Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rocznica ślubu

05 cze 2010 - 17:04:49

W tym roku obchodzimy pierwszą rocznicę ślubu i na razie nie mam pomysłu jak spędzić ten dzień. Napiszcie jak spędzacie swoje rocznice?

rocznica ślubu

05 cze 2010 - 23:23:57

Ja też chętnie się dowiem, też za miesiac mamy 1 rocznice a ja nie mam żadnego pomysłu. Co mogę kupić męzowi?jak uczcic ten dzien?

rocznica ślubu

06 cze 2010 - 10:26:32

Ja mam rocznice w sierpniu i też sie nad tym zastanawiam.Myślę że gdzieś sie z mężem wybierzemy z tej okazji..Kupować chyba nic nie bede bo dopiero miał urodziny i dostał prezent,niedługo natomiast dzień ojca wiec znów coś dostaje od dzieciątek.Chyba najlepiej bedzie jak spędzimy ten dzień gdzies razem:)

rocznica ślubu

06 cze 2010 - 16:49:49

oooo ŚWIETNY TEMAT ;)
MY równiez obchodzimy 1 ROCZNICE 8-EGO SIERPNIA tego roku ;)
myslimy by zaprosic najblizszych (rodzeństwo i rodziców moich oraz męża) na kawke z ciastem i grillem ;)))))

rocznica ślubu

10 cze 2010 - 16:03:29

MY ZOSTANIEMY SOBIE W DOMKU, MĄŻ ZROBI PYSZNY MAKARON Z KAPARAMI, NAPIJEMY SIĘ WINKA I WYPOŻYCZĘ DOBRĄ KOMEDIĘ KTÓRĄ OBEJRZYMY W ŁÓŻKU. MYŚLE ŻE BĘDZIE MIŁO:-)

rocznica ślubu

10 cze 2010 - 17:14:50

My właśnie obchodzilismy 6 czerwca pierwszą rocznice ślubu.Tak się złożyło,że 7 czerwca rodzice mojego męża obchodzili 30 :)Tak więc połączyliśmy te dwie uroczystości wydając obiado/kolacje w restauracji.

HASMIK221987 - 8 sierpnia urodziła sie Nasza córcia:)

zweryfikowana
Posty: 421
Ostrzeżenia: 1/5

rocznica ślubu

10 cze 2010 - 18:46:48

Cytat
HASMIK221987
oooo ŚWIETNY TEMAT ;)
MY równiez obchodzimy 1 ROCZNICE 8-EGO SIERPNIA tego roku ;)
myslimy by zaprosic najblizszych (rodzeństwo i rodziców moich oraz męża) na kawke z ciastem i grillem ;)))))

my w tamtym roku(23 sierpnia)obchodzilismy pierwsza rocznice slubu i własnie zaprosilismy rodziców i rodzeństwo na grilla :)do tego ciacho i kawa:)było bardzo miło:)a u siebie w domku zrobiliśmy kolacje i winko i było milutko:)))

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

rocznica ślubu

11 paź 2011 - 16:12:37

U mnie to pewnie będzie zależało od tego ile będę miała zaoszczędzonych pieniążków, ale marzy mi się romantyczny wypad we dwoje do Głęboczka. Uwielbiam te tereny pojezierza brodnickiego no i ta winoterapia jest niesamowicie kusząca.A na koniec szarlotka na ciepło i lampka wina :))))achh rozmarzyłam się ;)

rocznica ślubu

22 paź 2011 - 14:58:35

O weekend w spa to faktycznie fajny pomysł. Sama bym się chętnie wybrała. Ostatnio widziałam, że do wygrania jest weekend w SPA Primavera w Jastrzebiej Górze. Konkurs jest na facebooku. Może to być fajny pomysł. Chyba powalczę.

rocznica ślubu

22 paź 2011 - 15:36:30

pierwszą byliśmy u znajomych i synek męża spie****ł nam ją ! Drugą natomiast byłam u rodzinki na śląsku i było fajnie a za rok planujemy nad morze w tym czasie wyjechać :) mamy 15 sierpnia .

dobrym pomysłem jest np. własnoręcznie zrobiona pizza w kształcie serca + winko lub szampan do tego :) lub kolacyjka we dwoje w restauracji lub wypad gdzieś we dwoje :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-22 15:36 przez 25schatz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dekoracje w szkle