Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pochłaniecze wilgoci

16 gru 2010 - 17:44:58

Czy któraś z Was używa pochłaniacze wilgoci i z jakim skutkiem?? Czy to naprawdę zmniejsza/likwiduje wilgoć czy szkoda tracić pieniądze ????

Pochłaniecze wilgoci

16 gru 2010 - 17:49:19

Wilgoci to raczej nie zlikwiduje.... my używamy do piwnicy jak nas zalało trochę wysusza ściany ale nie do końca...
Nie można używać tego w pomieszczeniu gdzie są ludzie ....

Pochłaniecze wilgoci

16 gru 2010 - 17:51:45

Ja używałam w domu (specialnie do domu) Metylan nie powiem cos dawał ale całkowicie problemu nie rozwiązał;/

Pochłaniecze wilgoci

16 gru 2010 - 17:56:28

Opis:



O każdej porze roku często borykamy się z nadmiarem wilgoci.Zwiększona wilgoć jest zarówno w powietrzu jak i w naszych mieszkaniach. Jak się uporać z kłopotliwym nadmiarem wilgoci w mieszkaniu?

Na pomoc przyjdzie ...
UNIWERSALNY POCHŁANIACZ WILGOCI HumiStop

Jak to działa?

Już po kilku dniach poprzez otwór w górnej części pojemnika, wysoko skuteczny granulat doprowadza wilgotność powietrza do poziomu odpowiedniego dla zdrowia. Odprowadzana wilgoć zbiera się jako ciecz w dolnej części pojemnika, który co jakiś czas opróżniamy.Pochłaniacz usuwa nadmiar wilgoci z powietrza, do momentu, aż zostanie osiągnięty optymalny dla ludzi klimat, w którym wilgotność nie przekracza 55-65 proc. Wtedy urządzenie przestaje działać, nie dopuszczając do nadmiernego wysuszenia powietrza.

Co sprawia że HumiStop jest tak popularny?

Pochłaniacz kontroluje i samodzielnie reguluje wilgotność powietrza w pomieszczeniach.
Jest łatwy do ustawienia i użytkowania.
Działa bez użycia prądu.
Stosując HumiStop utrzymują Państwo trwały efekt i idealny klimat przez wszystkie pory roku.

Czemu warto jest używać HumiStop?

Para wodna gromadzi się w wilgotnych pomieszczeniach, piwnicach, warsztatach, garażach, w pomieszczeniach pozbawionych prawidłowej rotacji powietrza: kuchnie i łazienki z oknami z PCV. Nadmiar pary gromadzi się w trakcie gotowania, prania, suszenia, mycia się domowników. Człowiek oddychając samprodukuje parę wodną.

Nadmiar wilgoci w pomieszczeniu sprzyja:

Powstawaniu pleśni, grzybów i bakterii.
Rozwojowi chorób dzieci i dorosłych (alergie, stany zapalne dróg oddechowych).
Powstawaniu nieprzyjemnego zapachu stęchlizny.
Tworzeniu plam wilgoci.
Uszkodzeniom sprzętu elektronicznego.
Niszczeniu powłok malarskich, tapet, ścian, przdmiotów użytkowych.
Butwieniu drewna.
Korozji metali.
Erozji murów.
Wypaczaniu mebli, okien, podłóg.

Na ile biezpieczny dla środowiska jest HumiStop?

Produkt posiada atest PZH
Pochłaniacz wilgoci jest produktem o działaniu naturalnym.
Podczas działania pochłaniacz wilgoci jest całkowicie bezpieczny.
Nie emituje żadnych zapachów ani szkodliwych substancji.

Pierwsze efekty działania w postaci skroplenia wody do pojemnika widoczne są dopiero po kilku dniach od momentu zainstalaownaia pochłaniacza, jednak proces absorpcji wilgoci zaczna się natychmiast po zetknięciu się granulatu z wilgotnym powietrzem (pochłaniacz zwiększa swoją wagę). Preparat wystarcza na pomieszczenie o kubaturze do 35 m3 (18 m2 powierzchni) przez 1- 2 miesiące.

W zestawie : pojemnik + wkład.


Dokładnie o taki mi chodzi. U używał może ktoś ???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-16 17:57 przez dominka285.

Pochłaniecze wilgoci

16 gru 2010 - 18:00:06

Metylan jest na podobnej zasadzie niweluje ale nie rozwiązuje zupełnie problemu.

Pochłaniecze wilgoci

16 gru 2010 - 18:00:16

My używamy coś większego

[embed_image 197a3a515fdf98df119eda18396ea7c7]


Spory wydatek ale jest na pewno skuteczniejszy niż te tanie wynalazki

Pochłaniecze wilgoci

16 gru 2010 - 19:39:53

My równiez uzywamy w domu firmy Henkel Stop Wilgoci i chwalimy sobie.

Pochłaniecze wilgoci

16 gru 2010 - 20:38:16

Cytat
klaa21
My równiez uzywamy w domu firmy Henkel Stop Wilgoci i chwalimy sobie.

My też tego używamy i jesteśmy strasznie zadowolenia , a mam duży problem z wilgocią :(Dokładnie to ten:
[embed_image 4a74b50e22c43f9cf81a560a51968829]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-16 20:42 przez alus.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 114

Pochłaniecze wilgoci

16 gru 2010 - 20:39:42

ja mam dokładnie taki o jaki pytasz dominka285 już drugi wkład zużyty i widzę różnicę i można go używać w pomieszczeniach gdzie przebywają ludzie- na pewno jest mniej szkodliwy niż sama wilgoć....;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Detektor-czujnik gazu