Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 16 17 --> ->|

Cytat
Lunarka
Cytat
AnonimSzafowiczka
Apeluję o ostrożnośc w zawieraniu transakcji z obobą która wystawiła w ostatnim czasie firmowe zabawki min. fisher price w bardzo atrakcyjnych cenach(widzę że znaczna część z nich już się posprzedawała zanim zdążyłam dokończyć ten o to post).Nie mam gwarancji( dlatego nie podaję nicku) ale wydaje mi się,że osoba ta nie ma uczciwych zamiarów.Zdjecia każdej zabawki zrobione są na praktycznie każda innym tle, i na innej podłodze(przy ok 18-stu ofertach jakie były wystawione jak sprawdzałam. Po za tym na propozycję wysyłki za pobraniem nie odpisuje( mimo logowania się),co też już daje powód do zastanowienia .Zabawki wystawione ma wyjątkowo tanio i samo to jest już podejrzane a osoba ta ma tylko jeden komentarz ,do tego dodany dopiero co.Może się mylę,ale wolę ostrzec niż później mieć żal do siebie, że miałam poważne podejrzenia a nikogo nie ostrzegłam. Jak nienejda z Was już sie przekonała, niestety bywają tu nieuczciwe osoby, które w podobny sposób oszukiwały.Dodam ,że mam tu konto na szafce ale piszę z nowego abym nie miała nieprzyjemności ze strony tej pani.Czułam się w obowiązku ostrzec inne szafowiczki i prosić aby pomyślały 2 razy zanim przeleją pieniążki na konto tej osoby.
Pozdrawiam


Ze zgrozą przeczytałam powyższe ostrzeżenie. Sama zakupiłam u tej Pani zabawkę za blisko 100 zł. 13 marca została nadana, dziś powinna być i jej nie ma. Mam nadzieję, że w poniedziałek dojdzie...


a masz numer nadania? sprawdzałaś nadanie na stronie poczty polskiej? bo coś mi się wydaję że może raczej nie dojść-OBYM SIE MYLIŁA I OBYS DOSTAŁA ZABAWKĘ, ta pani to nie jaka DAGMARA384 i na jej profilu mozesz spojrzec co narobiła poprzednio-tu widać już tez na profilu pokasowała zabawki wiec tylko czekać aż się posypią lipy.

Kolejna taka akcja się szykuje?
Dziewczyny, jeśli się potwierdzą Wasze przypuszczenia koniecznie zgłaszajcie wszystko na policję. Niektórym paniom już się odechciało kombinować po takich zgłoszeniach.
Nieważne jaka to była suma, bo o to właśnie w takich "zagrywkach" chodzi-taka osoba myśli sobie, że skoro wystawia coś tanio, to ktoś machnie ręką i znów jej się "upiecze". Nie pozwalajcie na to, bo nic się nie zmieni. I nie ma co się przejmować, że jakiś policjant może pokręci nosem, że mała suma, bo takie zgłoszenie ma obowiązek przyjąć, a Wy macie prawo walczyć o swoje pieniądze.
Ja zgłaszam już każdą przedłużającą się transakcję, bo w końcu jest to umowa i obie strony muszą się z niej wywiązać.

Cytat
msiarnecka
Cytat
Lunarka
Cytat
AnonimSzafowiczka
Apeluję o ostrożnośc w zawieraniu transakcji z obobą która wystawiła w ostatnim czasie firmowe zabawki min. fisher price w bardzo atrakcyjnych cenach(widzę że znaczna część z nich już się posprzedawała zanim zdążyłam dokończyć ten o to post).Nie mam gwarancji( dlatego nie podaję nicku) ale wydaje mi się,że osoba ta nie ma uczciwych zamiarów.Zdjecia każdej zabawki zrobione są na praktycznie każda innym tle, i na innej podłodze(przy ok 18-stu ofertach jakie były wystawione jak sprawdzałam. Po za tym na propozycję wysyłki za pobraniem nie odpisuje( mimo logowania się),co też już daje powód do zastanowienia .Zabawki wystawione ma wyjątkowo tanio i samo to jest już podejrzane a osoba ta ma tylko jeden komentarz ,do tego dodany dopiero co.Może się mylę,ale wolę ostrzec niż później mieć żal do siebie, że miałam poważne podejrzenia a nikogo nie ostrzegłam. Jak nienejda z Was już sie przekonała, niestety bywają tu nieuczciwe osoby, które w podobny sposób oszukiwały.Dodam ,że mam tu konto na szafce ale piszę z nowego abym nie miała nieprzyjemności ze strony tej pani.Czułam się w obowiązku ostrzec inne szafowiczki i prosić aby pomyślały 2 razy zanim przeleją pieniążki na konto tej osoby.
Pozdrawiam


Ze zgrozą przeczytałam powyższe ostrzeżenie. Sama zakupiłam u tej Pani zabawkę za blisko 100 zł. 13 marca została nadana, dziś powinna być i jej nie ma. Mam nadzieję, że w poniedziałek dojdzie...


a masz numer nadania? sprawdzałaś nadanie na stronie poczty polskiej? bo coś mi się wydaję że może raczej nie dojść-OBYM SIE MYLIŁA I OBYS DOSTAŁA ZABAWKĘ, ta pani to nie jaka DAGMARA384 i na jej profilu mozesz spojrzec co narobiła poprzednio-tu widać już tez na profilu pokasowała zabawki wiec tylko czekać aż się posypią lipy.

Nie mam numeru nadania, nie prosiłam nawet o niego tak szczerze. Dotychczas nikt mnie nigdy nie oszukał w internecie i nawet mi to przez myśl nie przeszło. Głupia sądziłam, że trafiła się fajna oferta, to kupię córci, niech się cieszy. A tu takie rzeczy wychodzą...
Czy jest w ogóle jakaś szansa na odzyskanie pieniążków jak się zgłosi taką osobę do administracji szafki? Jeśli to prawda co mówicie, to tak tego nie zostawię. Mąż chrzestnej jest komendantem policji, więc dowiem się co dalej robić...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-16 22:39 przez Lunarka.

Cytat
AnonimSzafowiczka
Uwazajcie na Misa2504 to OSZUSTKA !!!

Mi wydała się podejrzana po tym, gdy wystawiła na aukcję zabawkę kuchnię FP, wstawiając zdjęcie, które zrobione było ... u mnie w domu :)) Kiedyś sprzedawałam zabawki i miałam wystawioną również tą kuchnię, jakież było moje zdziwienie gdy kilka dni temu zobaczyłam to samo zdjęcie u kogoś innego :))
http://szafka.pl/c770344-duza-kuchnia-pokoj.html

NUSIA -to dobree -masakra!! u owej pani juz się sypią lipy -już 2 panie zostały w konia zrobione-ciekawe ile jeszcze -nim prokurator w koncu wezmie się jej za kuper i wsadzi za kratki.

.Ja tam -Policji się nie boję, i nie cackam się,jak napisała poprzedniczka czy to 10 czy 100zł nie pozwolę by mnie w tak perfidny sposób okradano-w sumie moję dziecko..bo dla niego tu kupuję.

Osobiście mam także problem z panią która mnie zrobiła w konia-olała po całości-zmieszała z błotem że ją NĘKAM!! Nekaniem nazywa moje upomnienia za zapłaconą bluzkę.

LUNARKA ,sama zobacz na jej profilu że juz 2 panie sa poszkodowane-szkoda mi że taka hiena okrada wasze dzieci.brak słów. ale policja zrobi z nią porzadek-musisz złożyc doniesienie a oni juz przeslą do jej miejsca zamieszkania na policję zgłoszenie i wezmą sie za nia na miejscu-najważniejsze to odrazu reagować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-16 23:11 przez msiarnecka.

Cytat
msiarnecka
NUSIA -to dobree -masakra!! u owej pani juz się sypią lipy -już 2 panie zostały w konia zrobione-ciekawe ile jeszcze -nim prokurator w koncu wezmie się jej za kuper i wsadzi za kratki.

śmieszy mnie że co 2 tu ma POLICJANTA w rodzinie.Ja tam czy mam czy bym nie miała nie cackam się,jak napisała poprzedniczka czy to 10 czy 100zł nie pozwolę by mnie w tak perfidny sposób okradano-w sumie moję dziecko..bo dla niego tu kupuję.

Osobiście mam także problem z panią która mnie zrobiła w konia-olała po całości-zmieszała z błotem że ją NĘKAM!! Nekaniem nazywa moje upomnienia za zapłaconą bluzkę.

Co w tym śmiesznego? Stwierdziłam fakt, że zadzwonię po poradę, w końcu od tego ma się rodzinę. Nie na miejscu takie złośliwe uwagi.
Mam nadzieję, że w końcu uda się ustalić kto to...

nie jest to złośliwa uwaga tylko fakt by nie chwalić się bo samo straszenie nic nie da -tylko działać!
z moich poprzednich informacji wynika że jest to jeszcze dziecko-około 16-17 lat-które ma załozone typowo internetowe konto(dopasowana do wieku) z tad jest tu zweryfikowana i tam zciąga co jej sie uda ukraść. dane także posiadam bo w poprzednim wcieleniu toczyłam z nią ostry bój- pieniądze mi odesłała ale niesmak został. zwłaszcza jak potem widziałam jak przybywa jej lip.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-16 23:22 przez msiarnecka.

Cytat
msiarnecka
nie jest to złośliwa uwaga tylko fakt by nie chwalić się bo samo straszenie nic nie da -tylko działać!

To nie było chwalenie się, ani tym bardziej straszenie, a stwierdzenie faktu. W tej chwili najbardziej zależy mi na odzyskaniu pieniędzy, więc u źródła mam nadzieję dowiedzieć się jak się najlepiej do tego zabrać. Wiem też, że może to zostać uznane za niską szkodliwość społeczną czynu czy coś innego, więc dobrze mieć tzw plecy. Czekam do poniedziałku i zabieram się za sprawę.

gdyby każda sprawa miała być z góry skazana na umorzenie za niską szkodliwość czynu połowa ludzi w polsce nie pracowała by a co rano zasiadała za komputerem-bo po co pracować skoro kasa sama wpłynie na konto?

Witam, to ja pisałam ostrzeżenie pod nickiem AnonimwSzafowiczka, szkoda,że mimo moich starań kilka mam zostało oszukanych :( Lunarka obawiam się ,że paczki niestety nie dostaniesz.Ona zwyczajnie nie posiada zabawek które wystawiała. Tak jak Nusia zauważyła ,ukradła jej zdjęcie i wkleiła jako swoje, tak samo robiła z innymi.Tu można sobie poczytać o tej pani czy też dziewczynie, a raczej wrednym ,zakłamanym babsztylu.Niejaka Malwina Kostrz http://www.dodajoszusta.pl/forum/watek/id/679/strona/9/
Dziewczyny,tylko jak widzicie coś podejrzanego piszcie o tym, nie bójcie sie,chociażby tak jak ja z innego nicku. Dużo dziewczyn miało wątpliwośći a tylko ja ostrzegałam, a niestety wtedy jakoś kiepsko forum działało i nie pojawiały się zmiany na pierwszej stronie,bo może by więcej osób przeczytało :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-17 01:50 przez ewowo.

witam was, powiem wam cos co mie az ddziwiło i uswiadomiło ze oszustki nie maja skruoułów oszukiwania a natomiast ze najwazniejszy jest nr konta dane moga se byc jakie chcą dłaczego? otóz muj brat wynajmuje mieszkanie czasemjak był na wyjezdzie prosił bym mu przelała kase dla własciciela mieszkania ok? ostatnio nie mial tego nr konta i napisal mi smsa zeby mu podac ja weszlam na swoje konto omyłkowo podalam moje a tego kolesia dane , wczoraj wchodze na konto a tu kasa , dzonie do prata i mowie mu ze mam jego kase na koncie bo pomylilam sie z nr konta zamiast wlasciciela mieszkania podalam moje, wiec juz mnie teraz nie dziwi czemu oszustki podaja co chwila inne dane najwazniejszy jest nr konta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie rozumiem jednego. Ta osoba wcale nie ukrywa się. Ma profil na facebooku, NK, udziela się w sieci, a policja nic z tym nie zrobiła do tej pory. To jest żenujące po prostu.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

Cytat
ewowo
Witam, to ja pisałam ostrzeżenie pod nickiem AnonimwSzafowiczka, szkoda,że mimo moich starań kilka mam zostało oszukanych :( Lunarka obawiam się ,że paczki niestety nie dostaniesz.Ona zwyczajnie nie posiada zabawek które wystawiała. Tak jak Nusia zauważyła ,ukradła jej zdjęcie i wkleiła jako swoje, tak samo robiła z innymi.Tu można sobie poczytać o tej pani czy też dziewczynie, a raczej wrednym ,zakłamanym babsztylu.Niejaka Malwina Kostrz http://www.dodajoszusta.pl/forum/watek/id/679/strona/9/
Dziewczyny,tylko jak widzicie coś podejrzanego piszcie o tym, nie bójcie sie,chociażby tak jak ja z innego nicku. Dużo dziewczyn miało wątpliwośći a tylko ja ostrzegałam, a niestety wtedy jakoś kiepsko forum działało i nie pojawiały się zmiany na pierwszej stronie,bo może by więcej osób przeczytało :(
Wszystkie zdjęcia zabawek,które miała wystawione Miska2504 były skopiowane z Allegro od różnych sprzedawców z różnych miejscowości.Wszystkie te zabawki znalazłam na Allegro.Najlepiej zgłosić sprawę na policję,administracja na wniosek policji może odszukać innych kont tej osoby oraz osób powiązanych z nią,dojść do osób oszukanych wcześniej i złożyć wniosek do prokuratury.I nie odpuszczać jak osoba ta odda pieniądze (niektórym oddała),bo będzie myślała,że jej się upiecze i będzie oszukiwała dalej.

zweryfikowana
Posty: 360
Ostrzeżenia: 2/5

dziewczyny UWAGAAAAA zostalam oszukana wymienilam sie z panią natalią s z bydgoszczy nick jej to sliwa1300 ponoc kiedys miala nick nadia z jakimis cyframi , oszukala mnie na kwote powyzej 50 zl wyslalam jej ubranka 2 tyg temu ona mnie do dzis nie przyslala pamietajcie SLIWA1300 zaraz bedzie wiecej oszukanych ja pierwsza teraz ją zdemaskowałam piszecie oszukane mamy na priv trzeba to zglaszac na policje ja to zrobie wy tez sie nie bojcie to jest kradziez z jej strony !!!! tj przestepstwo !!!!!

zostałam oszukana przez slawek190 i nie tylko ja. Po wpłacie pieniędzy kontakt się urywa.
Teraz się okazuje, że na tutaj na szafce jest znana gdyż wcześniej działała pod innymi nickami.

no i znajdują się kolejne osoby oszukane przez slawek190.
Słuchajcie co z tym zrobić? konto widnieje na faceta, skontaktowałam się z nim i powiedział, że on o niczym nie wie bo to znajoma poprosiła go aby mogła skorzystać z jego konta. Dodałam, że całą odpowiedzialność za to co się tutaj dzieje ponosi on bo na jego konto ludzie wpłacili pieniądze. Na szafce też widnieją jego dane. Obiecał "sprawę załatwić" i na tym koniec.
Kobieta która działa na tym koncie, a wcześniej pod innymi nickami jest u niego w znajomych na nk więc to jedna i ta sama, tylko teraz działa na jego konto.
Co z nią zrobić? przecież ona już pewnie ma tutaj kolejne konto na babcię, ciotkę albo brata........

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mąż materialista - jak na niego wpłynąć?