Obecnie rozmawiamy o:

kredyt

gorący temat

wydruk z zdjęciem

24 minut temu

obraz na płótnie

godzinę temu

Dom czy mieszkanie

dzisiaj o 9:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

08 lis 2010 - 17:19:57

ja używam Air Wick co psika co jakiś czas sam:)

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

08 lis 2010 - 17:22:11

Cytat
paolka06
Cytat
Motylek09
gdy myje podłogi dodaję odrobinę płynu do płukania tkanin(softlan niebieski) do wody każdy zawsze dopytuje co u mnie tak pięknie pachnie;))

wow, a nie zostają białe smugi?


nie nie nic nie zostaje tylko piękny zapach:)

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

08 lis 2010 - 17:50:03

Cytat
paolka06
SAMPAS a tak orientacyjnie to ile tej sody? łyżeczkę, dwie? i ile na to mniej więcej kropelek? tak w proporcjach pi razy oko.

I jeszcze a propos tej pomarańczy to ile tam wbić tych goździków?


sody 3-4 łyżeczek ,kropli do woli zależy od intensywności zapachu.Jeśli chodzi o pomarańcze i wbijanie goździków to ja to robię tak aby było widać skórke pomarańcza bo efekt jest lepszy ,ale to tez jak to lubi :))))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-08 17:51 przez SAMPAS.

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

09 lis 2010 - 11:47:38

Cytat
Motylek09
gdy myje podłogi dodaję odrobinę płynu do płukania tkanin(softlan niebieski) do wody każdy zawsze dopytuje co u mnie tak pięknie pachnie;))


właśnie przetestowałam Twój sposób i do wody z pronto dodałam trochę lenora iiiiiiiii rewela!!!!!!!!!!!!!! :)))))

uwielbiam zapach lenora a teraz pachnie tak cały dom :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-09 11:48 przez paolka06.

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

09 lis 2010 - 12:20:56

Też używam płynu do płukania do podłogi, a najśmieszniejsze że nauczył mnie tego mąż, któregoś dnia miał umyć podłogę a że zapach płynu mu się nie podobał to zagłuszył go lenorem i tak już używamy kilka lat.


A ta pomarańcza to świetny pomysł, nigdy o tym nie słyszałam, ale już cieszę się, że będzie nowy zapach na święta bo te przyprawy korzenne już mnie znudziły zawsze kupowałam jakieś świeczki lub sezonowo do kontaktu sprzedawali coś - ale to były duszące zapachy jak dla mnie.

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

09 lis 2010 - 12:26:27

Cytat
ilmina
Na święta pomarańcza nabita goździkami umieszczona przy świeczce lub kaloryferze :) Pachnie mocniej, niż gotująca się kapusta na bigos :D

popieram!!!

albo zapach babeczek jagodowych z piekarnika... mnian mniam



ja nie lubię wszystkich tych marketowych psykaczy - drażni mnie ich zapach - zwłaszcza,że mam małe mieszkanie i za szybko się rozchodzi.
mąż nie lubi kadzidełek...
więc poza zupełnie naturalnymi zostają mi tylko świeczki zapahowe:) najlepsze są te z pszczelego wosku z dod. zapachowymi ale je strasznie ciężko dostać w przyzwoitej cenie

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

09 lis 2010 - 12:27:40

aromat do ciasta mieszam z wodą w wlewam do imbryczka takiego do podgrzewania (tea lighter)

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

09 lis 2010 - 12:37:00

Ja włąśnie zrobiła pomarańczę z goździkami ;) i do pojemniczka na olejki zmieszałam goździki z olejkiem pomarańczowym. CUDO

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

09 lis 2010 - 12:52:27

wracając do pomaranczki:

jak chcecie mocniejszy zapach wytnijcie w pomarańczy dziurkę i wsadźcie podgrzewacz...

super stroik na święta można zrobić z tego:);)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-09 12:52 przez rysa.

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

09 lis 2010 - 12:59:08

ale mi zapachniały te Wasze propozycje :)
zaraz lecę do sklepu po pomarańcze i goździki :)

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

09 lis 2010 - 13:03:40

oj ja chyba też zrobię pomarańczę:) wypróbuje to z sodą

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

09 lis 2010 - 20:36:11

wiecie co??
dziewczyny które mają starsze dzieciaki mogą dać pomaranczkę do wbijania dzieciakom:)
Alicja (3y) znikła mi na pół godziny! Robiła dziurki długą wykałączką bo skórka była twarda.

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

09 lis 2010 - 20:52:56

Ja po wysprzątaniu domu spryskuje takim perfumem dla domu firmy Oriflame " Breakfast in Paris". Długo się utrzymuje, psikam tez na klosze od lamp ciepło go jeszcze podkreśla.Szczególnie się sprawdza gdy robię interesy ciuszkowe w domu z innymi mamami lub polecam jak ktoś zamierza sprzedać mieszkanie i zaprasza potencjalnych kupców;-) Oto opis czym pachnie mój i reszta kolekcji.

Śniadanie w Paryżu to zapach bardzo ciepły, otula mgiełką słodkiej czekolady, orzechów i odrobiny wanilii. Całość jest przełamana ziarnami kawy. A cała Home Collection liczy jeszcze swa zapachy - Autumn in Toscany (liście figowe, bergamotka, cyprysy) i Teatime in India (herbata jaśminowa, słodkie migdały, sandałowiec)


http://lasenteur.blox.pl/resource/home.JPG

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

12 lis 2010 - 15:06:08

Można do pomarańczy dać również anyżowe gwiazdki -jak zrobię to wstawię fotkę ,tylko czasu mi brak:((((
wypróbowałam również----- do świeczki żelowej ,dodałam same goździki wtopiły sie a kiedy zapaliłam to zapach się unosił goździków :))))polecam mam taka świeczkę 2 lata i dalej ten sam zapach:)))))

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

23 cze 2011 - 18:39:43

Ja tez lubie używac odświezaczy,zwłaszcza jesli jest dobry to potem pachnie naprawde długo...Tak teraz jest po tym nowym Ambi Pur Freshelle.Odświeżacz posiada innowacyjny system rozpylania i łatwy w użyciu rozpylacz, który z pomocą delikatnej mgiełki pozwala w wygodny i dyskretny sposób wypełnić dom świeżym zapachem.I zadne papierosy i brzydki zapach po gotowaniu nie sa straszne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czyszczenie rolet