Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

A widzisz a ja mam taki "zapis " i nie mam zamiaru go usuwac - mam wszelkie prawo wystawiac rzeczy na kilku portalach, mam 2 dzieci w tym noworodka i szafka nie jest moim "zyciem" zatem nie przebywam tu 24/7 , w czasie moejj nieobecnosci ktos moze kupic dana rzecz na all czy gdzie indziej i tutaj - sprzedam ja pierwszej ktora to zrobila i mam gleboko w powazaniu pretensje innych - po to mam ten zapis by kazdy wiedzial ze ma zapytac zanim kliknie bo szafka jedyna na swiecie nie jest.

Ja tez mam taki zapis... ale po to by mamy wiedziały że jak klikną "kup" może okazać się że już sprzedane... i tyle!
I o co tu tyle hałasu? Powiem tak przecież nikt nikogo nie może zmusić by coś sprzedał?

zweryfikowana
Posty: 360
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
Antalisa
A widzisz a ja mam taki "zapis " i nie mam zamiaru go usuwac - mam wszelkie prawo wystawiac rzeczy na kilku portalach, mam 2 dzieci w tym noworodka i szafka nie jest moim "zyciem" zatem nie przebywam tu 24/7 , w czasie moejj nieobecnosci ktos moze kupic dana rzecz na all czy gdzie indziej i tutaj - sprzedam ja pierwszej ktora to zrobila i mam gleboko w powazaniu pretensje innych - po to mam ten zapis by kazdy wiedzial ze ma zapytac zanim kliknie bo szafka jedyna na swiecie nie jest.


popieram tez tak mam!!! zawsze byłam uczciwa , ale mam lipę od jednej z mam i jest mi bardzo przykro bo jest wiele oszustek na szafce i one lip nie maja a dlaczego!!!! bo mamy boja się wystawiać żeby nie dostać ich w zamian!!! moja przygoda z lipa dotyczy pani która kupiła u mnie przedmiot nie pytała o niego tylko kupiła a jak byk mam w opisie o mnie zapytaj zanim kupisz no niestety pani tego nie zrobiła a przedmiot zdążył się sprzedać na innym portalu, i weszłam żeby go usunąć z szafki , przeprosiłam panią ze jest już nieaktualny po czym pani napisała ok szkoda , wiec myślałam ze sprawa załatwiona a ona po tygodniu zaczęła mnie straszyć ze wystawi mi zaległy komentarz i zastanawia się jaki , później znowu był spokój aż w końcu zobaczyłam u siebie lipę tylko za co? przecież nie kupiła tego przedmiotu nie zapłaciła kasy!!!!równie dobrze mogłam jej go sprzedać i powiedzieć ze za przesyłkę chce 50 zl ciekawe czy by wzięła:(hee pewnie wtedy dostałabym lipę za wysokie koszty wysyłki:)adm odpisało mi ze szafowiczka musi wyrazić zgodę na usuniecie tej lipy ale wiadomo ze skoro po złości ja wystawiła to nie zechce usunięcia jej no nic nauczyłam sie życ z ta lipą:) zresztą sama jej treść jest bezsensowna wiec uważam ze to tylko świadczy o kulturze szafowiczki!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-28 22:25 przez pokrzywa7.

i co mnie to przepraszam obchodzi ?? możecie mieć napisane że Święty Mikołaj to was stryjek a ja i tak nie kupie nic od osoby, która uważa że robi łaskę że w ogóle sprzedaje innym swoje rzeczy.

Jedno to nie usunąć rzeczy w przeciągu 24h a inne nie zrobić tego przez kilka dni pomimo logowania - może czas wreszcie zauważyć tą "gustowną" różnicę....

Też mam dziecko w domu i noworodka więc żadne to dla mnie wytłumaczenie - skoro ma się czas zajrzeć na allegro to i znajdzie się aby w miedzy czasie otworzyć stronę tego portalu i kliknąć "usuń z szafki".

wiele z was ma nadal wpis o jakiś wyssanych z palca przepisach UE - popis jakich mało ( Ali wkleił to i córka Alego wklei a jak ona to i zięć i babcia i dziadek bo jak Ali ma to znaczy że to na pewno prawda i trzeba to mieć )

i tyle ode mnie - mnie odrzucają osoby, które każą się dopytywać o wszystko i mam prawo do takich odczuć tak jak reszta może sobie pisać co chce w profilach ( ja po prostu ominę ten profil szerokim łukiem ).

Cytat
Darmoszka
i co mnie to przepraszam obchodzi ?? możecie mieć napisane że Święty Mikołaj to was stryjek a ja i tak nie kupie nic od osoby, która uważa że robi łaskę że w ogóle sprzedaje innym swoje rzeczy.

Jedno to nie usunąć rzeczy w przeciągu 24h a inne nie zrobić tego przez kilka dni pomimo logowania - może czas wreszcie zauważyć tą "gustowną" różnicę....

Też mam dziecko w domu i noworodka więc żadne to dla mnie wytłumaczenie - skoro ma się czas zajrzeć na allegro to i znajdzie się aby w miedzy czasie otworzyć stronę tego portalu i kliknąć "usuń z szafki".

wiele z was ma nadal wpis o jakiś wyssanych z palca przepisach UE - popis jakich mało ( Ali wkleił to i córka Alego wklei a jak ona to i zięć i babcia i dziadek bo jak Ali ma to znaczy że to na pewno prawda i trzeba to mieć )

i tyle ode mnie - mnie odrzucają osoby, które każą się dopytywać o wszystko i mam prawo do takich odczuć tak jak reszta może sobie pisać co chce w profilach ( ja po prostu ominę ten profil szerokim łukiem ).

Jeżeli chodzi o mnie możesz u mnie nic nie kupować... Twoja sprawa! Ja nie prowadzę sklepu tylko pozbywam się ciuszków mojej córki bratanicy i od dzieci koleżanki. Ale to jeszcze kilka dni... bo wracam do pracy! Jestem online bo mam włączony komp cały dzień ale nie siedzę przed ekranem i czekam aż ktoś kliknie.
Każdy ma prawo ustalać swoje własne zasady i warunki sprzedaży, może tez odmówić sprzedaży to jego prawo. Ostatnio też klikłam u jednej mamy powiedział że sprzedała właśnie na allegro z głupoty napisałam "jasne..." Pani mi przysłała linka z aukcji klikłam 2s po transakcji na all... wstyd mi było BO ZAUFANIE to przecież podstawa...
Co do MOJEGO zapisu to nie chodzi by się pytać tylko by mieć na uwadze że może się okazać że ciuszek już sprzedałam i żeby osoba kupująca nie miała o to pretensji. TO TYLE!

Dziewczyny, ale jeśli nie ma żadnego zapisku to trochę nie fair. Niejedna pewnie narobiła sobie smaczka na jakiś ciuszek, a okazało się, że sprzedaż już nieaktualna. Niefajne to uczucie... A teraz mykam już spać :) pozdrawiam

zweryfikowana
Posty: 360
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
IlonaW
Cytat
Darmoszka
i co mnie to przepraszam obchodzi ?? możecie mieć napisane że Święty Mikołaj to was stryjek a ja i tak nie kupie nic od osoby, która uważa że robi łaskę że w ogóle sprzedaje innym swoje rzeczy.

Jedno to nie usunąć rzeczy w przeciągu 24h a inne nie zrobić tego przez kilka dni pomimo logowania - może czas wreszcie zauważyć tą "gustowną" różnicę....

Też mam dziecko w domu i noworodka więc żadne to dla mnie wytłumaczenie - skoro ma się czas zajrzeć na allegro to i znajdzie się aby w miedzy czasie otworzyć stronę tego portalu i kliknąć "usuń z szafki".

wiele z was ma nadal wpis o jakiś wyssanych z palca przepisach UE - popis jakich mało ( Ali wkleił to i córka Alego wklei a jak ona to i zięć i babcia i dziadek bo jak Ali ma to znaczy że to na pewno prawda i trzeba to mieć )

i tyle ode mnie - mnie odrzucają osoby, które każą się dopytywać o wszystko i mam prawo do takich odczuć tak jak reszta może sobie pisać co chce w profilach ( ja po prostu ominę ten profil szerokim łukiem ).

Jeżeli chodzi o mnie możesz u mnie nic nie kupować... Twoja sprawa! Ja nie prowadzę sklepu tylko pozbywam się ciuszków mojej córki bratanicy i od dzieci koleżanki. Ale to jeszcze kilka dni... bo wracam do pracy! Jestem online bo mam włączony komp cały dzień ale nie siedzę przed ekranem i czekam aż ktoś kliknie.
Każdy ma prawo ustalać swoje własne zasady i warunki sprzedaży, może tez odmówić sprzedaży to jego prawo. Ostatnio też klikłam u jednej mamy powiedział że sprzedała właśnie na allegro z głupoty napisałam "jasne..." Pani mi przysłała linka z aukcji klikłam 2s po transakcji na all... wstyd mi było BO ZAUFANIE to przecież podstawa...
Co do MOJEGO zapisu to nie chodzi by się pytać tylko by mieć na uwadze że może się okazać że ciuszek już sprzedałam i żeby osoba kupująca nie miała o to pretensji. TO TYLE!



Popieram w 100%

wszystko da się jakoś pogodzić :) wiadomo ze są jakieś normy,
Trzeba liczyć sie z tym ze trafi się ktoś komu ta zasada się nie podoba i pomimo tych całych napisów w profilu i tak moze wystawić po złości lipę.Zaden Opis-Napis nas przed tym nie uchroni.
Wiecie co jest gorsze.
Jak klikam kup a dostaję info ze dana rzecz jest praktycznie "już" sprzedana :O bo ktoś tam o nia pytał,o wymiary itp.Tyle ze ja "klikłam" i co wtedy ??????? kto ma prawo zakupu?
ten co kupił-dokonał transakcji czy ten co pytał o wymiary??????
Bo mnie osobiście trafiła sie taka transakcja!!! oczywiscie musiałam obejsc sie smakiem gdyż pani mnie poinformowała o tym ze juz komus innemu to sprzedaje.Oczywiscie mam mozliwosc wystawienia komentarza tej osobie ,ale tego nie zrobiłam ,gdyż jestem wyrozumiała-a przynajmniej staram sie taka być:)
I tak wisi mi do wystawienia a wystawić nie kogę ,bo przeciez nie ja jestem nabywcą!:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

Cytat
alenka85
Dziewczyny w jakim stanie wg was jest ta zabawka? Podoba się wam? Dodam, że nie działa tylko 5 czarnych klawiszy i jeden biały, sama zabawka działa prawie za każdym razem tylko przy drobnym wstrząsie się wyłącza lub zawiesza i buczy. Ach no i szczególik ta czerwona rurka poprzez swoje pęknięcia powoduje że organki co chwilę upadają. Gdybyście kupiły ją na szafie dla synka (jak ja to zrobiłam)w stanie bdb z prawie niewidocznymi śladami użytkowania za 35zł razem z wysyłką, czy byłybyście zadowolone?
mam jeszcze jedno Pytanie, jaki komentarz należy się wg was za takie cudo?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-29 10:17 przez alenka85.

zweryfikowana
Posty: 360
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
alenka85
Cytat
alenka85
Dziewczyny w jakim stanie wg was jest ta zabawka? Podoba się wam? Dodam, że nie działa tylko 5 czarnych klawiszy i jeden biały, sama zabawka działa prawie za każdym razem tylko przy drobnym wstrząsie się wyłącza lub zawiesza i buczy. Ach no i szczególik ta czerwona rurka poprzez swoje pęknięcia powoduje że organki co chwilę upadają. Gdybyście kupiły ją na szafie dla synka (jak ja to zrobiłam)w stanie bdb z prawie niewidocznymi śladami użytkowania za 35zł razem z wysyłką, czy byłybyście zadowolone?
mam jeszcze jedno Pytanie, jaki komentarz należy się wg was za takie cudo?[attachment 625121 CIMG4068.JPG][attachment 625122 CIMG4104.JPG][attachment 625123 CIMG4061.JPG]


według mnie powinna byc lipa ale musi sie pani liczyc z tym ze dostanie ją pani zapewne w odwecie :( taka jest rzeczywistość tutaj:( przykre ale prawdziwe

pokaz jeszcze linka do aukcji :) co było napisane? jakie fotki ,widać było takie zniszczenia? była o nich mowa w opisie?
jesli nie to ewidentnie LIPA i nie ma sie co martwic odwetami,nawet jesli są to nich zainteresowani czytaja za co:) teraz to jeszcze utrudnione zeby np w 300komentarzach znaleźć LIPĘ i przeczytac jej tresć ,ale mam nadzieje ze niebawem bedzie tu na szafce tak samo czytelnie jak na szafie.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

no właśnie wystawiłam lipę i dostałam pięknego dopracowanego odweta na szafie, jeśli ma ktoś ochotę poczytać to zapraszam na moją szafę, mam jeden komentarz i to właśnie lipę
Pani mimo zaproszenia do rozmowy nie chce się podpisać pod zabawką. Jednakże nie ma co ukrywać jej danych, ponieważ link ten może byc dla wielu z was ostrzeżeniem http://szafa.pl/c8140575-organy-dla-dziecka.html dodam, że w wiadomości prywatnej zostałam poinformowana że stan jest super a ślady użytkowania widać tylko jak ktoś się przyjrzy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-29 10:22 przez alenka85.

widziałam aukcje i opis.Lipa jak najbardzie zasłużona ,zreszta nie pierwsza u tej Pani.
Nie usuwaj z obserwowanych tej aukcji niech wszyscy widzą co za cudo kupiłaś i skąd lipa u ciebie ,choc to żałosne zagranie:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-29 10:25 przez goniak.

zweryfikowana
Posty: 360
Ostrzeżenia: 2/5

to było do przewidzenia ze wystawi pani odwet !!!! ale widzę ze ta pani ma juz 5 lip i 4 bez szału czyli oszukuje innych moze warto byloby sie skontaktowac z tymi paniami co wystawily lipy i bez szalu i zglosic to razem do adm moze wtedy sie uda usunac odwetowe komentarze

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

pokrzywa7 dobry pomysł, jak będę miała chwilkę po południu to się tym zajmę :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak usunąć ślad długopisu z lalki ?