Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Niemechacace sie rajstopki

23 paź 2011 - 18:05:01

Dziewczyny szukam niemechacacych / niekulkujących sie rajstopek ....

Moze któras podpowiedziec firme?? Znam firme YO-YORKER i Disney ale kulki się robia...

Patrze na te 3-packi NEXT'a z all ale nie wiem czy sie nie skulkuja.

Mamy jedne rajstopki z prezentu ale firmy nie znam a ciągle wyglądaja jak nowe i znajac ciotke słono za nie zapłaciła .

Moze te z H&M czy Gymbore??

Niemechacace sie rajstopki

23 paź 2011 - 18:33:36

My używamy rajstopek Gatta i Wola i są naprawdę niezłe...Ale H&M też ma dosyć dobre rajstopki......Next wspaniałe

Niemechacace sie rajstopki

23 paź 2011 - 18:36:31

Ja też szukałam dobrych rajtek. U nas jedynie się sprawdzają WOLA, GATTA i H&M.
Nie kurczą się w praniu, bardzo fajnie się naciągają, nic się z nimi nie dzieje.
Niestety inne rajstopy wyrzucałam całymi stosami, nawet po 1 praniu, bo wyglądały masakrycznie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-23 18:37 przez paolka06.

Niemechacace sie rajstopki

23 paź 2011 - 18:37:17

Może wójcik?
Jak dla mnie są ok:)

Niemechacace sie rajstopki

23 paź 2011 - 18:42:12

Ja też polecam Gattę :)

Niemechacace sie rajstopki

23 paź 2011 - 18:43:29

Ja rowniez lubie Gatty, WOli(tak na marginesie, dla Gatty, rajstopy robi Wola)i h&m.Ostatnio kupilam corce 4 pary ladybird, dzis zalozyla po raz pierwszy i juz widze, ze sa do niczego, w kilku miejscach pozahaczane.

Niemechacace sie rajstopki

23 paź 2011 - 18:43:33

A miała któras z Was ten 3 pack z Nexta - cos takiego...



Niemechacace sie rajstopki

23 paź 2011 - 18:45:14

A u nas rajstopki z H&M, z kwiatkami, (strasznie drogie jak dla mnie) już po pierwszym praniu wyglądały tragicznie. Może nie same mechaczki były problemem, ale kolorowe wstawki były tak postrzępione...do tego powyłaziły gumeczki...Aż zrobiłam foto, słabo może wyszło, ale widać te mechacze i białe gumeczki.
Dlatego z H&M już nie kupię, chyba, że będzie mega wyprzedaż, bo moim zdaniem nie są warte swojej ceny.
Oczywiście udało mi się to naprawić golarką do swetrów, no, ale bez przesady:)



Niemechacace sie rajstopki

23 paź 2011 - 18:46:11

Dokladnie tych next'a nie mialam, ale podobne owszem, mialam i mam.tez sa dobre, ale wole gatty serie crazy.
Bardzo dobrej jakosci sa te rajstopki next, ale wypadaja rozmiar mniejsze.Sa naprawde super.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-23 18:52 przez zana78111.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 159

Niemechacace sie rajstopki

23 paź 2011 - 19:03:33

ja ostatnio wypróbowała Tchibo i muszę powiedzieć, że używając wielu renomowanych firm te są SUPER

Niemechacace sie rajstopki

23 paź 2011 - 19:15:28

ja akurat mam ten zestaw rajstopek NEXTa ale jeszcze nówki leżą w szafie. Jeśli chodzi o rajstopki to wg mnie nie ma wielkiej różnicy między Nextem, H&M, Gattą i cherokee. Wszystkie je mogłabym wsadzić razem do jednego wora. Napewno są one lepsze od Yorkera, którym "pupa" wyciąga się niemiłosiernie. Next robi dobre gatunkowo rajstopki (tak jak ktoś pisał - bierz rozmiar większe), jednak chyba się jeszcze taki nie narodził co by wyprodukował "niekulkujące" się rajstopki :)

Niemechacace sie rajstopki

23 paź 2011 - 19:30:04

Marks&Spencer i George
skąd wiem?kupiłam w lumpku,jako używane,mam je dłuuugo i nadal wyglądają dobrze:)
niektóre z cherokee,raczej te gładkie długo są ok

Niemechacace sie rajstopki

23 paź 2011 - 19:42:26

Niekulkujące się są z gatty :)
Wójcik odradzam bo mi się kulkowały.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 946

Niemechacace sie rajstopki

23 paź 2011 - 20:13:13

ja kupowałam 3pak w C&A i to jak mały nosił 62-68 kupiłam wtedy 74 i były ok, teraz nosi 86-92 a one nadal są dobre(3cia zima). Chodził w nich bardzo często, bo są w miarę cienkie i nawet na wiosnę i jesień jak było chłodniej czasem zakładaliśmy i do śmigania po domku, a pozatym mają fajne kolorki. No i w sumie mimo ciągłego szurania i prania są nadal super. zero kulek, wytarć, rozciągnięć, kolor ok. POLECAM. dodam że z tego co pamiętam były tanie, nie chce skłamać ale chyba 12zł za 3pary.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-23 20:13 przez alenka85.

Niemechacace sie rajstopki

23 paź 2011 - 20:25:23

Ja polecam Wójcika- rosną razem z dzieckiem, nie mechacą się są wytrzymałe,
Polecam również Wolę i Revon- także jestem z nich zadowolona- bardzo wytrzymałe nie mają kulek.:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak wytłumaczyć dziecku smierć ukochanego zwierzaka