Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 12 13 --> ->|

WYMIANA pozorna?

24 sie 2011 - 21:04:54

Cytat
sheilla
przecież ja jej nie chcę tego podarować, no ale sama nic nie zdziałam, nawet nie mam numeru tel do niej ani nic. A do bydgoszczy mam kawał drogi
hey dziewczyny piszcie po kolei do tych co kupowala od nich lub wymieniali sie z nia o adres w takiej sytuacji ktoś napewno pomoże po adresie mozna zdobyc inne dane np.moze telf róbcie coś bo zaraz otworzy konto pod innym niciem i tak w kołko powodzenia

WYMIANA pozorna?

24 sie 2011 - 21:07:34

mamy, ktore mialy z nia do czynienia wiedza jak sie nazywa i znaja jej dane.
Oto kilka ciekawostek znalezionych w google!!

<moderacja - zakaz podawania danych osobowych w jakiejkolwiek formie>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 23:32 przez moderator.

WYMIANA pozorna?

24 sie 2011 - 22:04:21

Cytat
Agnesxp2
A ja dodam tylko tyle żebyście również uważały na <moderacja> coraz więcej tu przekrętów i dziewczyny bądzcie ostrożne !!!


<moderacja-na forum nie podajemy nicków od tego jest Czarna Lista>
POPIERAM.
Kliknęłam u niej na Krzesełko uczydełko. Dopiero później zaczęłam sie zastanawiać dlaczego tak tanio bo za 85zł nowe!!!!! gdzie normalnie w sklepie ze 200zł trzeba wydać. Tłumaczyła, że mąż z Anglii wozi, bzdura, bo przecież miały być po polsku. Wymigiwała się od zdjęć w realu. Obserwuję ją długo i widzę, jak u niej osoby kupują, bo ceny ma niskie. I jest mi żal. A komentarzy do transakcji zero. Widzę, że te osoby czekają. Obym się myliła co do niej..... Ja w porę się opamiętałam i zrezygnowałam. Miałam wydać na krzesełka bo 2 sztuki 195zł. Jak bym kasę straciła to nie wiem........



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 23:35 przez moderator.

WYMIANA pozorna?

24 sie 2011 - 22:31:11

Wystawianie przedmiotu bez realnego zdjęcia jest niezgodne z regulaminem, także raportujcie takie przedmioty poprzez opcję "zgłoś nieprawidłowość". Takie przedmioty kwalifikują się do usunięcia. Zdjęcie realne może podnosić wiarygodność sprzedającej, choć jak widać po historii pani wspomnianej wcześniej, nie zawsze tak jest...

WYMIANA pozorna?

24 sie 2011 - 22:47:17

ja prawie sie z nia wymienilam na ten szary dresik i podala mi adres
mam tu napisac??

adres jak w pierwszym linku tempress



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-24 22:51 przez skierka1981.

WYMIANA pozorna?

24 sie 2011 - 22:58:31

Cytat
skierka1981
ja prawie sie z nia wymienilam na ten szary dresik i podala mi adres
mam tu napisac??

adres jak w pierwszym linku tempress
Widzę,że w mojej Bydgoszczy ostro przekręcają. NIEŁADNIE dziewczyny......

WYMIANA pozorna?

25 sie 2011 - 02:33:37

Ja napisałam do Dagmary, 2 zapytania, czy może być przesyłka za pobraniem i ani razu nie odpisała.Oszustka jak nic, ceny nowych zabawek ma taniej niż niektóre używane. UWAŻAJCIE WIĘC !!!

Cytat
izyda123
Cytat
Agnesxp2
A ja dodam tylko tyle żebyście również uważały na <moderacja> coraz więcej tu przekrętów i dziewczyny bądzcie ostrożne !!!


<moderacja-na forum nie podajemy nicków od tego jest Czarna Lista>
POPIERAM.
Kliknęłam u niej na Krzesełko uczydełko. Dopiero później zaczęłam sie zastanawiać dlaczego tak tanio bo za 85zł nowe!!!!! gdzie normalnie w sklepie ze 200zł trzeba wydać. Tłumaczyła, że mąż z Anglii wozi, bzdura, bo przecież miały być po polsku. Wymigiwała się od zdjęć w realu. Obserwuję ją długo i widzę, jak u niej osoby kupują, bo ceny ma niskie. I jest mi żal. A komentarzy do transakcji zero. Widzę, że te osoby czekają. Obym się myliła co do niej..... Ja w porę się opamiętałam i zrezygnowałam. Miałam wydać na krzesełka bo 2 sztuki 195zł. Jak bym kasę straciła to nie wiem........



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 23:35 przez moderator.

WYMIANA pozorna?

25 sie 2011 - 07:09:50

Ja też chciałam się z nią wymienić ale nie odpisała nawet i DOBRZE!!!!!!

WYMIANA pozorna?

25 sie 2011 - 09:20:24

Ja do dzis nie dostałam pieniedzy. widze ze ona sie loguje i czyta wiadomosci.. brak słow co za ze sie juz tak wyraze "sz*ata"!

WYMIANA pozorna?

25 sie 2011 - 10:55:28

No to trzeba ja zniszczyć !!!! Mam kilka pomysłów ,nie będzie taka sobie z nas jaja robić ,a ja mam pytanie co adm w tej sprawie zrobiła? Na szafie tez oszukała kilka osób ?

WYMIANA pozorna?

25 sie 2011 - 12:45:21

Też próbowała mnie oszukać!!!
Całe szczęście zorientowałam się w samą porę, na allegro też oszukuje i na innych tego typu portalach!!!

zweryfikowana
Posty: 251
Ostrzeżenia: 1/5

WYMIANA pozorna?

25 sie 2011 - 21:13:07

moja "czarna lista " jest masakrycznie długa... co jest z tymi babami...

WYMIANA pozorna?

25 sie 2011 - 21:48:28

normalnie szok nigdy nikogo nie oszukalam bo jak mozna !!!!!!!!!!!!!tu oszukiwać kiedy np.wymieniamy się dla dzieci to jak ktoś oszua to jak by zabral coś dziecku normalnie szkoda słów !!!!!!!!myślę że taka osoba co oszukuje i tak kiedyś dostanie od życia kopa porządnie w dupę kwestia czasu.....jeśli to teraz czytasz i oszukujesz to zastanów się czy warto bo to może być tylko chwila zadowolenia a potem spadniesz na cztery łapy ...........ŻYCZĘ TYM CO TU OSZUKUJĄ BY W NAJBARDZIEJ NIE OCZEKIWANEJ CHWILI KTOŚ WAS ZROBIŁ W CH>>>>>>JA POZDR

WYMIANA pozorna?

26 sie 2011 - 12:35:53

Mnie również oszukała wysłałam jej 60 zł za nocnik fisher price,nie zdażyłam przeczytać tego co tutaj piszecie bo w tym samym dniu co wysłałam jej pieniadze ,w nocy wyjechałam na wakacje, teraz na jej szafce niema nic i na maile nie odpowiada. Mam nadzieję ze zwróci mi kase do wtorku inaczej zgłaszam sprawę na policję, juz jedna o 80 zł wygrałam i kasa została mi zwrócna.

WYMIANA pozorna?

26 sie 2011 - 12:48:21

Jak najbardziej, zgłaszajcie na Policję. Jak kogoś mama i tata nie nauczyli, że kraść nie wolno, to "wychowaniem" musi się zająć wymiar sprawiedliwości. Dlatego zgłaszajmy nawet najmniejsze kwoty.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Polecony do małżonków