Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam.Ja również zostałam oszukana przez sliwa1300!!! Wysłałam jej dwie kurteczki mojej córeczki warte 200zł.Nie chce ani pieniędzy ani kurtek.sliwa1300 jeśli to przeczytasz to chcę żebyś wiedziała że nie odpuszczam wyrządzonych mi krzywd i że bardzo nie lubię kiedy ktoś mnie oszukuje.Moim priorytetem staje się w tej chwili umilenie Ci życia.Nie spocznę i nie zostawię tej sprawy dopóki się nie spotkamy.A wiedz że tak będzie.Obiecuję.Zrobię wszystko abyś poniosła konsekwencje swoich czynów.Oszukując mnie trafiłaś na odpowiednią osobę.Nie podaruje Ci tego i życzę Ci powodzenia w sądzie.Jeśli myślisz że jestem osobą,której się znudzi ta sprawa to się grubo mylisz...Do zobaczenia niedługo...


Edyta25-Lubliniec

Dziewczyny chyba odnalazłam jej męża na naszej klasie.
Zgadza się adres i ta dzieczynka ze zdjęcia.
Wejdźcie to może zobaczycie swoje ubranka.
Dzieczynka ma ponad 140 zdjęć w różnych markowych ciuszkach.
Wejść nie zaszkodzi

Jest i mamusia!!!!!!
<moderacja> regulamin forum,pkt 19g



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-26 10:07 przez moderator.

Jezuuuuuuuuuuuuu!!
jestem w szoku co za złodziejka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziecko co chwile nowe zabawki wyludzone itd!!! jak bym ja dorwala co za glupia malpa!!!!!!!!i na dodatek wstretna!!!
dziewczyny!!! niech kazda pisze co jest 5 jej maz pewnie sobie sprawy nie zdaje co ta frnaca wyrabia!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-26 00:01 przez calineczka0109.

zweryfikowana
Posty: 360
Ostrzeżenia: 2/5

milkae jestes niesamowita!!!!!! to napewna ona poznalam po dziecku to na ogloszeniu bylo takie same , taka ladna dziewczynka , taka ladna rodzina a mamuska taka oszustka!!!!! zal mi tej mautkiej , !!!!! chyba ze ktos sie pod nia podszywa ale nie sadze ze udaloby sie robic to 2 lata !!!!!!!

i ta druga ciąża się zgadza...

jak dla mnie powinny te które zostały przez owa oszustkę oszukane -pod zdjeciami jej męza wkleic te sama treść wiadomości że zostały oszukane i sprawe kierują na policję bądz wkleic link do tego forum!!! niech sobie rodzina/znajomi czy ktokolwiek poczyta co ONA wyrabia!!

Zemsta moze dobra jednak jest to niezgodne z prawem - owa uzytkowniczka moze posadzic je o oczernianie itd. Tak naprawde nie mozna nikogo nazwac oszustem/złodziejem dopoki nie bedzie on skazany przez sad.
Idzcie na policje i zrobcie tak jak sie zrobic powinno. Jedna z Was moze sie tym zajac - podajcie jej swoje dane ( oraz kwote na jaka was oszukano ) i pojdzie to jako zgloszenie zbiorowe.Pozniej tylko kazda z Was moze zostac wezwana na komisariat by zlozyc zeznania .Sama bralam udzial w czyms takim - osobe skazano :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-26 09:09 przez Antalisa.

msiarnecka dokładnie tak jak piszesz niech sie naje wstydu bo wstyd to krasc!

moze i sie tu na forum nie udzielam ale zdenerwowala mnie ta baba:/
tak jak pisze masiarnecka moze warto pod jednym zdjeciem napisac ze oszukuje i podac link..raczej to nie jest karalne...

karalne jest to co ona zrobila...a my jak wkleimy link to nie bedzie karalne:) wiec dziewczyny robimy? niech znajomi wiedza co za zanjoma maja?

Tak dla Waszej informacji :
Można nazwać kogoś publicznie oszustem pod warunkiem, że ma się wyrok sądu, który tego kogoś za oszustwo skazał. Dopóki takiego wyroku nie ma - nazwanie kogoś publicznie oszustem jest pomówieniem A to już przestępstwo.

Kodeks Karny

Art. 212.

§ 1.Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Art.126a Publiczne nawoływanie do popełnienia czynu zabronionego
Kto publicznie nawołuje do popełnienia czynu określonego w art. 118, 118a, 119 § 1, art. 120–125 lub publicznie pochwala popełnienie czynu określonego w tych przepisach,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-26 11:54 przez Antalisa.

Cytat
calineczka0109
Jezuuuuuuuuuuuuu!!
jestem w szoku co za złodziejka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziecko co chwile nowe zabawki wyludzone itd!!! jak bym ja dorwala co za glupia malpa!!!!!!!!i na dodatek wstretna!!!
dziewczyny!!! niech kazda pisze co jest 5 jej maz pewnie sobie sprawy nie zdaje co ta frnaca wyrabia!



ja napisalam do jej męża na nk wiadomosc prywatna ze oszukala wiele wiele osob i ze sprawa została zgłoszona na policje .
Nie wiem czy on o tym nie wie bo skoro dziecko ma tyle ciuszkow (wyludzonych od innych szafiarek i wielu innych portali a matka nie pracuje ) to chyba by sie zastanawial skad ma na to kase .
Nie wiem juz sama ...

Cytat
Antalisa
Tak dla Waszej informacji :
Można nazwać kogoś publicznie oszustem pod warunkiem, że ma się wyrok sądu, który tego kogoś za oszustwo skazał. Dopóki takiego wyroku nie ma - nazwanie kogoś publicznie oszustem jest pomówieniem A to już przestępstwo.

Kodeks Karny

Art. 212.

§ 1.Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Art.126a Publiczne nawoływanie do popełnienia czynu zabronionego
Kto publicznie nawołuje do popełnienia czynu określonego w art. 118, 118a, 119 § 1, art. 120–125 lub publicznie pochwala popełnienie czynu określonego w tych przepisach,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.


daj spokój ANTALISA nikt jej nie bedzie obrażał-ale jak chcesz sie z nią patyczkować to sie patyczkuj. Co uważasz że poleci na policję i złozy doniesienie że ktoś nazwał ja OSZUSTKA jak tyle ludzi przez te lata bezczelnie okradła? z takimi jak ona trzeba krótko.!!

jak dla mnie nazwanie jej OSZUSTKA wcale nie jest pomówieniem-bo to stwierdzenie faktów na które macie niezbite dowody! co innego gdybym to ja nazwała kogoś od tak oszustem np Ciebie-to było by pomówienie bo żadnej szkody mi nie wyrządziłaś.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-26 12:30 przez msiarnecka.

Mnie ta sprawa nie dotyczy wiec osobiscie mnie to rybka :). Pisze z doswiadczenia ze takie rzeczy sie zdarzają :) Bralam udzial w podobnej sprawie gdzie osoba ktora dopuscila sie czynu karalnego oskarzyla ponic inna o znieslawienie - za swoje czyny otrzymala kare natomiast tamta osoba rowniez poniosla konsekwencje. Jesli ktos ma tyle tupetu by łamac prawo to moze miec by zlozyc i taki pozew :).Myslicie ze jak postraszycie policja to ktos Wam cos odda i bedzie na kolanach przepraszal ?Tak to moze zrobic ktos kto "chcial sprobowac czy mu sie uda" a nie osoba lamiaca prawo latami :)
Dla mnie smieszne jest pisanie po ludziach kto co i za ile - moze Ci ludzie nie chca miec z nia nic wspolnego ?A skoro rzucacie sie ze ona lamie prawo to czemu same chcecie to zrobic? Zamiast isc na policje to Wy sie w jakies podchody sie bawicie.Nic nie jest bardziej upokazajacego niz wyrok na karku.Oczywiscie zrobicie co chcecie :)tylko zamiast straszyc lepiej cos zrobic czyli zglosic sprawe na policji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-26 12:39 przez Antalisa.

tylko zamiast straszyc lepiej cos zrobic czyli zglosic sprawe na policji. tu sie zgadzam z Tobą -wybacz myslałam ze ty także z grona oszukanych.Swoja droga myśle jak można oszukaiwać przez dwa lata czy wiecej i nie miec wyroku? bo widocznie go nie ma-bo gdyby choć miała zawiasy bała by się ich odwieszenia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak wyprostować ekoskakę?