Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pierwsze strzyżenie

20 maj 2011 - 08:17:07

Fryzjerzy zwykle zamiast specjalnych krzeseł dla dzieci mają nakładkę na zwykłe krzesło, dzięki czemu dziecko siedzi wyżej. Tym to się nie przejmuj.
Moja Kaśka też jest bardzo żywotnym dzieckiem (śmiejemy się, że charakterami zamieniła się z bratem), ale u fryzjera nie było żadnego problemu, za dużo nowości ;)

Pierwsze strzyżenie

20 maj 2011 - 09:18:51

Ja swojej córeczce jak była młodsza sama podcinałam grzywkę i nawet jakoś nie było problemu.Po 2 roku zaczęłam juz z nia chodzic do fryzjerki i tak jest do dzisiaj.Córcia grzecznie siedzi bo rozumie ze tam nic złego jej sie nie stanie.Fakt ze ma juz 3,5 roku i wszystko rozumie. Natomiast synek ma 22 miesiace i tez do niedawna miał śliczne loczki,ale postanowiłam wkońcu mu je sciać.Ja go trzymałam a tesciowa cięła:)Nawet jakoś poszło tylko musiałam go co chwila czyms zabawiać bo tez jest dośc żywym dzieckiem.Do fryzjerki z nim nie poszłam bo wiem ze napewno bał by sie fryzjerki i by płakał ,jest dużo wrażliwszym dzieckiem niz moja córcia.Noi ma tylko 22 mies. wiec nie wie po co mu sie scina włoski:)

Pierwsze strzyżenie

20 maj 2011 - 14:56:02

ALus szczerze Twoje zdjecia mnie natchneły na wizyte u fryzjera bo Aleks wyglada przeszlicznie:)

A mamy dzieci które miały loczki czy po ścięciu dalej rosły te loczki czy juz nie?

Pierwsze strzyżenie

20 maj 2011 - 15:02:48

calineczka0109- mi byłoby szkoda sciąć takich pięknych loczków:)
Może podetnij tylko Synkowi włoski, przeciez chłopcy tez nosza dłuzsze i długie włoski, a opiniami ludzi nie ma co się przejmować:)

Pierwsze strzyżenie

20 maj 2011 - 15:28:54

Cytat
calineczka0109
ALus szczerze Twoje zdjecia mnie natchneły na wizyte u fryzjera bo Aleks wyglada przeszlicznie:)

A mamy dzieci które miały loczki czy po ścięciu dalej rosły te loczki czy juz nie?

Bardzo nam miło :)Ja się zdecydowałam na ścięcie bo miałam już dość jak każdy mówił, że Alex wygląda jak dziewczynka :)I mimo, że fryzjerka zawaliła to ja jestem mega zadowolona z nowego wizerunku synka :)Teraz Alex wygląda na chłopczyka :)A loczek , który miał kiedyś z przodu głowy , znikł :(

Pierwsze strzyżenie

20 maj 2011 - 15:39:23

No Jasiek ma wianek loków na włoskach i nie wiem czy zgina czy nie ale mnie juz tez draznia zaczwyty nad jego wlosami i porównywanie do dziewczynek ...

Pierwsze strzyżenie

20 maj 2011 - 15:47:04

calineczka0109- ja jak mój młody miał ponad rok, to też mu obciachałam piękne kudełki, a póxniej żałowałam!

Nie obcinaj Synkowi, skróć tylko :) Na pewno bedzie ślicznie wyglądał:)

Pierwsze strzyżenie

20 maj 2011 - 16:11:27

moj Olo mial 16msc i bylismy u mojego zwyklego fryzjera, tyle ze trzymalam go na kolanach, jest TV wlaczyli mu MINI MINI i ogladal baje, zlewajac na latajace obok wlosy ,jedynie co gdy maszynka robila to sie smial bo widocznie go gilgotalo :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pit - mam pytanie, potrzebuje pomocy.