Obecnie rozmawiamy o:

Jaki fotelik samochodowy

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 12 13 --> ->|

WYMIANA pozorna?

23 sie 2011 - 10:24:07

Ja jestem z Bydgoszczy i chetnie bym pomogła

WYMIANA pozorna?

23 sie 2011 - 10:50:29

ja jestem z brodnicy ale nie bede sie fatygowac by ja odwiedzac tylko problemów bym mogła sie narobic bo za nachodzenie jest artykuł tagze lepiej dogadac sie polubownie zeby odala wasze rzeczy nie wiadomo kim ona jest i z jakiej rodziny pochodzi radze zgłosic to do admina niech oni to załatwiaja od tego tu sa

WYMIANA pozorna?

23 sie 2011 - 10:54:55

Cytat
rafi1987
ja jestem z brodnicy ale nie bede sie fatygowac by ja odwiedzac tylko problemów bym mogła sie narobic bo za nachodzenie jest artykuł tagze lepiej dogadac sie polubownie zeby odala wasze rzeczy nie wiadomo kim ona jest i z jakiej rodziny pochodzi radze zgłosic to do admina niech oni to załatwiaja od tego tu sa

za przeproszeniem to po chol* sie wypowiadasz? jestem skads tam ale nie bede sie fatygowac..... A ja jestem z pomorza i sie pofatyguje! I mam tam rodzine i takich znajomych ze dziewczyna pozaluje jak nie odda mi kasy :)Ja ja nawet przed rodzina obsmaruje napisalam jej to wprost! Jest oszutka i zlodziejka!

WYMIANA pozorna?

23 sie 2011 - 11:43:14

Ja tez od tej Pani dostalam wiadomosc "wymi" tak samo uznalam ze chodzi o wymiane.Ale ja z zasady sie nie wymieniam ,tylko sprzedaje.Napisalam jej to.Po kilku dniach na ten sam przedmiot znowu napisala tylko "wymi".I tak powtarzalo sie co kilka dni.
Dobrze ze nie dalam sie nabrac.
A czy takiej osoby nie da sie namierzyc i jak pisze calineczka,naslac policje za oszustwa????wkoncu jest jakis proces weryfikacji.

WYMIANA pozorna?

23 sie 2011 - 12:05:41

Ze mną pani także się chciała zamienić,ale pod zdjęciem przedmiotu na który chciałam się wymienić było napisane że oszustka .Napisałam do tamtej pani i dzięki niej się nie wymieniłam.Z konta mojej szwagierki napisałam z zapytaniem o sprzedaż tego dresiku i pani napisała mi cenę,chociaż już zaczeła wymianę ze mną.Jest bezczelna.

WYMIANA pozorna?

23 sie 2011 - 13:03:43

czasami tak bywa dlatego oszustwa zawsze beda sa ludzie uczciwi i nie dlatego ta szafka za przeproszeniem spada na psy i tyle lepiej tu nie siedziec bo tylko traci sie kase i czasami bywa tak ze dostaje sie nie te rzeczy co sie chcialo tylko wysylaja jakies szmaty pokwitowanie maja i nic im zrobic nie mozna bo kto ci udowodni co ty wyslałas dlatego ja nie mam zamiaru sie denerwowac przez takich oszustów bo tylko dosyc ze nerwy bym miała to by mi sie nie chcialo po policji biegc i wysuchiwac ich smieszkow za plecami ze takimi głupotami musza sie zajmowac a musza a wiadomo ze maja inne rzeczy do roboty

WYMIANA pozorna?

23 sie 2011 - 21:42:36

Wczoraj napisala ze odda dzis kase chciala numer konta itd! Jedna wielka oszustka!!!!!!!!!!!!!pieniedzy dalej nie mam!! ide na policje!!

WYMIANA pozorna?

23 sie 2011 - 22:04:23

przelewy do 2 dni idą jeśli to różne banki...

WYMIANA pozorna?

23 sie 2011 - 22:30:31

Przelew wysłany do 12 jeszcze tego samego dnia jest a później to zależy od banku ale na następny dzień powinno dojść.

WYMIANA pozorna?

24 sie 2011 - 17:09:16

Moze zbierzmy informacje do "kupy" - kogo , o ile lub na co oszukała.

Mnie na 50 zł (krzesełko uczydełko)

WYMIANA pozorna?

24 sie 2011 - 17:47:15

ZGŁASZAM że mnie oszukała dostała termometr do ucha wartość szafkowa 50 zł plus przesyłka ,nie powiem ile kosztował bo szlak mnie trafia ,że złodziejka z niego korzysta !!!!!!
dziewczyny zgłaszajcie się pokoleji które zostały oszukane :
1.sheila na kasę 50zł
2. Ja na termometr
......dopisujcie swoje zgłoszenia ,calineczka mi ona kase płaci od miesiąca :(

WYMIANA pozorna?

24 sie 2011 - 18:59:24

Do mnie tez napisala ta kobieta ale ma małe ciuszki na moja córke wiec sie nie wymieniłam gdyby mnie oszukała to bym sie przejechała do niej bo mam ok 40 km do Bydy...

WYMIANA pozorna?

24 sie 2011 - 19:23:18

uw sprawie pojscia na policje kto idzie tez prosze kontakt na prv

WYMIANA pozorna?

24 sie 2011 - 19:47:45

50 zł w życiu bym nie popuściła nie wiem na co wy jeszcze czekacie na policję i nic więcej ,/A czemu szafka jej w ogóle konta nie zablokowała?????????

WYMIANA pozorna?

24 sie 2011 - 20:43:08

przecież ja jej nie chcę tego podarować, no ale sama nic nie zdziałam, nawet nie mam numeru tel do niej ani nic. A do bydgoszczy mam kawał drogi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Samoakceptacja po ciązy,jak jest z Wami?