Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

evelina09915
sprzedaje rzeczy ktorych nie posiada uwazajcie na nia !
gosiagdz1283 - to samo !
uwazajcie dziewczyny , szkoda zeby wiecej osob sie nabralo.

HAHAH ZOBACZCIE DZIEWCZYNY U "ROZSĄDNEJ" HAAHA NIE MAM SŁÓW.EVELINE PRÓBOWAŁA NACIĄGNĄĆ TAK SAMO JAK I MNIE.PO ODPOWIEDZI ADMINISTRACJI WKLEJE WAM TU UZASADNIENIE.

Zgłaszam uzytkowniczke sonriente_anna - zakupiła u mnie buciki, gdy po tygodniu od transakcji sie nie odezwala ( a logowala sie codziennie kilka razy wiec miala czas by powiadomic mnie o spoznieniu czy klopotach ) wyslalam jej wiadomosc o tresci "Nie uwazasz ze wypadaloby juz wplacic za zakupione buciki ?" na co oczywiscie wielkie oburzenie , stala sie opryskliwa, niemiła ( a wystarczylo napisac "sorki ale wypadlo mi z glowy" lub "sorki ale mozesz jeszcze poczekac kilka dni mam klopoty finansowe" ). Na sugestie iz kupujac zgodzila sie na jasne zasady zawarte w "o mnie" uslyszalam ze nie ma ona czasu na czytanie co księzna ( ja ) tam napisała i ze "trzeba było to walnac tłustym drukiem ze jestem nadpobudliwa i czekasz 2dni na wplate " - tu juz nie wiem czy przypadkiem nie pisala o sobie ;) bo pierwszy raz sie spotkalam z tak agresywna reakcja na jedno zdanie. Pozniej napisala jeszcze kilka niemilych rzeczy po czym zrezygnowala z transakcji. Napisalam ze nie ma sprawy i ze przesle pieniadze ktore podobno wplacila. Do dzis pieniedzy na koncie nie mam wiec sadze ze sama wplata tez byla fikcja.

Reasumujac - nie polecam ,rezygnuje z transakcji, obraza i mija sie z prawda co do samej wplaty. Cala korespondencja do wgladu dla zainteresowanych.

Użytkowniczka belczunia - odradzam kupno i wymianę u niej, nie wysyla wymienionej rzeczy.

madzia198887 kupiła u mnie klocki lego nie chciałam jej wysłac za pobraniem wiec np ze juz zrobiął przelew i wysłaął mi skan dowodu nadania pieniedzy chcac abym odrazu wysłaął paczke niestety sprawdziąłm jej szafe okazało sie ze ma tam 14 negatywów wiec czekałąm na wpłąte ale mija 4 dzien i lipa dziwie sie ze ma niezablokowane konto takie osoby wyłudzaja nie tylkotowar ale i dane nr kont

Uwazajcie na martynka8509 kupila u mnie gorset prosila o dane do przelewu, podalam, a pozniej bezczelnie klamala przez 2 tyg. ze pieniadze juz wplacila, po poproszeniu o scan wplaty pisze, ze wysle po czym odcina sie od rozmowy i ani "widu ani slychu";/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-20 15:46 przez martynek1990.

To i ja podam:)

Uważajcie na użytkowniczkę Kondzielek16 wymieniłam się z nią spodenki za bluzkę... Ja swoje spodenki wysłałam jak się dogadałyśmy następnego dnia... to było na początku czerwca. Poinformowałam ją od razu że wysłałam... ona odpisała, ze nie zdążyła na poczte i wyśle jutro... po tygodniu napisałam znowu co z tą paczką... Okazało się, że już była na poczcie i nagle wylał się jej sok na bluzkę... Pomyślałam no trudno złośliwość rzeczy martwych... Miała wystawić inne rzeczy żebym mogła sobie coś wybrać albo zwrócić pieniądze/ zwrócić spodenki. Niestety czekałam miesiąc aby w końcu wysłała mi zdjęcia innych rzeczy i doczekałam się tydzień temu wybrałam sobie inną bluzkę i co? paczkę miała wysłac w poniedziałek... i nadal cisza. A i najciekawsze... widziałam komentarz u niej, że oszukała inną użytkowniczkę, w ten sam sposób tylko od tamtej dziewczyny wyłudziła 3 rzeczy!! Wymieniła się z nią za tą samą bluzkę co ze mną!! i też "niby wylała na nią sok"

Dziewczyna nieuczciwa, kłamie i jeszcze bezczelna!!

przytoczę niektóre jej wypowiedzi

"hej. niestety nie wyśle Ci tej bluzki ;/ wczoraj gdy szłam na pocztę wylał mi się sok na bluzkę ;/ i teraz nie będę Ci wysyłać bo nie wiem czy ta plama się puści ;// więc wyśle Ci coś innego, dodam pare rzeczy i sobie wybierzesz ;) kuurde a taka fajna bluzka była ;//"

"dziś wyjezdzam na dwa dni, więc w poniedziałek najpozniej we wtorek wstawie coś albo wysle Ci zdjecia na emaila :)"

"bo Ci się spieszy strasznie... teraz to wiesz nie trzeba było zgłaszać sprawy :P cierpliwości cierpliwości dziewczyno ;)))"

" ojejciu bomoże nie mam tyle czasu co ty, nie pali się przecież o.O"

wioleczka
Kupiła u mnie bluzkę w idealnym stanie, zniszczyła ją (porwała na ramionach) i żąda zwrotu twierdząc, że taki towar dostała.... Wiadomo, że teraz kiedy jest tyle oszustw na szafie administracja uwierzy jej, że dostała taką rzecz... Śmiechu warte, uważajcie na tą wariatke.

zgłaszam ami2008kcc kupuje, nie odzywa się i nie płaci

kinia_94
02-01-2012r. Szafiarka kupiła u mnie bluzkę i do dzisiaj nie otrzymałam za nią wpłaty. Po przypomnieniu zaproponowała coś o czym lepiej nie będę wspominać... jakby co mamy to na privie ;P ...oczywiście odmówiłam, więc zadeklarowała wpłatę, jednak do dzisiaj nic nie zostało zaksięgowane na moim koncie, po moim kolejnym przypomnieniu nie odpowiadała już na maile... ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!! Kupuje i nie płaci :/

Zgłaszam użytkowniczkę Rudzia311, która linijkę przestrzega nas przez przez oszustkami(bezczelna!), a sama kłamie oszukuje, nie odpisuje i nie wysyła towaru---->szukała już wiele osób---> wejdzcie na jej profil: Rudzia311

Cytat
Rudzia311
UWAGA!

Zgłosiło sie do mnie juz kilka osób oszukanych przez - plusikplusikplusik.

Sprawe zgłosilam juz na policje ale w zwiazku z innymi osobami poszkodowanymi - składam na nia doniesienie zbiorowe do Prokuratury.

Prosze wszystkie osoby oszukane przez ta pania o kontakt na priv.Dane oszustki podam rowniez na priv.


NIE POZWÓLMY BY OSZUKIWAŁA NAS I NASZE DZIECI!

Czy to nie jest bezczelne???Przestrzega nas przed oszustkami wredna i rasowa złodziejka...Wejdzie na jej profil: Rudzia311... Oszukała już kilkadziesiąt osób...w tej chwili ma 25 negatywów i to pewnie nie koniec...
Kobieta kłamie że wysyła paczkę, nie odpisuje na wiadomosci. Najsmieszniejsze jest to że przestrzega nas przed oszustkami, a sama NIĄ JEST!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-16 17:12 przez vaniliaa.

Użytkowniczka SzalonaSzafa
Zrobiłyśmy większą wymianę na początku września. Ja swoje rzeczy wysłałam, od niej do tej pory nie otrzymałam nic:( Jestem stratna bardzo dużo. Zgłosiłam ją do administracji, ma być zablokowana. Powiadomiłam ją, że do czwartku ma mi wszystko wysłać w przeciwnym razie zgłaszam oszustwo na policji. Negatywnych jeszcze jej nie wystawiłam bo ciągle liczę na to, że paczka dojdzie. Szafowiczka przy tym ciągle mnie okłamuje.
Bardzo żałuję tej wymiany. Straciłam kilka ciuszków, w tym nową kurtkę:(

Cytat
kachaa84
Użytkowniczka SzalonaSzafa
Zrobiłyśmy większą wymianę na początku września. Ja swoje rzeczy wysłałam, od niej do tej pory nie otrzymałam nic:( Jestem stratna bardzo dużo. Zgłosiłam ją do administracji, ma być zablokowana. Powiadomiłam ją, że do czwartku ma mi wszystko wysłać w przeciwnym razie zgłaszam oszustwo na policji. Negatywnych jeszcze jej nie wystawiłam bo ciągle liczę na to, że paczka dojdzie. Szafowiczka przy tym ciągle mnie okłamuje.
Bardzo żałuję tej wymiany. Straciłam kilka ciuszków, w tym nową kurtkę:(
Tak to właśnie jest z uczciwymi ludzmi współczuję straty rzeczy ale nie tylko na szafce są ludzie którzy oszukują ja w zeszłym roku kupiłam laptopa za ponad 1400 zł miał być nowy a okazał się używany lecz w idealnym stanie po miesiącu się zepsuł naprawa miała kosztować ponad 700 zł wysłałam na gwarancję i do dnia dzisiejszego nie odzyskałam od kwietnia sprawa jest na policji ale wiadomo jak w PL

Zgłaszam użytkowniczkę 19880315 - zakupiła u mnie zestaw samochodów. PO ZAKUPIE zaczeła negocjowac cenę, gdy sie nie zgodziłam stwierdziła, że właściwie nie potrzeba jej tyle aut i że mam wybrac kilka i podać cene - ponownie sie nie zgodziłam wiec stwierdzila ze zakupiła pochopnie i rezygnuje -poinformowałam ją o konsekwencjach niewywiązania się umowy kupna jaka "podpisala" zakupujac przedmioty. Kolejna zagrywka - ok wpłaci pieniadze ale mam na nie poczekac tydzien ( dodam ze w "o mnie" widnieje zapis ile czekam na wplate - kupujac akceptuje sie ten warunek ) - napisałam ze pieniadze maja byc max do 6.11 na koncie bo pozniej nie bede miala jak wyslac paczki (wyjezdzam na tydzien do rodziny meza na 50-lecie slubu jego dziadkow ) to stwierdzila ze kłamię z tym wyjazdem i że moim obowiazkiem jest czekac na wpłate tydzien.

Jak widac osoba niepoważna, oczywiscie wystawie negatywa ( po 7 dniach od transakcji ) bo to nie miejsce na takie zabawy, jestesmy dorosłymi ludzmi i nie jest wytlumaczeniem ze kliknela pochopnie , zreszta dalsze jej postepowanie swiadczy o tym że jest osobą niepoważną. A na wyłudzanie danych tez jest paragraf ... NIE POLECAM.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-02 12:43 przez Antalisa.

Kredz kupiłam od niej kurtkę 12.10 wpłaciłam pieniążki i od tego czasu brak odzewu a jej samej na szafie od 17.10 brak!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mamusie pomocy