Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Powrót do pracy

09 wrz 2011 - 21:09:07

Zapraszam do rozmowy mamusie, które powróciły do pracy po macierzyńskiem lub tak jak ja dopiero do tego się przygotowują. Mnie to czeka za dwa miesiące i już jest mi ciężko. Na samą myśl,że mam się rozstac z moim kochanym syneczkiem pozostawic go z opiekunką, płakac mi się chce, A jak Wy dajecie sobie radę?

zweryfikowana
Posty: 490
Ostrzeżenia: 1/5

Powrót do pracy

09 wrz 2011 - 21:16:43

Ja właśnie ze względu na małego postanowiłam zrezygnować z dotychczasowej pracy i założyć własną firmę. Źle tu nie mam, mogę pracować w domu i tylko raz na jakiś czas jeżdżę do firmy, ale na umowę zlecenie i nie mam co liczyć na etat. Poza tym, jak już ma mnie coś odciągać od małego, to wolę, żeby to było "moje". Zaczynam po nowym roku, trzymajcie kciuki;-P

Powrót do pracy

09 wrz 2011 - 21:47:11

moja właśnie kończy 2 latka cały czas jestem z nią w domu ale na wiosnę lub jesień planuje ją zapisać do przedszkola
ciężko mi już teraz jak o tym myślę ale tłumaczę sobie ,że ona potrzebuje kontaktu z rówieśnikami a ja pracy aby nie zasiedzieć się w domku no i zarobić troszkę kaski bo potrzeby rosną z dzieckiem ::))

Powrót do pracy

09 wrz 2011 - 21:48:11

moja właśnie kończy 2 latka cały czas jestem z nią w domu ale na wiosnę lub jesień planuje ją zapisać do przedszkola
ciężko mi już teraz jak o tym myślę ale tłumaczę sobie ,że ona potrzebuje kontaktu z rówieśnikami a ja pracy aby nie zasiedzieć się w domku no i zarobić troszkę kaski bo potrzeby rosną z dzieckiem ::))
a propo nie podoba mi się to polaczenie forum szafki i szafy ::((

zweryfikowana
Posty: 541
Ostrzeżenia: 2/5

Powrót do pracy

09 wrz 2011 - 22:29:34

Moja Karolinka ma 7 i pół miesiąca,ja pracuję na pół etatu od 16.30 ,gdy Tata Karoli jest juz w domu, myślę ,że właśnie dlatego i Ja i Mała dośc dobrze to znosimy, gorzej z moim S.gdyż z Nim widzę się wieczorami i w sobotę ale takie życie:/ Nie chcemy żeby Karolcia poszła do żłobka,czekamy na przedszkole. Szczerze powiem,że cieszę się,że poszłam do pracy, oderwałam sie od rutyny i dopiero teraz widzę jak Karoli mnie Kocha,jak się cieszy,gdy wracam do domu,i cho jeszcze nie umie mówic zachowuje się tak jakby chciała powiedziec co robiła z Tatusiem :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odkurzacz