Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

30 minut temu

sprawdzony stomatolog

34 minut temu

sklep detailingowy

58 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odkurzacz

04 paź 2011 - 09:44:29

JA POLECAM ODKURZACZ CENTRALNY JEST TO KOSZT WIEKSZY (MÓJ MĄŻ SIE TYM ZAJMUJE) I RURA ODKURZACZA JEST W KAZDYM POKOJU I GARAZU I PIWNICY WCHOWANA W ŚCIANIE,WYCIĄGASZ GDY CHCESZ ODKURZYC:) WSSYSA WSZYSTKO I ZAWSZE !!
WIECEJ INFO NA PRIV:)


złamanie regulaminu punkt 14- moderator



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-05 22:12 przez moderator.

Odkurzacz

04 paź 2011 - 09:57:39

To dobre dla kogoś jak ma wielki dom.

Odkurzacz

04 paź 2011 - 09:59:33

CHRUPEK, jeśli możesz to szybko idź oddaj ten swój nowy odkurzacz. ja taki mam i jest BEZNADZIEJNY. pisałam o nim w wątku która?które?

A co do pralki to ja muszę mieć taką max do 45cm głębokości, bo mam mikroskopijną łazienkę. Ale wybrałam już sobie jakiegoś samsunga, tylko jakoś nam nie po drodze do sklepu :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-04 10:02 przez ilmina.

Odkurzacz

04 paź 2011 - 10:02:31

o <moderacja>, ale pisałaś że z workiem działa ok.

Moja pralka ma ten górny blat o głębokości 39cm :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-10 22:12 przez moderator.

Odkurzacz

04 paź 2011 - 10:14:08

No wpakowałąs się w kanał , my tez taki ammy tylko traktujemy jako relikt z przeszłości i stoi w garazu bo nie było co z nim zrobic , czasem mąż go do sprzatania samochodu włacza , Ale ja przy dziecku za nic bym go nie włączyła
Mam od lat wodny odkurzacz Reinbow, jest extra, mój tata przedz laty mi fundnął
Nie musze dodawac że jakies 7 lat temu po słaceniu go wyszła suma za jaka bysmy kupili nowego malucha
Ale to mój tata tak wymyslił i spałacał go .No trudno
Jesli miałabym polecic odkurzacza a nie ZAKURZACZA JAK ZELMER NIESTETY
Poleciłąbym Ci Wodnika , z filtrem wodnym , przy alergiach narastajacych i astmie naszej bym wziełą jesli kiedys wysiadzie mi Reinbow
Klasyczny odkurzacz zakurza mieszkanie a jak dodajesz filtry one tylko mibnimalizuja sprawe
Wodne odkurzacze cały brud , kurz zanieczyszczenia zatrzymuja , ja nwet wydmuchiwanym powietrzem z reibowa suszyłam głowe , bo jest krystalicznie czyste ,Ma
Ale to drogi sprzę jak ma sie dom to procentuje , przy mieszkaniu w blokach to wydatek na lata

Powodzenia Chrupku i byle dalej od Zelmera , patrz na wodne odkurzacze zdrowe , teraz w wiekszości biur , zakłądów , hal i mieszkan wykorzystuje sie zdrowe wodne pdkurzacza , kiedys przechodziłam szkolenie i zajmowałam sie prywatnie działalnoscia sprzedażą tego sprzetu wysokiej klasy wiem co mówię

Odkurzacz

04 paź 2011 - 10:14:21

O ile lubisz chodzić i składać reklamację, prać filtr co odkurzanie, męczyć się z rurą, która w końcu pęknie i kupować worki do odkurzacza, który ma działać bezworkowo. :) jak dla mnie jest za ciężki, za głośny i za wielki, no i ta super extra rura teleskopowa popsuła się w <moderacja> popękał jakiś plastik a ona nie podlega reklamacji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-10 22:12 przez moderator.

Odkurzacz

04 paź 2011 - 10:39:11

no to mnie pocieszyłyście :(
ja nie chce bezworkowego odkurzacza tylko WORKOWY a filtry i tak piorę po każdym odkurzaniu. Kupiłam bezworkowo-workowy bo ja mam sklerozę i jak by mi zabrakło worka to mogę odkurzyć bez :)
Wodnika miałam (pisałam w 1 poście) i to był strzał w kolano.
W zasadzie nie mam dużej powierzchni do odkurzania tylko duży pokój, chrupkowy i przedpokój w pozostałych pokojach mam drewniany parkiet albo terakotę.
dopisane 7.10.2011

Wczoraj doszedł odkurzacz i od razu złapałam się za odkurzanie. Na razie testuję odkurzanie z workiem i turboszczotką i póki co jestem zadowolona! Moja wykładzina wreszcie jakoś wygląda :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-07 11:59 przez CHRUPEK.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Odkurzacz

22 lis 2011 - 15:16:34

Ja bym obstawała przy odkurzaczach piorących, tutaj ( http://www.zadowolenie.pl/odkurzacze_piorace ) są ciut mniejsze modele i to w całkiem niezłych cenach. Ale jeżeli już nie chcesz, to trudno. Dziwi mnie też skoro byłaś zadowolona z zelmera bezworkowego to nie chcesz go kupić drugi raz?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-22 15:17 przez pantuniestal75.

Odkurzacz

22 lis 2011 - 16:27:31

a ja mam taki :) electrolux ergorapido. jestem bardzo zadowolona ;)



niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

Odkurzacz

10 sty 2012 - 20:22:08

jak sie nie znam czlowiek na odkurzaczach to jak ma sam naprawiac? :D chyba ze do jakiegos fachowca zanies, ale zeby koszt nie byl tak wysoki ze mozna kupic nowy sprzet :D jesli jednak bedziesz chciala nowy kupic to polecam Robojety. Bardzo fajne odkurzacze - automatyczne! czyli same jezdzą i sprzątają.

Odkurzacz

10 sty 2012 - 20:29:10

Cytat
ilmina
CHRUPEK, jeśli możesz to szybko idź oddaj ten swój nowy odkurzacz. ja taki mam i jest BEZNADZIEJNY. pisałam o nim w wątku która?które?



ja też mam ten odkurzacz od roku i jest świetny :) wszystkim polecam
moja siostra też go ma i jest bardzo zadowolona



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-10 20:29 przez basiaa83.

Odkurzacz

11 sty 2012 - 08:11:23

Dla mnie ten odkurzacz jest najlepszy http://newsroom.electrolux.com/pl/2009/06/01/%E2%80%9Enajlepsze-w-polsce%E2%80%9D-odkurzacze-ultra-silencer/
Model Electrolux Ultra silencer:)nie wiem tylko czy jest jeszcze w sklepie ale na necie można poszukać!Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić :)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-11 08:19 przez edka215.

Odkurzacz

12 mar 2012 - 21:06:14

U mnie w domu też dzieci z alergią :( Synek na kurz. Tak wiec zaczęłam poszukiwania odkurzacza przeznaczonego dla alergików. Jest takich odkurzaczy coraz więcej na rynku. Mi się chyba najbardziej podoba Sebo. To odkurzacz kolumnowy, a wyróżnia go to, że nie wydmuchuje powietrza. Coś rewelacyjnego:)

niezweryfikowana
Posty: 191
Ostrzeżenia: 1/5

Odkurzacz

16 sie 2012 - 14:27:02

Jeżeli ma się małego alergika w domu, to na pewno odkurzacz wodny będzie najlepszym rozwiązaniem. Powiem Ci, że dobry jest MPM Bora. Dużo za niego nie zapłacisz a zobaczysz, że jest o wiele dokładniejszy od tych tradycyjnych odkurzaczy.

Odkurzacz

28 wrz 2012 - 12:35:50

A to jest mój jestem mega zadowolona

Producent Electrolux
Kod producenta zT 3530 T8
Linia T8
Typ Bezworkowe
Gwarancja 24 miesiące
Fizyczne
Wysokość [cm] 30
Szerokość [cm] 39
Długość [cm] 30.2
Waga [kg] 5.1
Funkcje
Funkcja dmuchawy nie
Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika Przezroczysty zbiornik
Parkowanie Poziome i pionowe
Filtry
Rodzaj filtrów HEPA zmywalny
Filtr HEPA Posiada filtr HEPA
Worek na kurz
Rodzaj worka Bezworkowy

Zasilanie
Moc 1500 W
Moc silnika [W] 1500
Techniczne
Konstrukcja Miękkie kółka , Uchwyt do przenoszenia
Poziom hałasu [dB] 86
Automatyczny zwijacz przewodu tak
Długość przewodu [m] 5
Zasięg pracy [m] 9
Zastosowane technologie
Cykloniczny ruch powietrza
Wyposażenie
Rury Metalowe , Teleskopowe
Standardowe Ssawka szczelinowa , Ssawka do tapicerki , Ssawka do parkietów , Szczotka dywanowo-podłogowa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

O tatusiach Waszych dzieci (na wesoło)