Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 674
Ostrzeżenia: 2/5

Biedronka- Jakość ubranek.

05 paź 2010 - 21:36:40

heheheh:) te niby emu sobie muszę kupić, jeszcze jest troszkę czasu, trzeba nazbierać te parę groszy:)

a jeśli chodzi o rajstopki, ja kupuję zawsze i nie narzekam:)

Biedronka- Jakość ubranek.

05 paź 2010 - 21:47:05

Ja równiez kupuję synkowi rajstooki w biedronce, te z frotą owszem szybko sie niszczą.
A co do ubranek miałam kilka razy body i były dobrej jakości:)

Biedronka- Jakość ubranek.

05 paź 2010 - 22:33:54

rzeczy dobrej jakości ;)

Biedronka- Jakość ubranek.

06 paź 2010 - 00:46:35

Zgadzam się,rzeczy są dobrej jakości.Mój synek ma 4 pary tych Body z długim rękawkiem,które są oferowane w gazetce-kolory nie blakną,nie farbują,napy są wytrzymałe,metalowe,wykonane z materiału dobrej jakości,dużo bawełny,ciało się nie poci,polecam!
Rajstopki ocieplane te ze zwierzaczkami też dobrej jakości.Syn ma 11 par tych ocieplanych-z tego 3 pary się rozszerzyły po krótkim czasie...reszta jest ok...rajstopki byly prane w 40 C ...
Ma też kilka par tych cienkich rajstop-myslę,że są gorszej jakości (bardzo elastyczne i tak jakby malo bawełny)-takie są moje odczucia.
Myślę,że te ocieplane są lepsze od tych cienkich rajstop ;)
Także sami zdecydujcie

Biedronka- Jakość ubranek.

06 paź 2010 - 02:12:06

ja kupiłam w biedronce body czerwone i granatowe i farbują jak cholera. Cieszę się że nie wrzuciłam ich z resztą ciuchów bo by ładne kolory miały hehe

Biedronka- Jakość ubranek.

06 paź 2010 - 08:50:46

Ja tylko raz kupiłam body w Biedronce i pamiętam , że rozmiarowo były źle dane :(Ale na rajstopki skuszę się za tą cenę , bo nawet nie ma co się zastanawiać :)

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Biedronka- Jakość ubranek.

06 paź 2010 - 09:08:35

Ja kupowałam tam rajtuzy te grubsze dla synka i w sumie jestem zadowolona mam je do dziś a kupiłam zeszłej zimy,córce kiedyś bęzrękawnik Code i też super i do dziś w nim śmiga,skarpetki raz też fajne mi się trafiły a rajtuzy te cienkie to takie w miarę ale takie sztuczne bardziej były. :)))

Biedronka- Jakość ubranek.

06 paź 2010 - 09:14:33

A czy mąż/chłopak którejś z was kupił kiedyś obuwie w biedronce? Bo mój facet zastanawia się nad tymi za 55zł co są w gazetce
http://www.biedronka.pl/oferta/inspiracje_tygodniowe/jesienne_kolory/gazetka/
Chce je kupić do pracy bo czasem po dachach musi łazić , montuje anteny satelitarne. Czy stopa w nich się nie poci?

Biedronka- Jakość ubranek.

06 paź 2010 - 10:37:57

ja z bodziaków kiedyś kupiłam taki 3-pak z piratami nie byłam zadowolona po pierwszym praniu się rozciągnęły, rajstopki miałam faktycznie się zmechaciły ale które się nie mechacą więc na pewno się skuszę:)

Biedronka- Jakość ubranek.

06 paź 2010 - 10:47:39

ogólnie Biedronka ma fajne rzeczy i czasami można kupić coś bardzo fajnego za małe pieniądze. Widziałam w tej gazetce pościel z flaneli całkiem niedrogą... Tylko ciekawe jak z jakością...

Biedronka- Jakość ubranek.

06 paź 2010 - 10:51:28

dla mnie pościel za wąska muszę kupować 200x220, co do tych bodziaków, to mogą być lepsze bo są przy szyjce na napki a z doświadczenia wiem że takie się tak nie rozciągają:)

Biedronka- Jakość ubranek.

06 paź 2010 - 11:24:19

Mój synek dostał dresik welurowy i rampersa z biedronki. Dres rewelacja, rampres- sztucznawy materiał. A ja ostatnio kupiłam pieluszki huggies premium 87 szt za 29,99 super promocja szkoda że już ich nie ma :(

Biedronka- Jakość ubranek.

06 paź 2010 - 11:48:55

Cytat
aandzik86
... co do tych bodziaków, to mogą być lepsze bo są przy szyjce na napki a z doświadczenia wiem że takie się tak nie rozciągają:)
Te z napkami przy szyjce sa zupelnie z innego materiału niż te co kiedys były bez napek. Tamte faktycznie nie były najlepszej jakosci i traciły kolory w praniu. Te z aktualnej gazetki moge szczerze polecic, nie miałam jeszcze tak fantastycznych bodziaków :)

Biedronka- Jakość ubranek.

06 paź 2010 - 12:09:49

Rajstopki wyglądają na fajne, chyba też się skuszę. Ale body widzę tylko do rozmiaru 86 :( szkoda, na mojego za małe :(
Cena rajstopek też fajna, ostatnio w pepco kupiłam za 12,99, choć to tani sklep. A body z pepco, tych tanich za 5 zł nie polecam, są cienkie i po praniu już nie to samo ;/

Biedronka- Jakość ubranek.

06 paź 2010 - 12:11:21

miałam i body i rajstopki i bylam bardzo zadowolona. natomiast body z pepco katastrofa!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farbki do tkanin