Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

48 minut temu

elektryka sklep

54 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rocznica ślubu

05 cze 2010 - 17:04:49

W tym roku obchodzimy pierwszą rocznicę ślubu i na razie nie mam pomysłu jak spędzić ten dzień. Napiszcie jak spędzacie swoje rocznice?

rocznica ślubu

05 cze 2010 - 23:23:57

Ja też chętnie się dowiem, też za miesiac mamy 1 rocznice a ja nie mam żadnego pomysłu. Co mogę kupić męzowi?jak uczcic ten dzien?

rocznica ślubu

06 cze 2010 - 10:26:32

Ja mam rocznice w sierpniu i też sie nad tym zastanawiam.Myślę że gdzieś sie z mężem wybierzemy z tej okazji..Kupować chyba nic nie bede bo dopiero miał urodziny i dostał prezent,niedługo natomiast dzień ojca wiec znów coś dostaje od dzieciątek.Chyba najlepiej bedzie jak spędzimy ten dzień gdzies razem:)

rocznica ślubu

06 cze 2010 - 16:49:49

oooo ŚWIETNY TEMAT ;)
MY równiez obchodzimy 1 ROCZNICE 8-EGO SIERPNIA tego roku ;)
myslimy by zaprosic najblizszych (rodzeństwo i rodziców moich oraz męża) na kawke z ciastem i grillem ;)))))

rocznica ślubu

10 cze 2010 - 16:03:29

MY ZOSTANIEMY SOBIE W DOMKU, MĄŻ ZROBI PYSZNY MAKARON Z KAPARAMI, NAPIJEMY SIĘ WINKA I WYPOŻYCZĘ DOBRĄ KOMEDIĘ KTÓRĄ OBEJRZYMY W ŁÓŻKU. MYŚLE ŻE BĘDZIE MIŁO:-)

rocznica ślubu

10 cze 2010 - 17:14:50

My właśnie obchodzilismy 6 czerwca pierwszą rocznice ślubu.Tak się złożyło,że 7 czerwca rodzice mojego męża obchodzili 30 :)Tak więc połączyliśmy te dwie uroczystości wydając obiado/kolacje w restauracji.

HASMIK221987 - 8 sierpnia urodziła sie Nasza córcia:)

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

rocznica ślubu

10 cze 2010 - 18:46:48

Cytat
HASMIK221987
oooo ŚWIETNY TEMAT ;)
MY równiez obchodzimy 1 ROCZNICE 8-EGO SIERPNIA tego roku ;)
myslimy by zaprosic najblizszych (rodzeństwo i rodziców moich oraz męża) na kawke z ciastem i grillem ;)))))

my w tamtym roku(23 sierpnia)obchodzilismy pierwsza rocznice slubu i własnie zaprosilismy rodziców i rodzeństwo na grilla :)do tego ciacho i kawa:)było bardzo miło:)a u siebie w domku zrobiliśmy kolacje i winko i było milutko:)))

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

rocznica ślubu

11 paź 2011 - 16:12:37

U mnie to pewnie będzie zależało od tego ile będę miała zaoszczędzonych pieniążków, ale marzy mi się romantyczny wypad we dwoje do Głęboczka. Uwielbiam te tereny pojezierza brodnickiego no i ta winoterapia jest niesamowicie kusząca.A na koniec szarlotka na ciepło i lampka wina :))))achh rozmarzyłam się ;)

rocznica ślubu

22 paź 2011 - 14:58:35

O weekend w spa to faktycznie fajny pomysł. Sama bym się chętnie wybrała. Ostatnio widziałam, że do wygrania jest weekend w SPA Primavera w Jastrzebiej Górze. Konkurs jest na facebooku. Może to być fajny pomysł. Chyba powalczę.

rocznica ślubu

22 paź 2011 - 15:36:30

pierwszą byliśmy u znajomych i synek męża spie****ł nam ją ! Drugą natomiast byłam u rodzinki na śląsku i było fajnie a za rok planujemy nad morze w tym czasie wyjechać :) mamy 15 sierpnia .

dobrym pomysłem jest np. własnoręcznie zrobiona pizza w kształcie serca + winko lub szampan do tego :) lub kolacyjka we dwoje w restauracji lub wypad gdzieś we dwoje :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-22 15:36 przez 25schatz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dekoracje w szkle