylko dotyczy problemów z wymianą,kupnem albo sprzedażą na Szafce.

dziewczyny, gdzie mogę zgłosić, że nie otrzymałam zapłaty za bluzeczkę? dziewczyna nie ma żadnych komentarzy, zakupów, nic i kupiła ode mnie ponad miesiąc temu bluzkę. znalazłam ją chyba na nk, grzecznie spytałam, czy to ona ode mnie kupiła, ale odzewu brak. wydaje mi się że kupiła przez pomyłkę, nie kontaktowała się ze mną mimo moich wiadomości i nie logowała na szafce ani na szafie. co robić?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

Wystaw ciuszek ponownie a jej negatywny komentarz

kupiłam ogrodniczki na rzekomo 86! ale dostałam 74 czyli 6-9 mcy ---w ofercie jak byk stało ogrodniczki H&M rozm.86 wiec( nie sugerowałam sie wymiarem w cm zerknełam i stwierdziłam ze beda ok) bo to był rozmiar 86!!!dlatego je kupiłam. bo kupujemy niemal tylko ciuszki z tej firmy i znam te rozmiarówkę z zamknietymi oczami.

kiedy nap. to pani sprzedającej to mnie zjechała że jestem chyba nie poważna!!!
Podała taki a nie inny rozmiar,bo dzieci są różnego wzrostu...

zwykłe oszustwo czy ja jestem niepoważna? bo jesli moje dziecko nosi teraz 80 a mieści się w spod.56 to mam taki roz.napisac ?? paranoja...

monika090909 - pomimo kilku lip zaufałam, bo ostatnie komentarze były pozytywne. Przelew zrobiłam 04.04 do tej pory nie dostałam przesyłki. Niestety mimo, że pani się loguje nie odpowiada na moje pytania, co wzbudza już moje podejrzenie, bo początkowo kontakt był wzorowy :(

witam dziewczyny chcialabym zebyscie mi powiedzialy co sadzicie o tej sytuacji?
2 tygodnie temu kupilam u jednej pani domek do ogrodu dla dziecka w ten sam dzien zrobilam za niego przelew i wyslalam do tego buciki jako czesc zaplaty,po 3 dniach pani zwraca pieniadze na konto twierdzac ze ma problemy z kontem-konto stracilo waznosc(a wtytule przelewu pisze oodaje pieniadze za domek problemy z kontem)o bucikach ani mowy....
aha zapomnialam dodac ze podala nr telefonu ktorego nie odbiera!
potem twuerdzi ze odezwie sie jak zalatwi z bankiem nowe konto...
kiedy ja jej pisze ze to mial byc prezent dla corki na urodziny i juz jej powiedzialam ze to dostanie to powiedziala ze do urodzin wysle go.ale...
znowu kilda dni ciszy i widze ze wystawia nowe przedmioty,wiec pisze do niej co z ta przesylka,a ona ze jest w grecji...
kiedy zapytalam kiedy wroci to napisala ze jest tam w interesach i moze to potrwac do 4 tygodni!!!
to nie rozumie po co wystawia nowe przedmioty jak nie ma ich wyslac pozatym napewno ktos zostal w polsce kto moglby to wyslac nie?
kreci nie?
mozna taka sprawe jakos zalatwic?

pewnie ze kreci !
jak konto bankowe moze stacic waznosc? poza tym przelew z niego jednak zrobila..

Kochane zakupiłam u jednej z szafowiczek rurki.Stan bdb zero wad itd.Nagle dostaje wiadomsc od tej szafowiczki,ze spodenki wysłała ale jest problem bo niby pani z poczty je pobrudzila i sa jakies tam kreski:/ ale tego tak mocno nie widac i, że ma nadzieję, że się odpierze:/Dla mnie to te plamy były wcześniej ehh we wtorek pewnie dostane spodnie ale już się boje ich stanu.

Hehe...to teraz wszelkie mankamenty i wady towaru powodowane są przez panie z poczty??!!
No niezła wkrętka:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

magiczna gabka czy ktos stosowal ?