Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja dopisuję do listy kika22....24 lutego kupiła u mnie 2 rzeczy i do dzis nie zpłaciła,pisałam do niej ale bez odpowiedzi.
zastanawiam sie czy wystawic jej lipe czy jednak olać ją ze tak powiem

mamusiam3 - kupuje i nie płaci, niestety.. już mi się cierpliwość skończyła :)

zweryfikowana
Posty: 360
Ostrzeżenia: 2/5

dziewczyny na szafce jestem juz od 3 lat nigdy nikogo nie oszukałam i nikt mnie nie oszukał az do dzis , wymienilam sie z uzytkowniczka sliwa1300 2 tyg temu wyslalam jej paczuszke wartą przeszlo 50 zl ona mnie ponoc tez do dzis jej nie dostałam nie odpisuje , pojde na policje bo to nie chodzi o kilka szmatek ale o fakt oszustwa , myslalam zawsze ze szafka to bezpieczny portal dla mam ale pomylilam sie brawo dla mnie za naiwnosc!!!!!!!wyłudziła , oszukałą i odpowie za to ,do tego przy pomocy szafkowej mamy znalazalam forum na ktorym jest wszystko o tej kobiecie ze oszukiwala na portalu ibutik wiec tym bardziej nie daruje jej tego SLIWA1300 Spotkamy sie obiecuje ci to , dziewczyny uwazajcie i nie dajcie sie tak jak ja
zobaczcie to

http://stylio.pl/q/26662/zostalam-oszukana

zweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 2/5

witam niestety ale i ja dołączam się do tego grona oszukanych :/
UWAGA OSZUSTKA sliwa1300
transakcja wyglądała w moim przypadku tak paniusia miała wystawioną zabawkę na wymianę napisałam że chętnie ją kupię od niej wszystko ugadałyśmy itd kazała kliknąć WYMIEŃ sama nie akceptowała wymiany i podała nr konta do przelewu. Nie wiedziałam wcześniej że nie akceptowała wymiany ja oczywiście przelew zrobiłam ! Paczkę niby wysłała ale jakoś do mnie nie dotarła kontakt urwała jak zaczęłam prosić o nr nadania i tak się doprosić nie mogę od kilku dni ! dziś dowiedziałam się że nie ja jedna zostałam oszukana przez nią więc mam podstawy by twierdzić że zakupionego przedmiotu nie dostanę i że jest ona wyrachowaną OSZUSTKĄ !!!! DODAJĘ jako dowód rozmowę z tą podłą kobietą !

FERGI 1424-współczuję Ci:( ale od kiedy się robi komuś przelew (wymiana bez jej zatwierdzenia?)czy to już nie dało Pani nic do myślenia?

zweryfikowana
Posty: 360
Ostrzeżenia: 2/5

rafalkulka u mnie kupila 2 rzeczy ja, u niej jedna i tez mnie oszukała wiec to zalezy od czlowieka, a nie od tego czy ktos cos zaakceptuje fergi ma dowod ze wplacila a ona zapewnie nie ma dowodu nadania :((((((

niestety mnie też oszukała....XX Złodziejka. Jeszcze się ogłasza za opiekunkę .Żałosne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-26 17:56 przez milkae.

Ja zostałam przez nie oszukana juz jakis czas temu! Pozniej wyłapałam ja tu podstepem ponownie, az mam wyrzuty ze ostatnio tu nie siedzialam i ona znowu tu jest. Jej domena prawie wszystkie przemdioty na wymiane posciagane z neta zdjecia!! Ja nie wiem ta kobieta to powinna juz zniknac! W wiezieniu siedziec!! Przeciez ona oszukuje na grube pieniadze!! nawet przleiczajac wartosci rzeczy na kase!! O tym trzeba gdzie snapisac sprawa dla reportera albo jeszcze inne programy. no nie popuszcze tej babie!!

mam pytanie odnośnie tej SLIWA1300 dlaczego nie ma żadnego negatywnego komentarza?...dzięki dziewczyny za takie ostrzeżenia.

zweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
monika_psujek
mam pytanie odnośnie tej SLIWA1300 dlaczego nie ma żadnego negatywnego komentarza?...dzięki dziewczyny za takie ostrzeżenia.

bo jest cwana ! zauważcie że większość rzeczy ma wystawione na wymiany chyba tylko 2 do kupienia. Później robi tak ja w moim przypadku każe klikać wymianę a sama jej nie akceptuje ! Ktoś kto się wcześniej nie wymieniał nawet nie wie że ona tego nie akceptowała (np JA) dopiero zorientowałam się jak chciałam wystawić komentarz a tam nie było w ogóle tej transakcji ! Tak to sobie wymyśliła ! Na szafie też oszukuje wczoraj wchodziłam i pod zdjęciem piszą dziewczyny !

zweryfikowana
Posty: 360
Ostrzeżenia: 2/5

wszystkie oszukane dziewczyny zapraszam do poczytanie jesli jeszcze tego nie widzialy , adm mi dzis usunela ale i tak dziekuje ze dlugo mialam tą wiadomosc dla was mamuski , zeby ostrzec przed tą złodziejką sliwa1300 , im nas bedzie wiecej tym gorzej dla niej , idzcie wszystkie na policje macie dowody wplaty, bądz nadania wysylki to wystarczy ona nie ma nic bo nas oszukała
przeczytaj to a dwiesz sie cos o sliwa1300
http:// szafka.pl/c787310-oszustwo-na-szafce-stop.html
tylko usun spacje po http bo link nie wejdzie

zweryfikowana
Posty: 658
Ostrzeżenia: 2/5

calineczka0109 wpadła na pomysł żeby interweniować w sprawie sliwa1300
napisała maila w naszej sprawie do INTERWENCJI
ja również się pod tym podpisuję myślę że zawsze to jakiś pomysł i również do nich napisałam poniżej treść mojej wiadomości! do wszystkich mam oszukanych przez sliwa1300 napiszcie i wy może uda nam się nagłośnić tę sprawę i ta oszustka wreszcie beknie za to co robi od kilku lat. adres mail do INTERWENCJI interwencja małpa polsat. com .pl

SZANOWNI PAŃSTWO,

PEWNIE NIE JESTEM PIERWSZĄ OSOBĄ, KTÓRA PISZĘ DO PAŃSTWA W TEJ SPRAWIE.
ZOSTAŁAM OSZUKANA PRZEZ INTERNET. ZAKUPIŁAM ZABAWKĘ DLA CÓRKI ZA KTÓRA ZAPŁACIŁAM, PRZESYŁKI NIE OTRZYMAŁAM, SPRZEDAJĄCA URWAŁA KONTAKT.
JEST TO WYRACHOWANA OSZUSTKA KTÓRA DZIAŁA I OSZUKUJE W INTERNECIE JUŻ OD KILKU LAT I NIKT Z TYM NIC NIE ROBI ! OSZUKUJE M.IN. NA TAKICH PORTALACH JAK szafa.pl szafka.pl ibutik.pl stylio.pl. ZAKŁADA CORAZ TO NOWE KONTA I OSZUKUJE KOLEJNYCH LUDZI. WYŁUDZA PIENIĄDZE LUB RZECZY W ZAMIAN NIE WYSYŁAJĄC PRZESYŁEK. MNIE OSZUKAŁA NA 40ZŁ ALE JUŻ NIE O PIENIĄDZE CHODZI TYLKO O SAM FAKT, ŻE ONA OSZUKUJE I NIC SIĘ Z TYM NIE ROBI JUŻ OD DŁUŻSZEGO CZASU, A ONA WYŁUDZA CORAZ TO WIĘKSZĄ SUMĘ PIENIĘDZY. ZNALAZŁAM W INTERNECIE WYPOWIEDZI OSÓB KTÓRE ZOSTAŁY PRZEZ NIĄ OSZUKANE UWAGA Z ROKU 2010 I ROBI TO NADAL. ADMINISTRACJE PORTALI NA KTÓRYCH OSZUKUJE PONOĆ SĄ BEZRADNE BLOKU KONTO I NA TYM KONIEC A ONA ZAKŁADA NASTĘPNE I TAK TO SIĘ CIĄGNIE ! MY SWOICH PIENIĘDZY JUŻ NIE ODZYSKAMY ALE ZA TO INNI MOŻE JUŻ NIE WPADNĄ SIDŁA TEJ PODŁEJ KOBIETY. PODAJE SIĘ JAKO NATALIA SIL....... BĄDŹ Sili..... ZAMIESZKAŁA W BYDGOSZCZY ADRESY TEŻ PODAJE RÓŻNE RAZ JEST TO BYDGOSZCZ A RAZ TORUŃ PRAWDOPODOBNIE MA 24LAT BO TAK SIĘ OGŁASZA W OGŁOSZENIACH JAKO OPIEKUNKA DO DZIECKA. NIE WIEMY CO ROBIĆ CZUJEMY SIĘ BEZRADNE. CHCEMY BY TA KOBIETA ZOSTAŁA UKARANA Z PRZESTĘPSTWA KTÓRYCH SIĘ DOPUSZCZA. PROSIMY O INTERWENCJĘ W TEJ SPRAWIE I NAGŁOŚNIENIE. JEST DUŻO WIĘCEJ OSZUKANYCH OSÓB TYLKO WIELE NIC NIE ROBI BO MYŚLI, ŻE NIE WARTO SIĘ W TO BAWIĆ, A TO WŁAŚNIE PRZEZ TO ŻE NIC SIĘ Z TYM NIE ROBI ONA DZIAŁA DALEJ I DZIAŁAĆ BĘDZIE. PODAJĘ LINKI DO FORUM GDZIE MOŻNA ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI OSZUKANYCH OSÓB

http ://stylio.pl/og/130491/uwaga-przeczytaj-
http ://stylio.pl/q/26662/zostalam-oszukana
http ://stylio.pl/og/131354/uwaga-oszukane-przez-czarna98652

OBECNIE POSŁUGUJE SIĘ NICKIEM sliwa1300 TO JEJ KONTA NA SZAFIE I SZAFCE

http ://szafka.pl/profil/sliwa1300
http ://szafa.pl/profil/sliwa1300

TAKICH OSÓB JAK JA JEST WIĘCEJ WYSTARCZY ZAJRZEĆ RÓWNIEŻ NA TO FORUM

http ://szafiarenka.pl/84/3409037/czarna-lista-nieuczciwych-szafkowiczek-zgloszenia,29.html

W ZAŁĄCZNIKU DORZUCAM JESZCZE SCREEN ROZMOWY Z TA KOBIETĄ NA SZAFCE GDZIE UZGADNIAŁYŚMY ZAKUP Z KTÓREGO JA SIĘ WYWIĄZAŁAM, A TA OSZUSTKA NIE !


PROSIMY O POMOC !!!
Z POWAŻANIEM



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-24 10:21 przez Fergi_1424.

tak jak fergi_1424 pisze,ona jest cwana,tak samo zrobila ze mna , i tak samo po jakims czasie skapnelam sie jak juz chcialam wystawic komenta jej ze jendak nie moge. bylo to rk temu , zabrala mi spodnice i kurteczke. boze dziewczyny zrobcie cos z nia:( wtedy wiele dziewczyn pisalo do mnie ze tez zostalo oszukanych. ale myslalam ze jednak kiedys przestanie,teraz jak weszlam i skapnelam ze chodzi o ta same laseczke ktora mnie oszukala szalu dostalam!!! jak ona tak moze?:(


niestety na tamtym koncie mam zablokowane forum. neja87:) ale bede walczyla o to zeby ta perfidna dziewczyna zaplacila za wszystko.. a z ta interwencja jest bardzo dobre!!! bede tutaj z wami:)napisze do tych dziewczyn ktore wczesniej do mnie pisaly..im nas wiecej tym lepiej!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-24 12:13 przez neja8987.

ja właśnie napisałam do INTERWENCI.
Mają jej dane to może coś zrobią.
Kobiety pomóżcie i też napiszcie tam.
Jest szansa.

Cytat
Fergi_1424
witam niestety ale i ja dołączam się do tego grona oszukanych :/
UWAGA OSZUSTKA sliwa1300
transakcja wyglądała w moim przypadku tak paniusia miała wystawioną zabawkę na wymianę napisałam że chętnie ją kupię od niej wszystko ugadałyśmy itd kazała kliknąć WYMIEŃ sama nie akceptowała wymiany i podała nr konta do przelewu. Nie wiedziałam wcześniej że nie akceptowała wymiany ja oczywiście przelew zrobiłam ! Paczkę niby wysłała ale jakoś do mnie nie dotarła kontakt urwała jak zaczęłam prosić o nr nadania i tak się doprosić nie mogę od kilku dni ! dziś dowiedziałam się że nie ja jedna zostałam oszukana przez nią więc mam podstawy by twierdzić że zakupionego przedmiotu nie dostanę i że jest ona wyrachowaną OSZUSTKĄ !!!! DODAJĘ jako dowód rozmowę z tą podłą kobietą !


rowniez zostalam przez nia oszukana!
jest na prawde osoba niepowazna i niedojrzała
przelalam pieniadze za sukienke i kontakt sie urwał !
do dzisiejszego dnia nie ma kasy ani sukienki !
no i oczywiscie nie odpowiada na wiadomosci ktore do niej trafiaja
najpierw klamala w zywe oczy ze pieniadze nie dotarly lecz jak powiedzialam ze na pewno dojda tyle ze przelew robiony byl z innego banku wiec moze to troszke dluzej potrwac ale napisalam ze mam potwierdzonko na mailu to wtedy cisza!
bo dostala to co chciala
jak moze tak sie zachowywac kobieta ktora z tego co mi pisala spodziewa sie 2 dziecka!!!!
w glowie mi sie to nie miesci ze oszukala tyle osob!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mąż materialista - jak na niego wpłynąć?