Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Po tym co się tu wyprawia odechciewa się zawierania jakichkolwiek transakcji.

msiarnecka, a Ty to masz już ewidentnie pecha. :/

Cytat
rafalkulka75
luna11-ta Pani już sprzedawała kilka krotnie na szafce pod różnymi nick,między innymi- hellokitty2008-(martyniulkabebe) to ta sama osoba co slawek190 .Za każdym razem robiła przekręty:ludzie pieniążki wpłacali a ona towaru nie wysyłała:(
Nie wiem czy czytałaś ale ja osobiście pod jej sprzedającymi ciuszkami wpisałam Uwaga na Tą Panią-zerknij sobie:)n

Boże Święty, szkoda, że tak późno trafiłam na ten wątek ;(
Ja skasowałam konto, żeby mi dała wreszcie spokój. Zaproponowała wymianę kilku rzeczy, ja odesłałam linki co proponuję do wymiany, na które się zgodziła. Po zaakceptowaniu przeze mnie jej propozycji wymian pancia nawybierała w naszej szafce mnóstwo nieuzgodnionych rzeczy, twierząc, że przeoczyła linki do jakichś tam rzeczy o wiele więcej wartych. Naprawdę linków było - nie pamietam dokładnie - ale 6-7, ciężko coś przeoczyć.
Cały czas naciskała, żebym akceptowała wymiany, a dogadamy się później.
Nękała wiadomościami, koniec końców wycofałam się z transakcji, ciuszków nie wysłałam, wywaliła komentarze że szok. Usunęłam konto, żeby mieć spokój. I Buziu jedyny dziękuje ci za to :D bo dziecko zostałobym z pustą szafką.

Dziewczyny mam problem otóz pani kupiła u mnie ciuszki na 7 aukcjach. Było to dokładnie 30 marca.Wysłałam do pani wiadomośc z danymi do przelewu.

2 kwietnia dostałam taka wiadomość

<moderacja>



5 kwietnia

<moderacja>

12 kwietnia pytałam sie pani kiedy moge spodziewac sie pieniążkow bo widz eze sie codzinnie loguje na koncie a mi nie odpisuje na to pani

<moderacja>

17 kwietnia napisałam do pani że czekam do 18-tego na przelew bo w przeciwnym razie wystawiam 7 lip .

Pani 18-tego pisze godzina 9 23 rano.

<moderacja>

Do dzis nic nie wpłyneło a przeciez nie zyjemy w średniowieczu a przelewy ida max 24 godziny!!

Nie dość że mi zawiesiła na 3 tygodnie ciuszki które mogłam sprzedac, cały czas kłamie to jeszcze moge dostac od niej odwetowe LIPY za nic !!!!!


CO mam robic ?? ;(

Zakaz cytowania wiadomości prywatnych,usunięcie zdublowanego cytatu-moderator



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-19 15:38 przez moderator.

Cytat
oxygenium
Po tym co się tu wyprawia odechciewa się zawierania jakichkolwiek transakcji.

msiarnecka, a Ty to masz już ewidentnie pecha. :/


szkoda już cokolwiek pisać na ten temat...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-19 16:03 przez msiarnecka.

zgłaszam SZAFAAMELKI za kalosze,które u niej zakupiłam pt:"JAK NOWE" stan rzeczywisty na foto...brudne pozdzierane,rozprute i dziurawe,do tego chamstwo i odsyłanie mnie do okulisty"bo czybki nie są pozdzierane"nie polecam i ostrzegam SZAFAAMELKI



Szafowiczka MAFFIN kopiuje bez pozwolenia zdjęcia!!

Drogie mamy!!
Proszę uważajcie na osobę o nicku Dibranek.Otóż do rzeczy:

Jakiś czas bodajże w tamtym roku pewna mamusia o nicku Kasiulek 270109
zakupiła ode mnie spodnie Hello Kitty wraz z innymi spodniami i bolerkiem
w sumie 3 rzeczy. Niestety byłam wtedy początkująca szafowiczką i z naiwności wysłałam przesyłką listem zwykłym nie mając na nią potwierdzenia,
aczkolwiek mama ta na nią przystała.Po ok. 2 tygodniach Kasiulek 270109 pisze do mnie że przesyłka nie dotarła, zdziwiło mnie że po dwóch tygodniach dopiero o tym pisze ale ok.Znając prace naszej Poczty wszystko może sie zdarzyć.Korespondowałyśmy dosyć długo , w końcu mama ta zażądała ode mnie zwrotu pieniążków za ciuszki których rzekomo nie dostałą.Nie chcąc sie na to zgodzić z wiadomych względów zgodziłam oddać sie jej połowę za ciuszki w sumie 19 zł. Nie jest to duża kwota ale...............Dostałam nawet od tej mamy pozytywny komentarz....


Dzisiaj chodzę sobie po szafce i natrafiam na moje spodenki Hello Kitty , które nigdy nie dotarły do tej Pani, ale mało tego zdjęcie jest moje i dziwne jest to że ona te spodnie teraz sprzedaje, czyli do niej dotarły. Myślałam że szlag mnie trafi przed komputerem. Teraz tylko jest zmiana nicku Na Dibranek. Myślę że to jest ta sama osoba co Kasiulek 270109, po za tym ma nowe konto zero komentarzy i same extra rzeczy w szafce robione na różnych tłach, co zwróciło moją uwagę... mogę sie mylić szafowiczki ,ale bądźcie czujne.

Postanowiłam najpierw was ostrzec a teraz zgłaszam sprawę do administracji w koncu niesłusznie oddałam jej kasę skoro ona teraz sprzedaje moje spodenki...
Mam nadzieje że w miarę przejrzyście opisałam wam całą sytuację...

Cytat
starla77
Dziewczyny mam problem otóz pani kupiła u mnie ciuszki na 7 aukcjach. Było to dokładnie 30 marca.Wysłałam do pani wiadomośc z danymi do przelewu.

2 kwietnia dostałam taka wiadomość

<moderacja>



5 kwietnia

<moderacja>

12 kwietnia pytałam sie pani kiedy moge spodziewac sie pieniążkow bo widz eze sie codzinnie loguje na koncie a mi nie odpisuje na to pani

<moderacja>

17 kwietnia napisałam do pani że czekam do 18-tego na przelew bo w przeciwnym razie wystawiam 7 lip .

Pani 18-tego pisze godzina 9 23 rano.

<moderacja>

Do dzis nic nie wpłyneło a przeciez nie zyjemy w średniowieczu a przelewy ida max 24 godziny!!

Nie dość że mi zawiesiła na 3 tygodnie ciuszki które mogłam sprzedac, cały czas kłamie to jeszcze moge dostac od niej odwetowe LIPY za nic !!!!!


CO mam robic ?? ;(

Zakaz cytowania wiadomości prywatnych,usunięcie zdublowanego cytatu-moderator

Wal negatywy! Jak dostaniesz odwetowe to zgłaszasz do administracji i Ci usuną! Ja na razie czekam na pieniądze od jednej mamy od 29kwietnia.

Zgłaszam Uzytkowniczke - plusikplusikplusik

Wyslalam jej duzy karton ciuszkow w zamian za rowerek którego nie dostałam.
Kłamie,zmysla historie az w koncu nie odzywa sie!
Na domiar złego wystawila mi 38 odewetowych lip!!
MASAKRA ! Ile nerwow przez nia stracilam!

Sprawa zgloszona do admin, i na policji.
W dodatku dostalam rowniez wiadomosci od innych poszkodowanych,ktore tez próbuje oszukac wiec nie jestem sama.

Prosze nie wysylac jej nic bo Was tez oszuka!

Cytat
Rudzia311
Zgłaszam Uzytkowniczke - plusikplusikplusik

Wyslalam jej duzy karton ciuszkow w zamian za rowerek którego nie dostałam.
Kłamie,zmysla historie az w koncu nie odzywa sie!
Na domiar złego wystawila mi 38 odewetowych lip!!
MASAKRA ! Ile nerwow przez nia stracilam!

Sprawa zgloszona do admin, i na policji.
W dodatku dostalam rowniez wiadomosci od innych poszkodowanych,ktore tez próbuje oszukac wiec nie jestem sama.

Prosze nie wysylac jej nic bo Was tez oszuka!


podaj mi na priv jej imie i nazwisko bo mi podpada pod oszustkę która juz tu oszukiwała.

UWAGA!

Zgłosiło sie do mnie juz kilka osób oszukanych przez - plusikplusikplusik.

Sprawe zgłosilam juz na policje ale w zwiazku z innymi osobami poszkodowanymi - składam na nia doniesienie zbiorowe do Prokuratury.

Prosze wszystkie osoby oszukane przez ta pania o kontakt na priv.Dane oszustki podam rowniez na priv.


NIE POZWÓLMY BY OSZUKIWAŁA NAS I NASZE DZIECI!

zweryfikowana
Posty: 1.176
Ostrzeżenia: 1/5

Zgłaszam użytkowniczkę - Akeelah


Dziewczyna równo oszukuje tutaj.
Niezliczona ilość kont.. po prostu wielka masakra z nią.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

bluedahlia podaj konkretny powód zgłoszenia,a poza tym to chyba chodzi o Szafę a nie Szafkę.Szafowa czarna lista znajduje się tu:
http://szafiarenka.pl/21/174697/czarna-lista-zgloszenia.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-21 18:25 przez monia_25.

Zgłaszam na czarna listę asienka_28 .
Cierpliwość mi się skończyła, zrobiłam wszystko aby dojść z panią asienka_28 do porozumienia.
Moja paczka do niej wysłana 30 kwietnia, odebrana została 4 maja.
Ja niestety w zamian nie dostałam do dziś nic.
Mimo logowania się kontakt zerowy, prosiłam, groziłam zgłoszeniem- wszystko na nic.
Interesuje mnie czy ktoś aktualizuję czarną listę ?
Czy trzeba przeczytać wszystkie strony aby dowiedzieć się czy dana szafowiczka została przez kogoś zgłoszona ?
Pytam, dlatego że nie widzę aby osoba którą zgłosiłam znajdowała się na liście ...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-14 09:52 przez nicia.

Nie wymieniłam się jeszcze i chyba tego nie zrobię.Po tym co sie człowiek tu naczyta.Pół biedy jest jak kupi od ciebie i nie zapłaci nic nie tracisz na tym ale gorzej jak umówisz się na wymianę i wyslesz jako pierwsza i nic w zamian nie otrzymasz albo dostaniesz stara szmate w zamian za nowa rzecz.Bardzo dobrze ze jest ten wątek , ciesze sie ze to przeczytałam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mieszkanie w Wawie