Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bardzo prosze może ktos umie napisac wniosek o obniżenie almentów ?

obniżenie? :O
a to niespodzianka na "mamowo / dzieciowym" forum.
Tu się dzieci nie pozbawia kasy.

Cytat
paolka06
obniżenie? :O
a to niespodzianka na "mamowo / dzieciowym" forum.
Tu się dzieci nie pozbawia kasy.

ale ich matka nie bedzie robila prawa jazdy za nasze pieniadze
a dzieci nie maja butow ani ksiazek
skoro nie umiesz pomoc -nie krytykuj
nie znasz sytuacji
ja tylko prosze o pomoc

a może facet-Mąż madizorka ma nałożone alimenty na dzieci z innego związku i według niej są za wysokie przez co brakuje "im" pieniędzy na życie

Jesli mieszkasz w jakims wiekszym miescie wiem ze sa np darmowe porady prawne studenci prawa ich udzielaja jako praktyki moze warto tam sprobowac

wystarczy poszukać w googlach --> wniosek o obniżenie alimentów i wyskoczy kilka wzorów, wystarczy podstawić swoje dane

Cytat
joanna_1807
a może facet-Mąż madizorka ma nałożone alimenty na dzieci z innego związku i według niej są za wysokie przez co brakuje "im" pieniędzy na życie

ma 2 corki placi im kwote powiedzmy x
a jego byla nic dzieciom nie kupuje
ksiazki my kupowalismy
ciuchy lub buty tez
paranoja jakas
u nas nie ma takich porad
Cytat
CHRUPEK
wystarczy poszukać w googlach --> wniosek o obniżenie alimentów i wyskoczy kilka wzorów, wystarczy podstawić swoje dane

szukalam w googlach '-)
ale od czego jest szafa??
moze ktos mi pomoze napisac co mam napisac w uzasadnieniu?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-03 20:29 przez madizorek.

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
madizorek
Cytat
joanna_1807
a może facet-Mąż madizorka ma nałożone alimenty na dzieci z innego związku i według niej są za wysokie przez co brakuje "im" pieniędzy na życie

ma 2 corki placi im kwote powiedzmy x
a jego byla nic dzieciom nie kupuje
ksiazki my kupowalismy
ciuchy lub buty tez
paranoja jakas
u nas nie ma takich porad



powiem ci tak , jeżeli ona zajmuje się dziećmi ma prawo o 100% pokrycie kosztów utrzymania dzieci przez ich ojca ze względu na tzw"osobiste starania"

Cytat
Bubileczek
Cytat
madizorek
Cytat
joanna_1807
a może facet-Mąż madizorka ma nałożone alimenty na dzieci z innego związku i według niej są za wysokie przez co brakuje "im" pieniędzy na życie

ma 2 corki placi im kwote powiedzmy x
a jego byla nic dzieciom nie kupuje
ksiazki my kupowalismy
ciuchy lub buty tez
paranoja jakas
u nas nie ma takich porad



powiem ci tak , jeżeli ona zajmuje się dziećmi ma prawo o 100% pokrycie kosztów utrzymania dzieci przez ich ojca ze względu na tzw"osobiste starania"
nie zgadzam się z Tobą! mnie sędzina jasno powiedziała, że obowiązek łożenia na utrzymanie dzieci leży po obu stronach!

po obu stronach !
wlasnie tylko ona woli sobie cos kupic niz dzieciom

Cytat
paolka06
obniżenie? :O
a to niespodzianka na "mamowo / dzieciowym" forum.
Tu się dzieci nie pozbawia kasy.

No tak, bo biednej mamusi wszystko się należy.. Ojciec to ma jeść suchy chleb, żeby mamusia miała na wszystkie swoje potrzeby.. Troszkę obiektywizmu. Nie zawsze matka działa na korzyść dziecka, tak samo jak nie zawsze to matka jest tą dobrą.

Cytat

powiem ci tak , jeżeli ona zajmuje się dziećmi ma prawo o 100% pokrycie kosztów utrzymania dzieci przez ich ojca ze względu na tzw"osobiste starania"

Pokaż mi w KRO taki zapis (o prawie do 100%). Poza tym, pamiętajmy że alimenty są na dziecko, nie na matkę, więc matka powinna również pracować, bo inaczej za co się utrzymuje?

Hej madizorek:) Ja również z mężem płacimy alimenty na jego syna z poprzedniego związku. Wniosek masz w googlach. W uzasadnieniu musisz przedstawić waszą sytuację finansową. Również to że większość kosztów pokrywacie dodatkowo z własnej kieszeni gdyż matka tego nie robi( najlepiej mieć rachunki za wszystko co kupujecie dziecku). Ja właśnie czekam na sprawę. I popieram cię w 100%

Cytat
dagusia205
Hej madizorek:) Ja również z mężem płacimy alimenty na jego syna z poprzedniego związku. Wniosek masz w googlach. W uzasadnieniu musisz przedstawić waszą sytuację finansową. Również to że większość kosztów pokrywacie dodatkowo z własnej kieszeni gdyż matka tego nie robi( najlepiej mieć rachunki za wszystko co kupujecie dziecku). Ja właśnie czekam na sprawę. I popieram cię w 100%


śmiech na sali->jedna z druga wzieła sobie alimenciarza-a teraz nie podoba sie ze On ma zobowiązania>>? BO MUSZA kupić JEGO dziecku buty itp--to zasrany obowiazek ojcu płacic alimenty-a jak kupi buty czy ksiazki to NIC sie nie stanie!chyba dobrze że dziecko ma? żal tyłek ściska że twój facet płaci te średnio 500 zł -a nie daje Ci na kozaczki z futerkiem??TO LEPIEJ OBNIZYC ALIMENTY CO?? ALE TO ZE TA MATKA ZASUWA 24/24 PRZY DZIECKU TO NIE ŁASKA POMYSLEC?zrobił niech płaci-bo przy dziecku nic sie samo nie zrobi!tyle odemnie...

Cytat
madizorek
Cytat
joanna_1807
a może facet-Mąż madizorka ma nałożone alimenty na dzieci z innego związku i według niej są za wysokie przez co brakuje "im" pieniędzy na życie

ma 2 corki placi im kwote powiedzmy x
a jego byla nic dzieciom nie kupuje
ksiazki my kupowalismy
ciuchy lub buty tez
paranoja jakas

Ojej to straszne, ale czy jesteś pewna, że nie wstyd Ci być z człowiekiem który zostawił własne dzieci z kobietą która woli sobie kupić niż dzieciom?

majka, a gdzie autorka tematu napisala, ze jej maz zostawil dzieci? A moze ich matka zostawila jego zabierajac ze soba dzieci.. Poza tym, ze nie jest z ich matka to nie znaczy, ze je zostawil.

Naskoczylyscie na dziewczyne jak stado zsfrustrowanych samotnych bab.

madizorek, generalnie szanse na obnizenie macie tylko jak rzeczywiscie pokrywacie potrzeby dzieci (a nie sa one pokrywane z alimentow). Napisz na prv nr gg, to pomoge Ci napisac pozew. :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-10 19:29 przez gochka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

O tatusiach Waszych dzieci (na wesoło)