Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 22:40:33

A ta mi dalej wkreca ze mieszka w innym miescie i ze nie odebrala a tu mam dowod :

potwierdzenie doreczenia

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 22:45:43

ona jest walnięta,kupuje a potem nie płaci,ja to chyba cudem wyciągłam te pieniądze od niej bo też się migała od zapłaty,potem mi napisała że za dużo ją policzyłam za przesyłkę-12 zł za paczkę ekonomiczną a wysłałam jej piłkę śpiewającą z fishera,zapłaciłam za paczkę 11,50 a ona twierdzi że za dużo !!! a w ogóle jakie mi pisała teksty w wiadomościach to już nie będę pisać bo strony braknie,jak ktoś chce przeczytać to podam na priv-ale ogolnie nie polecam jej !!!

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 23:20:17

Dziewczyny ta baba ściąga zdjęcia z allegro - już wcześniej widziałam te rzeczy co wystawiała w większości u jednego z użytkowników allegro ( firma sprzedająca ubranka ).

WYMIANA pozorna?

22 sie 2011 - 23:24:21

Cytat
agnieszkajuleczka
Dziewczyny podajcie mi linka gdzie mogę to zgłosić bo ja się nie mogę jakoś odnaleźć.weszłam teraz na szafę nadii ma oprócz kurtki parę jeszcze innych rzeczy ściągniętych z moich szafkowych aukcji , które juz sprzedałam a o które kiedys mi się wypytywała oprócz kurtki jeszcze ndres hello kitty.NIE WYMIENIAJCIE SIĘ POD ŻADNYM POZOREM TE RZECZY SĄ NIE JEJ!!!!ie że najwięcej pozytywnych komentarzy ma od jednej osoby.reszta to jak sama kupowała.BŁAGAM DAJCIE MI LINK GDZIE TO ZGŁOSIĆ BO NIE PODARUJE JEJ TEGO ŻE WYSTAWIA MOJE RZECZY ( I PEWNIE INNYCH TEŻ) JAKO SWOJE I OSZUKUJE.DZIEWCZYNY WY TEZ TO ZGŁOSICIE


hej ja mam takie linki do pomocy na szafce,mi tu pomogli jak mnie jedna oszukała
spróbuj napisac
pozdrawiam

http://szafka.pl/formularz-kontaktowy.html?temat=komentarze&pytanie=5

http://szafka.pl/profil/pomoc



kobiety bo to trzeba zrobic tak:
napisac wiadomośc do tych co wystawiły jej pozytywne komentarze żeby dały jej adres,te co mają blisko lub sa z tego miasta niech się zbiorą w kupe -pojechac do niej do domu wziąśc za kudły złodziejke przeciągnąc pare razy po ziemi i na komisariat -złożyc doniesienie że oszukała zbiorowo kilka osób ( im wieksza kwota to chyba jakieś poważniejsze przestępstwo-chociaż podobno przez internet to jaka klowiek kwota to już jest sprawa)
i niech się przyzna -zrobic sprawe w sądzie i tyle -może innych to wystraszy,chociaż takie mędy to zawsze znajdą sposób żeby uczciwych oszukac -a normalny człowiek tego nie przewidzi bo mu to nawet przez myśl nie przejdzie
nie można popuścic -jeszcze bym na klatce schodowej tak krzyczała że złodziejka żeby wszyscy sąsiedzi wiedzieli z kim mają do czynienia
to by może męde omijali z daleka -a troche prawdy nie zaszkodzi
pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-22 23:48 przez Gorzata2009.

WYMIANA pozorna?

23 sie 2011 - 07:25:49

<moderacja - zakaz wklejania prywatnych rozmów na forum>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 23:28 przez moderator.

WYMIANA pozorna?

23 sie 2011 - 08:17:40

No to ładnie dziewczyna robi,,ja pamietam ze miałysmy wielka wymiane i wszystko było ok ale nie przysłała mi jednej rzeczy i po moim upomnieniu dosłała ja pozniej ,nie miałam problemow jak wy.Jak mozna tak.

WYMIANA pozorna?

23 sie 2011 - 09:05:57

Jeśli wysyłałyście coś do niej paczką (przy listach nie działa) to z reguły można tutaj: http://sledzenie.poczta-polska.pl/ sprawdzić po numerze przesyłki czy paczka dotarła.

WYMIANA pozorna?

23 sie 2011 - 09:11:58

z tego co wiem policja zajmuje sie sprawa powyzej 250zł i takie zgloszenia przyjmuje wiem po sobie ze nie chce sie bawic w małe sprawki a dotyczoca szafki tym bardziej maja w pip zgłoszen jak przyjmna to odłoza na pułke i lezy nawet nie racza sie tym zajoc po 2 jak jedna uzytkowniczka pisała zeby ja odwiedzic a skod wiecie co was tam bedzie czekac nie znacie jej moze tylko podowała ten adres ja tez sie przejechałam tu na szafce dlatego juz tu sie nie wymieniam tylko kupuje a na przyszłosc zatwierdzajcie wymiany bo to jest dowód zawarcia transakcji moim zdaniem za duzo tu takich ludzi i powino nie byc takich portali tylko jak warszawie czy inych miastach sa spotkania co mozna ie wymieniac na zywo ciuchami i nikt nikogo nie oszuka aha jeszcze jedno jest forum o niej ze juz oszukała ludzi i nic jej nie zrobili i to jest dowód na to ze szafka nic sobie nie robi i tylko zalezy od nas na kogo trafimy czy na ucziwa osobe czy nie mnie tez oszukano i to nie na mała kwote ale nie przekraczało 250zł tagze nic nie zrobili z tym pieniedzy nie odzyskałam a tylko nerwów sie najadalam straciłam kase i na przyszłosc mam nauczke

WYMIANA pozorna?

23 sie 2011 - 09:18:30

Cytat
Agnesxp2
A ja dodam tylko tyle żebyście również uważały na <moderacja> coraz więcej tu przekrętów i dziewczyny bądzcie ostrożne !!!


<moderacja-na forum nie podajemy nicków od tego jest Czarna Lista>

Kupiła u mnie dwie rzeczy, napisała, że zapłaciła na poczcie, parę dni temu, to co mogę znów te rzeczy wystawiać? bo kasy nie ma, mogę już nie czekać na kasę rozumiem?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 23:30 przez moderator.

WYMIANA pozorna?

23 sie 2011 - 09:21:02

malinka8711 - bardzo mylisz się.
Ja osobiście zgłosiłam na policję sprawę kupna rzeczy kupionej na szafie za 30zł której nie otrzymałam i oczywiście zgłoszenie przyjęli, sprawą się zajęli, babeczka była w szoku kiedy policja zapukała do jej drzwi i poinformowała o zgłoszeniu a pieniążki zaraz miałam na koncie. Policjant powiedział, ze należy zgłaszać każdą wyłudzoną kwotę gdyż właśnie na takie kwoty najczęściej oszukują i czują się bezkarni gdyż nie jedna oszukana osoba wychodzi z zgłoszenia że szkoda się fatygować na policję o parę złotych. To błąd!! Pomyśl jak ciężko trzeba pracować na te parę złotych a innym oszustwo wychodzi łatwo.
Dziewczyny nie bójcie się zgłaszać, policja jest od tego aby pomagać. Nie mogą odesłać z kwitkiem nawet jeśli pójdziecie po zwrot 5zł.

WYMIANA pozorna?

23 sie 2011 - 09:23:03

Cytat
elka_kulpa
malinka8711 - bardzo mylisz się.
Ja osobiście zgłosiłam na policję sprawę kupna rzeczy kupionej na szafie za 30zł której nie otrzymałam i oczywiście zgłoszenie przyjęli, sprawą się zajęli, babeczka była w szoku kiedy policja zapukała do jej drzwi i poinformowała o zgłoszeniu a pieniążki zaraz miałam na koncie. Policjant powiedział, ze należy zgłaszać każdą wyłudzoną kwotę gdyż właśnie na takie kwoty najczęściej oszukują i czują się bezkarni gdyż nie jedna oszukana osoba wychodzi z zgłoszenia że szkoda się fatygować na policję o parę złotych. To błąd!! Pomyśl jak ciężko trzeba pracować na te parę złotych a innym oszustwo wychodzi łatwo.
Dziewczyny nie bójcie się zgłaszać, policja jest od tego aby pomagać. Nie mogą odesłać z kwitkiem nawet jeśli pójdziecie po zwrot 5zł.

przestępstwa internetowe są ścigane nawet na małe kwoty, policja w tym względzie jest bardzo czujna, wiele oszustów się na tym przejechało



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-23 09:23 przez Itallly.

WYMIANA pozorna?

23 sie 2011 - 09:29:56

Cytat
malinka8711
z tego co wiem policja zajmuje sie sprawa powyzej 250zł i takie zgloszenia przyjmuje wiem po sobie ze nie chce sie bawic w małe sprawki a dotyczoca szafki tym bardziej maja w pip zgłoszen jak przyjmna to odłoza na pułke i lezy nawet nie racza sie tym zajoc po 2 jak jedna uzytkowniczka pisała zeby ja odwiedzic a skod wiecie co was tam bedzie czekac nie znacie jej moze tylko podowała ten adres ja tez sie przejechałam tu na szafce dlatego juz tu sie nie wymieniam tylko kupuje a na przyszłosc zatwierdzajcie wymiany bo to jest dowód zawarcia transakcji moim zdaniem za duzo tu takich ludzi i powino nie byc takich portali tylko jak warszawie czy inych miastach sa spotkania co mozna ie wymieniac na zywo ciuchami i nikt nikogo nie oszuka aha jeszcze jedno jest forum o niej ze juz oszukała ludzi i nic jej nie zrobili i to jest dowód na to ze szafka nic sobie nie robi i tylko zalezy od nas na kogo trafimy czy na ucziwa osobe czy nie mnie tez oszukano i to nie na mała kwote ale nie przekraczało 250zł tagze nic nie zrobili z tym pieniedzy nie odzyskałam a tylko nerwów sie najadalam straciłam kase i na przyszłosc mam nauczke


nie pisz tak bo to nie prawda! Policja przyjmuje kazde zgloszenie a jesli jest wiecej osob przechodzi to juz w przestepstwo bo suma sie ładna pewnie nazbiera i to juz sie robi grubsza sprawa! To nie prawda ze zajmuja sie sprawa powyzej 250 zł 200 zł to granica pomiedzy -OSZUSTWEM A PRZESTĘPSTWEM !

WYMIANA pozorna?

23 sie 2011 - 09:33:42

Cytat
Itallly
Cytat
Agnesxp2
A ja dodam tylko tyle żebyście również uważały na <moderacja> coraz więcej tu przekrętów i dziewczyny bądzcie ostrożne !!!


<moderacja-na forum nie podajemy nicków od tego jest Czarna Lista>

Kupiła u mnie dwie rzeczy, napisała, że zapłaciła na poczcie, parę dni temu, to co mogę znów te rzeczy wystawiać? bo kasy nie ma, mogę już nie czekać na kasę rozumiem?

przelew z poczty może iść do 4 dni jeśli np zrobi się go w piątek po południu to na kącie w czwartek dopiero się pojawi a tak przeważnie trwa to do 3 dni...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 23:30 przez moderator.

WYMIANA pozorna?

23 sie 2011 - 09:39:57

Cytat
malinka8711
z tego co wiem policja zajmuje sie sprawa powyzej 250zł i takie zgloszenia przyjmuje wiem po sobie ze nie chce sie bawic w małe sprawki a dotyczoca szafki tym bardziej maja w pip zgłoszen jak przyjmna to odłoza na pułke i lezy nawet nie racza sie tym zajoc po 2 jak jedna uzytkowniczka pisała zeby ja odwiedzic a skod wiecie co was tam bedzie czekac nie znacie jej moze tylko podowała ten adres ja tez sie przejechałam tu na szafce dlatego juz tu sie nie wymieniam tylko kupuje a na przyszłosc zatwierdzajcie wymiany bo to jest dowód zawarcia transakcji moim zdaniem za duzo tu takich ludzi i powino nie byc takich portali tylko jak warszawie czy inych miastach sa spotkania co mozna ie wymieniac na zywo ciuchami i nikt nikogo nie oszuka aha jeszcze jedno jest forum o niej ze juz oszukała ludzi i nic jej nie zrobili i to jest dowód na to ze szafka nic sobie nie robi i tylko zalezy od nas na kogo trafimy czy na ucziwa osobe czy nie mnie tez oszukano i to nie na mała kwote ale nie przekraczało 250zł tagze nic nie zrobili z tym pieniedzy nie odzyskałam a tylko nerwów sie najadalam straciłam kase i na przyszłosc mam nauczke

I właśnie przez takie myślenie oszustki czują się bezkarne. Ty mogłaś być oszukana na 10 zl, ale 100 innych dziewczyn też oszukanych na 10 zł daje konkretne pieniądze. Poza tym nieważne czy to 5 zł czy 50 czy 500, chyba każda z nas liczy się z każdym groszem i nie ma ochoty sponsorować innych-oszustów.

WYMIANA pozorna?

23 sie 2011 - 09:40:40

TRZEBA JĄ ODWIEDZIĆ !!!!!
Niestety ja jestem z ok. Gdyni wiec mam zadaleko, alew może jakaś inna mama mieszka w Bydgoszy?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Samoakceptacja po ciązy,jak jest z Wami?