Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

operacja oczu

51 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Garnki Hoffner opinie

24.01 o 9:48

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

tanie przepisy na obiad

15.02 o 15:34

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Aktywne użytkowniczki

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

08 lis 2010 - 15:25:57

Czy macie jakieś fajne sposoby na to, aby mieszkanie pięknie pachniało?

W naszym domu używamy wtyczki AIR WICK białe kwiaty lub mandarynka i zielona herbata.
Kadzidełka odpadają.

Może macie jakieś swojej zapachy i sposoby na ładnie pachnący dom :)

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

08 lis 2010 - 15:30:25

Na święta pomarańcza nabita goździkami umieszczona przy świeczce lub kaloryferze :) Pachnie mocniej, niż gotująca się kapusta na bigos :D

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

08 lis 2010 - 15:30:42

oj tez chetnie sie dowiem bo wyprobowalam wiele swieczki wtyczki w spreju i pachnie ale krotko ostatnio kupilam taka butelke w lidlu tszmelc jakich mało nie kupujcie mimo iz uroczy zapach trawy cytrynowej pachnie tylko jak wtykam pod nos:)

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

08 lis 2010 - 15:32:08

tak moj ulubiony zapach to plyn pronto do podlog i prontop.kurzowi hihi ,powaznie to uwielbiam te zapachy;) ale wiem ze nie o to pytasz hehe.W lazince mam brise(chyba)ten co sam psika co jakis czas lub jak wyczuje ruch-zapach japonski ogrod czy cos takiego(sliczny).W pokoju mam swieczki ktore pachna nawet gdy sie ich nie pali,zapachy wanili i kwiatow lilii lubie najbardziej,u dziecka w pokoiku nie stosuje zapachow.Na swieta robie pomarancze utkane gozdzikami,cynamon lub swiece w tych zapachcach"swiat"

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

08 lis 2010 - 15:35:27

a ja kupiłam do szafy z bries (chyba tak się pisze) takie zawieszki chyba po jakieś 4 zł, taka gwiazdka wypełniona takim pomarańczowym płynem o zapachu pomarańczy i rewela, pachnie już z dwa miesiące. No ale to szafa.

O pomarańczy nie słyszałam, ale bankowo wypróbuję :)

A używałyście olejków? ja wlałam kilka kropelek do wora od odkurzacza o zapachu miód i mleko, po czym przybiegło moje dziecko z informacją, że chce to ciastko :)
Po odkurzaniu pachnia ło około 4 godzin

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

08 lis 2010 - 15:39:14

Najprostszy sposób na piekny zapach w pomieszczeniach jest sprawdzony i skuteczny to soda plus zapach w kropelkach taki jaki lubisz.Do miseczki wsypac sodę dodać do tego kilka kropli ulubionego zapachu ,ja daje cynamon i jabłko w kropelkach i postawic na szafie ,komodzie tak aby dziecko nie wysypało :))))))))CUDO:)))

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

08 lis 2010 - 15:40:58

ja używam air wick :) świetny jest,można ustawic czas co jaki ma psikac

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

08 lis 2010 - 15:43:46

SAMPAS a tak orientacyjnie to ile tej sody? łyżeczkę, dwie? i ile na to mniej więcej kropelek? tak w proporcjach pi razy oko.

I jeszcze a propos tej pomarańczy to ile tam wbić tych goździków?

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

08 lis 2010 - 15:49:15

ja mam AMBI PUR 3Volution - bardzo wydajny jest na dłuuuuuugo starcza

[embed_image 00939f3eb3e551d0d239ba62e92b77bf]

Uploaded with ImageShack.us

Cytat
SAMPAS
Najprostszy sposób na piekny zapach w pomieszczeniach jest sprawdzony i skuteczny to soda plus zapach w kropelkach taki jaki lubisz.Do miseczki wsypac sodę dodać do tego kilka kropli ulubionego zapachu ,ja daje cynamon i jabłko w kropelkach i postawic na szafie ,komodzie tak aby dziecko nie wysypało :))))))))CUDO:)))

koniecznie musze wypróbować...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-08 15:50 przez misia27.

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

08 lis 2010 - 15:51:31

na cala pomarancze,takie jezyka z gozdzikow robisz ,mozna rozne ksztalty,gwiazdki,ksiezyc,kwiatka ulozyc z tych gozdzikow na tej pomaranczy:).Co do zapachow do kontaktu dla mnie za mocno nawet na min pachna,troche mnie dusza,wole zdecydowanie tych co psika sam:)

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

08 lis 2010 - 15:51:40

ooo, też miała taki AMBI PUR z tym, że różowy :) pięknie pachniał

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

08 lis 2010 - 16:44:46

ja mialam te do kontaktu ale na dwa, nie bylam zadowolona, teraz mam air wick i jestem bardzo zadowolona cale urzadzenie wraz z wkladem ktory starcza nam na około 2 miesiace kosztowal 19.99

wklady sa duze piekne zapachy i jak prysnie (mam ustawione co 36minut) to zapach roznosi sie po calym mieszkaniu:))

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

08 lis 2010 - 16:46:55

My również używamy AIR WICK a gdy myje podłogi dodaję odrobinę płynu do płukania tkanin(softlan niebieski) do wody każdy zawsze dopytuje co u mnie tak pięknie pachnie;))

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

08 lis 2010 - 16:53:00

Cytat
Motylek09
gdy myje podłogi dodaję odrobinę płynu do płukania tkanin(softlan niebieski) do wody każdy zawsze dopytuje co u mnie tak pięknie pachnie;))

wow, a nie zostają białe smugi?

Pięknie pachnący dom/mieszkanie

08 lis 2010 - 17:18:35

Cytat
paolka06
Cytat
Motylek09
gdy myje podłogi dodaję odrobinę płynu do płukania tkanin(softlan niebieski) do wody każdy zawsze dopytuje co u mnie tak pięknie pachnie;))

wow, a nie zostają białe smugi?


Nie zostają smugi, ja robię podobnie tylko dolewam troszkę Silanu :)A dodatkowo AIR WICK białe kwiaty :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czyszczenie rolet