Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

No i ja też zostałam oszukana przez slawek190. kupiłam sukienkę i spodnie dla córki wpłaciłam pieniądze i kontakt się urwał loguje się na szawce a nie odpowiada na wiadomości :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-29 10:26 przez MamaRoksi.

tak, loguje się codziennie, a na wiadomości nie odpowiada.
kolejna oszukana osoba do mnie napisała. No, no babka poszła na całość, oszukuje każdego jak leci



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-29 11:18 przez luna11.

Też miałam problemy z tą Panią ale na szczęście sie wszystko wyjaśniło. Tylko, że z tą różnicą, że ja czekałam na wpłatę.

Ja też "walczę" z Mamusią-slawek190,kupiłam u niej buty dla córki-dostałam inne,gdy jej o tym napisałam napisała,że zdjęcia butów które wystawiła na sprzedaż zapożyczyła od innej szafkowej mamy i że różnicy pomiędzy bucikami nie zauważyła ;o oraz,że odda mi pieniążki,gdy zaczęłam pytać o adres zwrotny na który mam odesłać buty przestała się odzywać i tak do dzisiaj.Sprawa zgłoszona do adm.Pani nie reaguje nadal na żadne wiadomości,chociaż loguje się codziennie na szafce.Jej znajomy,którego dane podawała do przelewów również sprawę olewa.... ręce już opadają ;/ a problem zostaje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-29 12:19 przez edyta8501.

dziewczyny oszukane przez slawek190-dlaczego nie wystawiacje od razu odpowiedniego komentarza? w ten sposób inne osoby widzące komentarze przed zakupem u tej Pani zastanowią się.

wystawimy, oczywiście że tak. Jeszcze dzisiaj

Cytat
rafalkulka75
dziewczyny oszukane przez slawek190-dlaczego nie wystawiacje od razu odpowiedniego komentarza? w ten sposób inne osoby widzące komentarze przed zakupem u tej Pani zastanowią się.

Powiem Ci tak Wiolu-Ja dałam tej Pani czas do jutra-tak też jej pisałam w wiadomości,nie tylko na szafce,sprawę zgłosiłam w poniedziałek do adm.i czekałam z ich strony na odzew,którego nadal brak... i wierzyć mi się nie chce,że coś z tym zrobią... przyznam szczerze,że nie przypuszczałam że ta baba tak oszukuje,nie znałam jej spod innych ników z szafki,nie oglądałam każdego zdjęcia z jej ubranek,a na te które paczyłam,nie miały pod sobą żadnego komentarza,że jest ona oszustką.Z początku był z nią świetny kontakt,miła,sympatyczna....i nic nie wskazywało na to,że może byc inaczej-dopiero gdy luna11 napisała na forum,że została przez nią oszukana-dotarło do mnie,że ciężko będzie uzyskać cokolwiek w tej sprawie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-29 12:29 przez edyta8501.

Ja dziś zgłośiłam sprawę do administracji.Administracja zacznie działać po zgłoszeniu kilku osób więc trzeba czekać aż inne oszukane osoby też zgłoszą sprawę do administracji.Ah nie rozumiem ludzi którzy się wzbogacają czyimiś pieniędzmi przeciez to i tak im się kiedyś urwie i powiąże się z konsekwencjami więc nie wiem po co oni tak robią :(

Jezuuu jakie te niektóre mamuśki są wyrachowane, jak tak można :/ Przecież One okradają tak naprawdę dzieci z marzeń o zabawce, którą zakupiła mamusia. Nie wspominając o ciuszkach. I jeszcze mają co niektóre tupet logowania się i okradania ludzi na kilku kontach!!!

Kurcze ja tez zostalam oszukana przez SLAWEK190 uwazajcie!!!
ja tez juz zglosilam wiec mamusie oszukane przez SLAWEK190 zglaszajcie ak najszybciej do administracji zeby zablokowali jej konto! ciekawe pod jakin nikiem znow zacznie dzialac!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-30 11:11 przez anuleczka04.

WitamJeśli chodzi o Panią Malwinę Kostrz(oszustkę sprzedająca tanio zabawki) proszę poczytać na forumhttp://www.dodajoszusta.pl/forum/watek/id/679/strona/6/Tam są wszystkie nazwiska pod jakimi Ci Państwo sprzedawali zabawki , numery kont, oraz numery telefonów i gg.Z wpisów na w/w forum wynika ,iż Pani Malwina ma pierwszą z 3 jak do tej pory sprawę w sądziew dniu 02.04.2012. Oddaje pieniądze "starym" poszkodowanym z wpłat "nowych" poszkodowanych. Oszukują tak już od ok. 1 roku i jak widać nie boją się wymiaru sprawiedliwośći. Sprawę (sprawy) prowadzi Policja w Kluczach (miejsce zamieszkania Pani Malwiny).

Ale perfidna mamuśka!

Dziewczyny hmmm co mogę jeszcze zrobić zostałam oszukana przez nie chce pisać tu na forum NN podam jak trzeba na priv.
Wymieniłam się z wyżej wymienioną użytkowniczką NN za nowiutką z metka spódniczkę atmosphere w zamian miałam dostać od niej spodnie bryczesy-cygaretki raz założone wiec się zgodziłam... nie miała realnych foto więc wysłała mi je na pocztę... jakość nie była najlepsza ale wiadomo nie każdy posiada super extra aparat więc to zrozumiałam...
ale dzisiaj jak dotarły spodnie to aż mi się płakać chciało całe zafarbowane przypuszczam że z prania z ciemnymi rzeczami, poprute, w kroku i zamek ręcznie paskudnie zszyty... Jak na raz założone spodnie nie nadają się do niczego. rdzo proszę o radę co mam zrobić z ta szafowiczką jeśli nie będzie chciała dojść do porozumienia to co zostanę z tymi spodniami nie do noszenia:(??? Wiem że powinnam być ostrożniejsza ale pomyślałam że ja też kiedyś byłam nowa i też inne dziewczyny mi zaufały...
Zgłosiłam sprawę do administracji bo nie mam zamiaru tego jej odpuściś... ale chętnie wysłucham wszych opini jak dać sobie z tym radę i jak odzyskać swój ciuch lub chociaż czaęść kasy za nie:(
Jak chcecie mi napisać co zrobić proszę piszcie na prywatne wiadomości:)

to jest trudna sprawa:(
wczoraj właśnie dostałam spodnie, które zakupiłam dla córci. Mialy być białe w idealnym stanie, a przyszły jakieś zszarzałe z niedopranymi kolanami. Napisałam tylko Pani sprzedającej co mi przysłała, wstawiłam też fotki zrobione zaraz jak wróciłam do domu i rozpakowałam spodnie. Odpowiedź od niej była, że to niemożliwe bo spodnie były nowe. Szybciutko otworzyła wątek gdzie pytała co inni o tym myślą bo przecież jak to możliwe - przecież ona mi wysłała spodnie nowe tylko przymierzone. Potem jeszcze delikatnie sugerowała, że musiałam je założyć mojemu dziecku i ona je tak załatwiła. Następnie padły sformułowania innych szafiarek że chcę ją naciągnąć na te spodnie, że chcę je wyłudzić i w istocie to ja zostałam okrzyknięta oszustką. Moje dziecko tych spodni nawet paluszkiem nie dotknęło, ich zapach też był mało imponujący. Szkoda słów, odechciewa się całej tej szafki. Pierwszy raz w życiu spotkało mnie coś takiego. Mnie w ogóle nie chodziło o zwrot tych spodni, ale nie mogłam tego przemilczeć. Bardziej bolą mnie te obrazy w moją stronę bo są niesłuszne.

Ja zrobiał za raz fotki jak otworzyła zresztą tak jak ty... to jest masakra aż mi się płakać chce... co ona mi wysłała:((( a tak się ciesazyłam fajne sponie na święta:( Ahhh,.... szlak człowiek trafaia mam 100 pozytwywó i choć czasem dostałam ciuch w gorszym stanie to przemilczalam to bo wiadomo każdy ma inne "pojęcie" stanu rzeczy;) powiedzmu ale nie sfarbowane litości:(((
Dodaję fotki, dodam że te ciemne plamki to nie wina aparatu tylko przebarwienia:( są intensywniwjsze ale tego nie dałam rady uchwycić:(
Zdj na osobie to zdj tej szaqfowiczki... oki ja rozumiem że nie każdy posiada super aparat:(
Oj byłam naiwna:((((





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-04 22:38 przez Daga24.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

magiczna gabka czy ktos stosowal ?