Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kasia, ale Ty okrutna jesteś :))
CHRUPEK zazdroszczę, moja Liliana (16 miesięcy) odkurza samą rurą od odkurzacza, albo podbiega pod odkurzacz, tam, gdzie jest wywiew, nadstawia głowę, żeby jej fryzurę rozwiało i ucieka zanosząc się śmiechem, także pożytku z niej nie ma żadnego :)

Hah moja mała też ,,sprząta'' po mnie ławę myje i moje sprzątanie na nic :) A ja już mam ,,czysto'' ufff :D jedynie łazienka została ale to na męża czeka:PP

a ja się pochwalę!!!mam dziś free od sprzątania,gotowania,jadę na wiochę robić kasting na top kozę:D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

ilmina jeszcze ma czas na naukę :) u nas też na początku odkurzacz służył jako jeździk :)
mieliśmy taki duży piorący więc było na czym jeździć, rok temu zmieniłam na malutki poręczny i synek zaczął go używać zgodnie z jego przeznaczeniem :)

Wracając do tematu to fajnie mieć kogoś kto przyjdzie posprząta, poprasuje itd ale jakoś dziwnie bym się czuła jak by mi się obca baba po domu kręciła.

Dziś tylko odkurzę i pranie poskładam a resztę niech małż sobie robi jak wróci z pracy mi się dziś nic nie chce.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-13 11:56 przez CHRUPEK.

Cytat
CHRUPEK
Potrafi wrócić z pracy o 22-23 wykąpać się a później do 1 szorować łazienkę :/
W wolną sobotę (dziś na szczęście pracuje) od samego rana lata i sprząta, szoruje, pucuje a ja cholery dostaję bo do 18 nie ma czasu bo jest zajęty sprzątaniem :(
I jaki z tego morał?
Jak chcesz mieć męża dla siebie, to musisz sama wziąć sie za sprzątanie :p

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Ja codziennie sprzątam, składam przekładam, układam. Po za tym jest równouprawnienie i jak chce mieć porządek to niech też sprząta.
Dobra mieszkanie odkurzone lecę poskładać pranie.

Cytat
kasiazarembska
a ja się pochwalę!!!mam dziś free od sprzątania,gotowania,jadę na wiochę robić kasting na top kozę:D

Szczęściara!!
Ja też co prawda wieczorem imprezuję, ale najpierw muszę posprzątać :(
CHRUPEK odkurzacz u nas też jest jeździkiem :)

A co plątania się obcej baby, to niech się pląta, byle było czysto :)))

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Akurat pod duże powierzchnie to są inne opcje, na szorowarki.pl macie opcję wypożyczenia maszyn, no ale właśnie - trzeba mieć po co. Czegoś takiego nie robi się w przypadku gdy macie duże mieszkanie do posprzątania.

Ja w tski sposob dorabiam, oglosilam sie w internecie. Jestem bardzo dokladna osoba oraz uczciwa - Jezeli chodzi o wyniesienie czegos. Jezeli wykonuje swoja prace to tak jak bym chciala aby tolak bylo u mnie e domu zrobione.
Po co kombinowac? Lepiej wziasc mniej ludzi i zribic to dokladnie. A napewno to docenia.
Jezeli chodzi o stawke to 10zl/h. Sprzatanje powierzchowne, tj. Mycie sanitariow, kuchnia, kurze, podlogi.
Jeszcze dodam ze nikt nie stoi mi nad glowa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-18 07:22 przez agnicha91.

Jeśli ktoś szuka profesjonalnej ekipy sprzątającej, wartą uwagi jest firma sprzątająca https://derpur.pl/. Miałem problem z bardzo nieczystymi powierzchniami których sam nie potrafiłem doczyścić a polecana firma uporała się z tym bez najmniejszego problemu.

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

grunt to też mieć dobre środki do sprzątania bo to dużo ułatwia. Mnie siostra ostatnio od firmy Norenco polecała, m.in ich koncentrat Sanicid

Kontakt i informacje o profesjonalnej firmie sprzątającej znajdziecie na stronie https://eco-blysk.pl/ Zatrudniona tam karda dba o zadowolenie klienta i realizuje zlecenie na najwyższym poziomie indywidualnie podchodząc do każdej sytuacji. Dysponują zapleczem w postaci fachowego sprzętu oraz środków chemicznych, dzięki którym są w stanie zadbać o każdy typ powierzchni i usunąć nawet uporczywe zabrudzenia. Współpraca z nimi to jedna z najlepszych decyzji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Warszawskie mamusie