Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 29 30 31 32 33 ... 35 36 -->

Dlatego wlasnie pisze ze zamiast ja straszyc wezcie sprawy w swoje rece i zgloscie to tam gdzie trzeba. Zawsze osoby tu robia dym a pozniej i tak odpuszczaja a tacy sie panosza i smieja oszukanym w twarz.Zrobic porzadek raz a dobrze ( i najlepiej zgodnie z prawem ) a nie tam jakies zabawy w wysylanie maili czy PW.Gdyby mnie tak oszukano to najwieksza satysfakcje dal by mi prawomocny wyrok a nie np. zwrot rzeczy.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

Takie sprawy zgłaszać jak najszybciej na policję.Administracja na wniosek policji może udostępnić pełne dane/zablokować konto tej osoby.Takie wywody na forum nic nie dadzą i przypominam (po raz enty),że w tym wątku podajemy tylko nick i powód zgłoszenia

Facet skasował konto na naszej klasie.

ulala -czyli pani OSZUSTKa urzeduje na koncie męza-ewentualnie jeśli są tak głupi grasują razem-myslała że jest nieuchwytna a tu taki zonk.

Mam nadzieję że dużo osób zdążyło wejść na Profil męża na NK i ją zobaczyć.
Przynajmniej wiadomo jak wygląda. Niech się teraz boi .... bo nie wie kogo może spotkać kto ją widział.
Pewnie teraz siedzi przed kompem i to czyta i sie śmieje.
"Pan bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy"-pamiętaj dziewczyno!!!

Dziewczyny ale jaja!!!
Mąż jej usunoł konto. Bo ona musiała to być. Inaczej by tego nie robił. Ale jak widzę jest dużo nazwisk takich w Bydgoszczy. Ale ja zdążyłam skopiować kilka ich fotek. Jak coś to zapraszam na prywat.

zweryfikowana
Posty: 501
Ostrzeżenia: 1/5

jula1111
brak wpłaty za zakupiony przedmiot, zero reakcji na moje zapytania mimo logowań na szafce
transakcja zakończona 15 dni temu
przykro ale musiałam wystawić odpowiedni komentarz
szkoda ,że taki początek



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-27 10:23 przez gloria.

jej mąż usunął konto na nk wiec tez o tym pewnie wiedział

Antalisa nie chodzi o to ze myslimy ze nas przeprosi i odda kase ale chodzi o to aby nie oszukiwala juz wiecej osob
bo to nie jest przyjemne jak wysyłasz kase a nie dostajesz nic

albo się dopiero dowiedział. Ale widać że była winna ponieważ usuneli konto.
I było mu wstyd za żone oszustkę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-26 20:17 przez milkae.

i ja doczekałam się tego, że zostałam oszukana tutaj na szafce:(
Pani
slawek190
konto jest na Pana, ale wiadomo, że sprzedażą zajmuje się Pani. Na szczęście straciłam tylko 14 złotych, a miałam ochotę kupić u niej więcej rzeczy, ale na szczęście coś mnie powstrzymało.

Dla mnie nie ma znaczenia to ile straciłam, ale sam fakt oszustwa. To jest kradzież.
Wysłałam masę grzecznych wiadomości z zapytaniem o wysyłkę i mimo tego, że loguje się codziennie nie odezwała się. Pieniądze przelałam 12-go a dzisiaj mamy 27-go. Ostatni kontakt był kiedy podawała mi numer konta i koniec. Nawet się kiedyś zastanawiałam nad tą osóbką bo właśnie przyuważyłam, że loguje się i wystawia ubranka przeważnie w nocy. Jednak od jakiegoś tygodnia już nawet nic nie dodaje.
Dziewczyny proszę nie kupujcie u slawek190 bo szkoda nerwów.

Jeśli jest więcej oszukanych osób przez slawek190 to bardzo proszę o kontakt na priv

luna11-ta Pani już sprzedawała kilka krotnie na szafce pod różnymi nick,między innymi- hellokitty2008-(martyniulkabebe) to ta sama osoba co slawek190 .Za każdym razem robiła przekręty:ludzie pieniążki wpłacali a ona towaru nie wysyłała:(
Nie wiem czy czytałaś ale ja osobiście pod jej sprzedającymi ciuszkami wpisałam Uwaga na Tą Panią-zerknij sobie:)

















n

luna ja też..... ;/
U szafowiczki slawek190 kupiłam buty Next,doszły bo doszły,chociaż po długim czasie.Gdy otworzyłam przesyłkę masakra jakaś ! dostałam buty których nie kupowałam,zupełnie nie zgodne ze zdjęciami i z opisem.Pisałam do tej Pani,napisała mi,że zwróci mi pieniążki za buty,ale jak już zaczęłam pytać o adres zwrotny,na który mam odesłać buciki to przestała się odzywać i tak już od ponad tygodnia.
Poniżej wklejam zdjęcia butów:
1 które od niej zakupiłam-Next z gumową podeszwą
2 tych,które od niej dostałam-bez komentarza
Niestety jeśli sprawa się nie wyjaśni to będę zgłaszała Panią do adm.,bo nie chodzi już o te 30zł-chociaż pieniędzy z ziemi nie zbieram,ale o to,że Pani nie poczuwa się w żaden sposób do jakiejkolwiek odpowiedzialności za wysyłanie towaru zupełnie niezgodnego z tym,który sprzedaje.



o Matko!!! porażka:(
ja już sprawę zgłosiłam do administracji
no i znajdują się kolejne osoby oszukane przez slawek190.
Słuchajcie co z tym zrobić? konto widnieje na faceta, skontaktowałam się z nim i powiedział, że on o niczym nie wie bo to znajoma poprosiła go aby mogła skorzystać z jego konta. Dodałam, że całą odpowiedzialność za to co się tutaj dzieje ponosi on bo na jego konto ludzie wpłacili pieniądze. Na szafce też widnieją jego dane. Obiecał "sprawę załatwić" i na tym koniec.
Kobieta która działa na tym koncie, a wcześniej pod innymi nickami jest u niego w znajomych na nk więc to jedna i ta sama, tylko teraz działa na jego konto.
Co z nią zrobić? przecież ona już pewnie ma tutaj kolejne konto na babcię, ciotkę albo brata........



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-29 09:32 przez luna11.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

ja niestety muszę zgłosić użytkowniczkę N1985 która zakupiła przedmiot i oznajmiła, że nie zamierza za niego zapłacić bo się rozmyśliła z kupna!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-17 14:01 przez msiarnecka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak wyprostować ekoskakę?