Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

30 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 837
Ostrzeżenia: 1/5

podróż z niemowlakiem

30 paź 2011 - 12:55:22

witam!!
jutro mam z córeczką (miesięczną) i narzeczonym jechać do Warszawy na Wszystkich Świętych..
obecnie mieszkamy w Tychach (pod Katowicami)..
zastanawiam się czy taka podróż samochodem w jakiś sposób nie zaszkodzi mojemu maluszkowi?? może lepiej pociągiem??
zadaję to pytanie, ponieważ to moje pierwsze dziecko, a z lekarzem umówiona jestem dopiero za 2 tygodnie..
proszę bez głupich odpowiedzi, bo zauważyłam, że większość potrafi tylko docinać. z góry dziękuję ;)
nikt nie pomoże??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-30 12:59 przez jalubiehardcorex33.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

podróż z niemowlakiem

30 paź 2011 - 13:02:48

znam ludzi, którzy z niemowlakami wyjeżdzali z agranicę na wczasy i nic dzieciom nie było. Zadbaj o dobrą temperaturę, nie narażaj na częste zmiany temperatur. Prawdopodobnie prześpi całą drogę i będzie ok:)
powodzenia

podróż z niemowlakiem

30 paź 2011 - 13:36:00

na pewno będzie wam wygodniej jechać autem niż pociągiem...:)tak jak pisała poprzedniczka zadbaj o dobrą temperaturę i będzie wszystko oki

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

podróż z niemowlakiem

30 paź 2011 - 14:55:47

jest kilka rzeczy o które musisz zadbać, odpowiednia temperatura, najlepiej zbliżona do pokojowej, brak przeciągów, rozbierz maluszka przed podróżą i jeśli to możliwe nie zatrzymujcie bo każdorazowe otwarcie drzwi może spowodować przewianie maluszka, ale tak nie widzę przeciwwskazań, bardziej mnie martwi fakt jak sobie poradzicie jak będziecie na miejscu bo jednak latanie z takim maluszkiem po cmentarzach jest bardzo męczące choć nie tak męczące jak z żywiołowym 2,3-latkiem ;-)

podróż z niemowlakiem

30 paź 2011 - 16:16:55

NIEMOWLAK lepiej zniesie podróż niż starsze dziecko.
nie masz się czego bać. moje dzieci [dwójka] od urodzenia były cały czas w drodze, taki mamy tryb życia. córka jak się urodziła były straszne upały, syn znowu się urodził jak był straszny mróz. są całe i zdrowe i dziś potrafią jechać grzecznie 10godzin w aucie ;]

podróż z niemowlakiem

30 paź 2011 - 16:23:28

Wygodniej bedzie jechac autem. Najprawdopodobniej mala przespi cala podroz, z przerwami na jedzonko czy zmiane pieluszki;)
Nic mu w samochodzi nie zaszkodzi, nie martw sie. Zadbaj tylko, zeby Twojej coreczce bylo wygodnie i cieplo, i bedzie dobrze :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GŁOSUJCIE NA FOTKĘ LUB PRACĘ MOJEGO DZIECKA- WĄTEK ZBIORCZY