Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biedronka- Jakość ubranek.

06 paź 2010 - 12:27:43

Ja miałam body i rajstopki z biedronki i mogę polecić bo są naprawdę dobre gatunkowo.

Biedronka- Jakość ubranek.

10 paź 2010 - 21:12:52

Hej dziewczyny. Od jutra są w biedronce rajstopki dla niemowląt, Ja poszłam dziś przed samym zamknięciem zobaczyć czy już może są no i były, ale mi nie sprzedali bo promocja od jutra i kody nie są jeszcze w kase wbite, czy coś takiego. No a ja się tak na nie napaliłam że jutro rano wstaje i ide punktualnie na 7.00 do biedronki bo o tej godzinie otwierają. Miałam okazje się im przyjrzeć i powiem że są całkiem całkiem. Bardzo cieplutkie, ale rozmiarówka zawyżona bo na moje oko, mojej córci która ma prawie 8 miesięcy będe musiała wziąść rozmiar 80/86. No i umnie w mieście tych rajstopek będzie naprawde mało, więc nie ma na co czekać.

Biedronka- Jakość ubranek.

10 paź 2010 - 21:46:20

My mamy bodziaczki :) Są bardzo fajne, mięciutkie, milutkie. Jedynym mankamentem dla mnie jest dość szybkie mechacenie się bodziaczków przy praniu... Szybciej niż inne ;-)

Biedronka- Jakość ubranek.

11 paź 2010 - 08:22:26

No i kupiłam te rajstopki. Rozmiarówka bardzo błędna, bo rozmiar 80/86 jest na moją 8miesięczną córe wsam raz i do roczka napewno z nich wyrośnie.

Biedronka- Jakość ubranek.

11 paź 2010 - 22:32:19

rencia163 zgadzam się z Tobą co do rozmiarówki
bardzo zaniżona też zakupiłam 80/86 i są sporo krótsze od rajstop tego samego rozmiaru ale innej firmy
jakościowo jak narazie są ok zobaczę po praniu ;-))

Biedronka- Jakość ubranek.

10 lis 2010 - 10:43:42

mój maluch dostał ostatnio od swojego taty komplet majtki i pokoszulka z zygzakiem powiedział ze kupił w biedronce i powiem tak.....na metce jest napisane BAWEŁNA 100% a po nizej TRZYMAC Z DALA OD OGNIA ;/ jeszcze nie prałam owego komplety ale zastanawiam sie nad dalszym jego uzytkowaniem!!!!!!!!

Biedronka- Jakość ubranek.

10 lis 2010 - 10:51:49

maja widziałam te komplety ale jakoś tak nie wyglądały na dobrej jakości więc nie kupiłam.

Ja ostatnio kupiłam w biedronce kilka par włochatych antypoślizgowych, ciepluchnych skarpetek :) są boskie, śmigam w nich ciągle- nie lubię kapci więc sprawdzają się idealnie.

Biedronka- Jakość ubranek.

10 lis 2010 - 11:14:20

ja raz kupiłam w biedronce rajtuzki i na tym poprzestanie, nigdy więcej.
Po 1 praniu wyglądały gorzej niż te, które już były używane i wielokrotnie prane.

Za to kiedyś były takie zestawy Code - majtole+podkoszulka (w niebieskie i różowe paseczki) i rewela.

Biedronka- Jakość ubranek.

10 lis 2010 - 11:24:16

Cytat
majaalan
mój maluch dostał ostatnio od swojego taty komplet majtki i pokoszulka z zygzakiem powiedział ze kupił w biedronce i powiem tak.....na metce jest napisane BAWEŁNA 100% a po nizej TRZYMAC Z DALA OD OGNIA ;/ jeszcze nie prałam owego komplety ale zastanawiam sie nad dalszym jego uzytkowaniem!!!!!!!!
Zauważ, że prawie na wszystkich angielskich ciuszkach na metce napisane jest "KEEP AWAY FROM FIRE" co znaczy własnie "TRZYMAC Z DALA OD OGNIA" ;) Nie wiem, po co umieszczaja taki komunikat :/ Więc to niekoniecznie musi swiadczyc o złej jakości ubranka, chociaz sama tych kompletów nie widziałam. Za to kupiłam synkowi w Biedronce majteczki z Toy Story i są ok ;)

Biedronka- Jakość ubranek.

10 lis 2010 - 11:38:08

Cytat
paolka06
ja raz kupiłam w biedronce rajtuzki i na tym poprzestanie, nigdy więcej.
Po 1 praniu wyglądały gorzej niż te, które już były używane i wielokrotnie prane.

Za to kiedyś były takie zestawy Code - majtole+podkoszulka (w niebieskie i różowe paseczki) i rewela.

dokładnie,ja mam do biedrony z 200m a 50 m dalej jest tesco,wolę tam kupować ubranka,często są wyprzedaże,a rajty z tesco mała nosi już rok,nie są nawet zmechacone,z biedronki mam buty-te niby emo-są spoko,ale tylko na bezdeszczową pogodę,kilka lat temu miałam takie buty niby trekkingowe i były świetne,kosztowały 29.99,kupiłam 2 pary i długo mi służyły

Biedronka- Jakość ubranek.

10 lis 2010 - 11:55:23

Ja mam rajstopki i jestem bardzo zadowolona. Miałam też body i pajacyki i też pomimo kilkunastu prań nic się nie stało także polecam.

Biedronka- Jakość ubranek.

10 lis 2010 - 13:56:27

mammamia
wiesz co pierwszy raz sie spotkałam z czyms takim.....i uwierz mi ze mam ciuszki z Anglii i na zadnym z nich nie ma nic takiego napisane:/

Biedronka- Jakość ubranek.

10 lis 2010 - 14:06:00

Cytat
majaalan
mój maluch dostał ostatnio od swojego taty komplet majtki i pokoszulka z zygzakiem powiedział ze kupił w biedronce i powiem tak.....na metce jest napisane BAWEŁNA 100% a po nizej TRZYMAC Z DALA OD OGNIA ;/ jeszcze nie prałam owego komplety ale zastanawiam sie nad dalszym jego uzytkowaniem!!!!!!!!
Naprawde nie rozumiem, dlaczego zastanawiasz się nad użytkowaniem. Jeżeli 100% bawełna to super bo to surowiec naturalny, nie jakiś syntetyk. Trzymać z dala od ognia chyba też oczywista oczywistość. Dotyczy to wszystkich ubrań, wszystkie są łatwopalne :)
Cytat
majaalan
mammamia
wiesz co pierwszy raz sie spotkałam z czyms takim.....i uwierz mi ze mam ciuszki z Anglii i na zadnym z nich nie ma nic takiego napisane:/
Powinnaś lepiej poszukać. Na większości jest "Keep away from fire", chyba, że ktoś wyciął metkę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-10 14:08 przez megi.

Biedronka- Jakość ubranek.

10 lis 2010 - 14:17:48

Cytat
majaalan
mammamia
wiesz co pierwszy raz sie spotkałam z czyms takim.....i uwierz mi ze mam ciuszki z Anglii i na zadnym z nich nie ma nic takiego napisane:/

Wymóg wszycia metki z ostrzeżeniem ,,KEEP AWAY OF FIRE" dotyczy handlu odzieżą m.in. na Wyspach Brytyjskich.
Takie są przepisy. Obowiązek dotyczy wyłącznie ciuszków stykających się bezpośrednio ze skórą: bielizna, piżama, podkoszulek, body, pajacyk itp.
Większośc szanujących się i porządnych firm te ostrzeżenia zamieszcza, aby nie ponosic konsekwencji prawno-finansowych.
Zresztą inaczej ciuchy nie mogłyby byc dopuszczone do obrotu.

Metka o tej treści nie powinna nas niepokoic, raczej uspokajac, że ciuch jest solidny.

A na marginesie: 100% bawełny dotyczy tkaniny, ale nikt nie każe opisywac już składu chemicznego nici tekstylnych (elastyczne, poliester, sam plastik), jak i aplikacji i ozdóbek na piżamkach i podkoszulkach. Stąd te ostrzeżenia.

Biedronka- Jakość ubranek.

10 lis 2010 - 14:18:01

heheheh a ktore ubrania mozna trzymac nad ogniem,czy nawet zabawki?chyba wiadomo,ze szmatki sa latwopalne;).Co do tematu to biedronkowych nie lubie,slabe sa wg mnie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farbki do tkanin