Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 674
Ostrzeżenia: 2/5

Ile wydajecie na jedzenie

01 gru 2010 - 11:00:11

hehehehe:D moje fuuuj to była odpowiedź na postawę chrupka w innym wątku, co mnie równnież zdrzaźniło - od razu fuj, bo to świństwo. ja wtedy poczułam się jak biedota bo robię byleco na obiad. teraz już mie to nie dziwi po wypowiedziach w tym wątku. ale, nieważne już...

ps. przypominam co założycielka wątku chciała uzyskać: SPOSOBY NA CIĘCIE WYDATKÓW NA JEDZENIE, a nie licytowanie się, kto jada lepsze i droższe rzeczy:D

ps. jedzenie w warszawie wcale nie jest droższe iż gdzie indziej!!! mieszkałam - to wiem. w wawie megadrogie są mieszkania, wynajęcie, opłaty, a nie jedzenie!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-01 11:02 przez sandrynka.

Ile wydajecie na jedzenie

01 gru 2010 - 11:09:12

U nas też dużo za dużo... Nie robimy zakupów raz na kilka dni tylko praktycznie codziennie lub co 2 dzień i przez to wydajemy 4 x więcej a i tak po jakimś czasie wywalam pół lodówki;/

Nie wiem na co tyle kasy idzie.... Chleba praktycznie nie jemy może pół na tydz , bułek też nie.... Ziemniaki rzadko może 2,3 kg w miesiącu ..... Jestem nauczona robienia jedzenia bez ziemniaków frytek czy makaronu...... Aaaa i duży + mam że do mamy często idziemy na obiad 3 domy dalej :)

Ile wydajecie na jedzenie

01 gru 2010 - 11:14:33

U nas idzie jakieś 250-300zł tygodniowo, masakra.

Ile wydajecie na jedzenie

01 gru 2010 - 11:15:53

ja kupuję tylko w polo markecie lub lewiatanie jest najtaniej! ostatnio sprawdziłam to na 20 artykułach żadne biedronki i innego podmarkety

jeszcze carrefour ujdzie i tyle ale tu kupuje wieksze rzeczy srodki czystosci itp. tylko i wylacznie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-01 11:16 przez paulinka89krakow.

Ile wydajecie na jedzenie

01 gru 2010 - 11:33:57

Cytat

a co myslicie o jedzeniu typu Biedronka.Faktycznie tam duzo mniej kosztuja zakupy a wozek znacznie pelniejszy jednak...nie mam przekonania,duzo konserwantow,smakowo hm roznie...a co Wy myslicie?warto robic zakupy w marketach i hipermarketach?
Nie mam nic przeciwko. Przeważnie te rzeczy są produkowane przez znane firmy dla biedronki , tesco itp, tylko trzeba uważnie czytać etykiety. Większość ludzi kupuje produkty tych firm pod ich własną nazwą, bo wydają się lepsze. Wiadomo reklama działa. Co do składu, nie wydaje mi się, żeby zawierały więcej chemii.

Ile wydajecie na jedzenie

01 gru 2010 - 12:00:30

'Jeden lubi kozy z nosa drugi pomarańcze' potraficie rozśmieszyć człowieka w ten nędzny mroźny zimowy dzień.hehehheheh

Ile wydajecie na jedzenie

01 gru 2010 - 12:23:15

iaera to prawda część produktów z Biedronki produkowana jest przez znane firmy i są pyszne, niczym nie różnią się od tych "oryginalnych" oprócz ceny :P

Ile wydajecie na jedzenie

01 gru 2010 - 12:29:37

np ta podróbka princessy z biedronki jest pyszna

Ile wydajecie na jedzenie

01 gru 2010 - 12:35:33

nitka ja nie przepadam za słodyczami, ale uwielbiam np. te pasty na chlebek, albo śledzie wyprodukowane przez Lisnera :)


Te produkty opłaca się kupować bo niczym nie różnią się od oryginału, a różnica w cenie to ok 1zł na paście i ok. 2 zł na śledzikach! Kupując te i inne produkty "podróbki" można zaoszczędzić nie tracąc na jakości :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-01 13:12 przez asiunia2706.

Ile wydajecie na jedzenie

01 gru 2010 - 12:49:59

Cytat
sandrynka
hehehehe:D moje fuuuj to była odpowiedź na postawę chrupka w innym wątku, co mnie równnież zdrzaźniło - od razu fuj, bo to świństwo. ja wtedy poczułam się jak biedota bo robię byleco na obiad. teraz już mie to nie dziwi po wypowiedziach w tym wątku. ale, nieważne już...

ps. przypominam co założycielka wątku chciała uzyskać: SPOSOBY NA CIĘCIE WYDATKÓW NA JEDZENIE, a nie licytowanie się, kto jada lepsze i droższe rzeczy:D

ps. jedzenie w warszawie wcale nie jest droższe iż gdzie indziej!!! mieszkałam - to wiem. w wawie megadrogie są mieszkania, wynajęcie, opłaty, a nie jedzenie!



No właśnie kiedys było tańsze zgadza sie :)
Teraz to są ceny z kosmosu normalnie
Ja tez mieszkam w tej drozszej Dzielnicy i musze Ci powiedziec ,że u nas glupie ziemniaki kosztują 2,5 za kilogram
A żeby kupić taniej to trzeba sie za nimi nalatać.
A juz sobie wyobrażam co sie będzie przed Swiętami działo z tymi cenami.

Ile wydajecie na jedzenie

13 gru 2010 - 19:45:09

Cytat
mikitka1
Cytat
sandrynka
hehehehe:D moje fuuuj to była odpowiedź na postawę chrupka w innym wątku, co mnie równnież zdrzaźniło - od razu fuj, bo to świństwo. ja wtedy poczułam się jak biedota bo robię byleco na obiad. teraz już mie to nie dziwi po wypowiedziach w tym wątku. ale, nieważne już...

ps. przypominam co założycielka wątku chciała uzyskać: SPOSOBY NA CIĘCIE WYDATKÓW NA JEDZENIE, a nie licytowanie się, kto jada lepsze i droższe rzeczy:D

ps. jedzenie w warszawie wcale nie jest droższe iż gdzie indziej!!! mieszkałam - to wiem. w wawie megadrogie są mieszkania, wynajęcie, opłaty, a nie jedzenie!



No właśnie kiedys było tańsze zgadza sie :)
Teraz to są ceny z kosmosu normalnie
Ja tez mieszkam w tej drozszej Dzielnicy i musze Ci powiedziec ,że u nas glupie ziemniaki kosztują 2,5 za kilogram
A żeby kupić taniej to trzeba sie za nimi nalatać.
A juz sobie wyobrażam co sie będzie przed Swiętami działo z tymi cenami.

Ja mieszkam w śródmieściu Warszawy i nie kupuję ziemniaków za 2,40 za kg. Niestety wszędzie żywność podrożała. Ja wydaję na jedzenie 240 zł na tydzień, do tego chemia za 200 zł miesięcznie. Masakra.

Ile wydajecie na jedzenie

13 gru 2010 - 20:38:46

nie wiem dziewczyny ale specialnie pomyślałam bo szczeżę nie pamiętam ile wydaję ale tak na miesiąc 500zł +200 zł kartki (mój M jest Górnikiem) czyli miesięcznie wydaję z 700 zł tylko że do Auchana albo tesko jadę po chemię cukier itp. co drugi dzień duży chleb a raz na tydzień przeważnie w środy soboty jadę sobie do centrum mojej wsi kupić jakąś szyneczkę czy serek jogurcik itp. przeważnie robię tak że w tym większym sklepię wydaję kartki na chemię makarony sosy karmę dla kota itp a tam z 200-300 wydaję max a w tygodniu na bieżąco żeby szyneczki były świeże i nic się nie zepsuło w lodówce mniej więcej wydaję 20 - 30zł albo i mniej . jest nas dwóch i oliv ale ja mało jem mój też nie jest jakiś pożeracz

Ile wydajecie na jedzenie

05 lut 2011 - 15:57:31

ja mam swoj sposob na wydatki, co miesiąc pierwszego każdego miesiąca siadam do notesu i wypisuje co na pewno musimy opłacić; czynsz, paliwo, rachunki itp potem podliczam ile musze mieć koniecznie odłożonej kasy bo na to zabraknąć nie może.... a potem siadam i robię plan co będę gotować w danym tygodniu na obiad i sprawdzam czego mi brakuje to wpisuje na listę i raz w tygodniu jedziemy z mężem na duże zakupy do lodówki... wchodzą nas one w skali miesiąca 600zl max na 3 osobową rodzinę a dużo wydajemy na małą choć np nie kupuje jej pampersów bo w tesco mają świetne pieluchy za 25zl więc po co wydawać dwa razy więcej za paczkę... no i naszym dużym plusem są rodzice na wsi także mięso mamy od nich bo mój tata choduje świnie to chociaż mam pewność że mięso świeże i nie nafaszerowane nie wiadomo czym, podobnie mamy z jajkami i warzywami... a mieszkamy w wawie i dla nas mięso z marketów dziwnie pachnie, a dzięki tej całej liście wydatków wiem ile kasy zostaje nam wolnej w miesiącu i jeśli chcemy zawsze mamy na jakieś dodatkowe przyjemności...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pochłaniecze wilgoci