Obecnie rozmawiamy o:

kredyt

gorący temat

Sypialnia tapeta

52 minut temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wygladam po ciazy tak samo jak i przed, czyli chudy patyk :P

Hm eh napisze to kocham swoje dziecko jak nikogo na świecie ale uważam ze ciąża to zabójca figury .Co prawda nie wyglądam źle ale ze dwa kg mi przybyło nie mogę na siebie patrzeć cały czas jest jakieś ALE... i za cholerę zrzucić tego nie mogę rozstępów co prawda nie mam a flaka na brzuchu tez ale wkurwia mnie oponka która się zrobiła na pasie z tyłu nad pośladkami wcześniej tego nie było i grubsze uda jak to zrzucić? powiedziałam swojemu jak chce drugie dziecko ma mi za sponsorować liposukcje bo boje się jak będę wyglądała po drugim dziecku

ale zauwazcie ze wiekszosc z Was pisze ze mimo wszystko jest zadowolona ze sowjego ciala. mi by pare rozstepow nie przeszkadzalo,nawet bym sie cieszyla ,taka pamiatka po ciazy. ale na calym ciele;/ nie mozna sie rozebrac bo wstyd;/ tak to wlasnie jest,winie tylko za to siebie i mysle ze w przyszlosci uzbieram pieniadze na laser albo operacje,sama z checia bym wziela noz kuchenny i wyciela te niepotrzebne rozstepy!(zart) amelia3001xzgadzam sie,to wlasnie zalezy od czlowieka,ciaza zrobila z mojeo ciala katastrofe ale widze wiekszosc z was pisze" ja nie mam rozstepow po porodzie" a mowi sie ze tam 75 % kobiet czy wiecej ma rozstepy. zazdroszcze wam,i nie przejmujcie sie zbednymi kg,to mozna zwalczyc tylko trzeba zaparcia a rozstepow czy wiotkiej skory juz nie,tu jedynie pomoze lekarz.

A ciekawi mnie czy ktoras z was chodzila na zabiegi do kosmetyczki. Dokladnie chodzi mi o endermologie? Jakis czas temu czytałam o tym i zastanawiałam sie czy to naprawde pomaga. Ponoc zwalcza celulit i napreza skore. Nawet byłam sklonna powiem wam pojsc na taka serię zabiegów ale nie bylam pewna czy warto wydawac kasę jak nic to ma nie pomoc...

zweryfikowana
Posty: 1.458
Ostrzeżenia: 2/5

ja w ciąży przytyłam 30 kg wyglądałam jak : krótko mówiąc świnia i zdawałam sobie z tego sprawę nienawidziłam siebie ,bardzo szybko schudłam 40 kg więc więcej niż przytyłam,każdy mówił że jestem za chuda ale dobrze się czułam,chuda ale z rozstępami wszędzie;/,cellulit i boczki a teraz jestem 2 raz w ciąży już mniej tyje i mam nadzieje że zejdzie mi tak jak po 1 ciąży a co do tych okropieństw które mi zostały pryzwyczaiłam się bo nie było aż tak niewiadomo jak widoczne ,mini też wkładam i żyję
:)

i2710 ja bylam na mikrodermabrazji. to jest cos innego bo na rozstepy,moze tez napina skore ale bylam tam tylko raz ,zaplacilam 130 zl za brzuch i boczki bo na brzuchu nie mam az tak duzo tych rozstepow jak na boczkach i wiecej nie poszlam bo jednak dla mnie to jest wyrzucanie pieniedzy w bloto. jesli bym chodzila nawet 10 razy na to i zaplacila to 1300zl to i tak nie byloby jakiejs tam ogromnej poprawy poniewaz zeby zminimalizowac rozstepy trzeba laczyc zabiegi czyli np mikrodermabrazja+kwasy+roller. i efekty moga byc naprawde zadowalajace, ale trafilam na pania kosmetyczke ktora byla b.fajna i mowila z czystym sumieniem ze malo kobiet chodzi na zabiegi zmniejszajace rozstepy bo sie nimi nie przejmuja. ale powiem wam ze kiedys w zimie sobie kupilam roller taki waleczek i uzywalam ale bardzo bolalo i ostatnio zakupilam emle...posmarowalam i nie czulam w ogole bolu wiec mogla sie skupic na tym zeby dobrze sobie zrolowac ta skore i widze poprawe,na brzuchu zmniejszyly sie o jakies 25 % a takich zabiegow domowych zrobilam 3. musze znow zakupic ta masc i mysle ze mi to pomoze,efektami pochwale sie tutaj za niedlugi czas:) jesli cos bedzie widac to moze tez wam moja rada pomoze:)ansa53 ja przytylam jak juz pisalam 17 kg i tez mam mnostwo i wszedzie i to moje utrapienie bo do figury po ciazy wrocilam,piersi mimo ze karmilam nawet sa ok choc troche zwisy ale to mozna ukryc ale te nogi.brr.. mimo ze nie mam cellulitu ,moze troche na tylku co go nie widac to pociachana jestm. wiec nie jestes sama;p
i2710 i ta kosmetyczka mowila ze wykonuje zabieg ale nie wiem jak sie nazywa ze napina wiotka skore no na brzuchu po ciazy jakimis pradami czy cos takiego.
nic Mamusie nie piszecie,nie chce zakladac nowego watku ale ktoras z Was robila sobie laser moze na rozstepy?chcialabym wiedziec jak to wyglada,ile sie placi i czy sie oplaca w ogole takie cos robic.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-05 13:13 przez Funny_Sunny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Polecony do małżonków