Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Niania

21 wrz 2011 - 14:31:21

Dziewczyny jest PILNA sprawa.
Moja dziewczyna postanowiła że chce być nianią. Ma obecnie prace ale psychicznie wysiadła już i bardzo by chciała podjąć pracę jako niania. Szukała kursów ale obecnie nic w Warszawie nie ma takiego ;/
Jeśli macie jakies strony lub namiar na kogoś kto zna ten temat dobrze to piszcie na PW najlepiej. Bardzo mi zależy zeby jej pomóc.

Niania

21 wrz 2011 - 15:43:53

A nie macie jakis namiarów może gdzieś w Wawie jest jakiś kurs na nianię ?? Teraz przeszukalismy klika ogłoszen i albo nie ma zbytniej ilości kandydatek albo kursy są gdzies po za Warszawą ;/

Niania

21 wrz 2011 - 18:19:25

co jakiś czas trzeba się dopytywac. Ja pracuje między innymi w firmie która organizuje takie kursy i czasem z dnia na dzień okazuje się, że robimy kurs. To zależy czy zbierze się grupa więc warto w takich miejscach gdzie są organizowane zostawiac swoje namiary i prosic o kontakt jak będzie tworzona grupa. Urzędy pracy organizują takie kursy, wtedy są darmowe i jeszcze płacony jest na czas kursu zasiłek, refundują dojazd, zapewniają praktyki a czasem nawet staż więc szkoda, ze nie jest zarejestrowana jako bezrobotna. To czasem pomaga jak się człowiek chce przekwalifikowac. No i to się nie nazywa kurs na nianię ale opiekunkę dziecięcą



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-21 18:20 przez anna178.

Niania

21 wrz 2011 - 20:58:26

Ni jest zarejestrowaan bo teraz ma prace i ma normalna umowe o pracę. Ale ma juz dośćze jest gotowa olać tą umowę i prace na etacie a woli iść zająć sie dzieckiem i nie mieć umowy itp itd ;]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mózg mężczyzny i mózg kobiety