Obecnie rozmawiamy o:

remont łazienki

wczoraj o 20:02

implant stomatologiczny czy most

przedwczoraj o 14:22

Buty śniegowce w góry

przedwczoraj o 13:43

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

przyczepa kampingowa

20 sie 2011 - 22:15:18

ktos ma? uzytkujecie? fajne? czy niefajne?

przyczepa kampingowa

20 sie 2011 - 22:29:50

Nie mam, nie użytkuję, ale bardzo chciałabym mieć :) to moje wieloletnie już marzenie, pakujesz, wsiadasz i jedziesz gdzie chcesz, nie martwiąc sie o nocleg :)

przyczepa kampingowa

20 sie 2011 - 22:47:58

mi bardziej podobaja się domki holenderskie-można postawić nawet na ogródku działkowym-masz małe mieszkanie-tam jest wszystko. kuchnia,lodówka,światło,natrysk,wc,sypialnia

przyczepa kampingowa

20 sie 2011 - 22:52:45

Ale takiego domku holenderskiego to chyba osobówką sie nie przewiezie :/ A nie kazdy ma ciężarówkę z lawetą ;)

przyczepa kampingowa

16 lip 2023 - 11:34:51

Kiedy zaczynałam swoją przygodę z przyczepami i lawetami samochodowymi, moją pierwszą przystanią był https://dedlo.pl/ . Zdecydowanie warto sprawdzić ich ofertę, jeżeli szukasz różnych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

przyczepa kampingowa

22 wrz 2023 - 23:57:01

Planuję w najbliższym czasie zakup przyczepy kempingowej i przeglądam różne strony w poszukiwaniu odpowiedniego modelu. Zauważyłam, że przyczepy Niewiadów są bardzo popularne i mają wiele pozytywnych opinii. Zastanawiam się nad ich funkcjonalnością i jakością. Jeśli ktoś jest ciekawy, o jakiej firmie mówię, to tutaj jest link: https://niewiadow.com.pl/ . Czy ktoś z Was ma taką przyczepę i mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WYMIANA pozorna?