Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

14 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

uważajcie na nią:

Anecia1031

http://szafa.pl/profil/Anecia1031

założyła konto by robić zamieszanie i oszukiwać ludzi!!!

uważajcie na nią:

Anecia1031

http://szafa.pl/profil/Anecia1031

założyła konto by robić zamieszanie i oszukiwać ludzi!!!

ja zrobiłam pierwsze zakupy na tym portalu i od razu zostałam oszukana przez trustme001 !!!!
z resztą nie tylko ja, wiele innych mam również, piszą, że okrada na wszystkich możliwych portalach..

ROKSANA SUPRON

Uważajcie na iwona0046 ta pani oszukuje .Sprzedała mi kurtkę podając całkiem inne wymiary i napisała mi że jak nie pasuje żebym sobie sprzedała. Oszustka i tyle.Odradzam zakupy u niej.

Kamencja sprzedaje ciuszki i nie wysyła towaru.Przestrzegam sprawę już zgłosiłam mam nadzieję,że zablokują jej konto...Omijać szerokim łukiem

Pani doris25w(http://szafa.pl/profil/doris25w) proponuje wymianę, czeka na przesyłkę mierzy, a jak jej się nie spodoba to odsyła - oczywiście ona swojego towaru nie na wymianę nie wysyła - no bo po co ... EWIDENTNA OSZUSTKA!!!! nie polecam wymian

Ciekawe która mądra mamusia wstawiła tu szafiarkę o nicku PANIKA11 na czarną listę ??? Kupowałam u tej Pani i jak dla mnie transakcja na medal, a więc droga administracjo po rozum do głowy trzeba iść i zerknąć na 511 pozytywnych komentarzy i jeden negatyw rozhiseryzowanej mamusi zmęczonej życiem, która wyżywa się na forum
MASAKRA !!!!! nie wierzę, ze nie wysłała towaru.

Dokładnie co jak co ale aby oczerniać tu na forum -PANIKA11 to już jest jakaś kpina.Kobieto ja wielokrotnie kupowałam u tej mamusi i nigdy mi się nie zdarzyło abym została oszukana.Tak więc proszę się 3 razy zastanowić zanim się kogoś tu na forum oczerni!!!

bardzo dziekuje , mam nadzieje, ze jutro sie wyjasni, co to za pomylka !
bardzo poprosze pani o info w tej sprawie, za co konkretne mnie pani wpisala na czarnou liste. i dla czego nemam zadnej wiadomosci i niczego od pani. nick 030409 dziekuje bardzo panika11
bardzo poprosze o konkretne info k tej sprawie, bo nic takego nepamietam . dziekuje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-07 11:48 przez panika11.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Użytkowniczka panika11 została dodana na czarną listę w 2011 roku w związku z wpisem jednej z użytkowniczek.
Niestety system nie odnajduje żadnej transakcji zwartej pomiędzy obiema Paniami, w związku z tym użytkowniczka panika11 znika z czarnej listy.

Witam, czy jakaś mamusi kupiła ciuszki u Pani maserati08. Kupiłam ciuszki za 120 zł i cisza loguję się na szafce ale brak wiadomości żadnej informacji. Wiem że jeszcze jedna mama u niej kupiła za 50 zł i cisza ;-(.

Witam. Chciałam ostrzec wszystkich przed zakupami u pani o loginie maserai08,ma takie ladnie ciuszki co zacheca do kupna i przed zakupem jest mila odpisuje na wiadomosci a po zakupie znika,zero kontaktu nie odp na wiadomosci a loguje sie w szafce.Takze ostrzegam przed zakupami u niej MASERATI08.Mnie juz oszukala i inna z mam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-03 13:11 przez ewa030576.

MNIE TEŻ masarati08 oszukała na ubranka dla dziecka a coś mi to podejrzane było że tak tanio!!trzeba coś zrobić bo cwaniara tylko oszwabia na najwięcej 2 stówy trzeba się zebrać i zrobić porządek
maserati08 KOGO JESZCZE OSZUKAŁA?zbieram wszystkie mamy oszukane przez tą panią która sprzedaje ubranka dla dzieci i ich nie wysyła mnie naciągła na 103zł składam pismo do prokuratury o wyłudzenie przesyłam innej oszukanej mamie a ta dalej dlatego proszę o kontakt wszystkie naciągnięte mamy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-03 16:04 przez ewelinamania27.

Witam,
obawiam się że mnie też oszukała masarati08.
Co prawda termin jeszcze nie minął ale historia ta sama co wszędzie. Tanie, ładne ubranka, miły kontakt... do czasu wpłaty... a teraz zero odzewu a 99 zł zostało przelane.
Jeżeli faktycznie mnie oszukała do nie odpuszczę, bo to były pieniądze mojego dziecka... gdyby to jeszcze dla mnie było...
Oszukane dziewczyny przez masarati08 myślicie że dane jakie podała do przelewu są jej ??? zawsze mogła podać kogoś dane...?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-06 13:47 przez elusia1206.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zwiększyć swoje szanse na rynku pracy?