Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam
Ja chce tylko poinformować o pewnej użytkowniczce i jej przedmiotach
Kaum_erdbeere
Może i nie do końca jest to słuszna sprawa, ale zawiodłam się na tej pani.
Chodzi o sweterek, który miała na sobie 3 razy..myślę ok za taka cenę może być. Dostałam kawał szmaty zmeszonej, z wyciagnietą nitką i plamą na rękawie..jednym słowem żal bo nie nadawało to się nawet do chodzenia po domu. Ona wystawiła mi pozytyw, ja jednak bez szalu bo uważałam że chociaż przeprosi, a tu nic:/ Nie chciałam jej prosić o zwrot, bo co będę się głupio prosić..
Jestem tu od kilku miesięcy, był to mój pierwszy zakup i strasznie mnie zraził.:/

witajcie
ja wpisuję na czarną listę SZAFA BOBASA od bodajże czerwca czekam na wpłatę za wysłany towar jedynie dowiedziałam się że rzeczy się bardzo podobają i że jutro wpłaci pieniążki bo dostanie wypłatę ,od tego czasu cisza ,brak logowania się ,może zmiana loginu?to też mi przyszło do głowy,ma tyle samo pozytywów co lip 8/8,szkoda ,pozdrawiam wszystkie uczciwe mamusie:)

zweryfikowana
Posty: 218
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Paula06061987
Cytat

Wiesz co nie poniżaj się juz ,idz pilnuj dziecko.

Moim zdaniem ten komentarz jest nie na miejscu ....

Ta "dama" cały czas się tak zachowuje... a tu obiecane zdjęcia wózka, który otrzymałam w zamian za całą masę ubrań.
popękane opony, które nie nadawały się do użytku. Całe koła w rdzy, a dętki dziurawe.


dziury w daszku do jednej to nawet całą dłoń można było wsadzić ;/ i takie coś miałam dać komuś? wstyd byłoby mi to opisać stanem "dostatecznym" nie mówiąc już o "bardzo dobrym"

NA PRAWDĘ NIE POLECAM TEJ DZIEWCZYNY! Oczernia, obrzuca błotem i jest całkowicie niedojrzała co widać na forum!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-04 09:51 przez nusia_ag.

Cytat
neja87
NADI2122!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NADI2122!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA NA NIĄ!!!!!!!
Mnie ona też oszukała. Wysłałam kurteczkę po córci( jeszcze mogła by w niej chodzić) a w zamian miała mi przesłać dres. Ale ja jej nie podaruje tego ponieważ nas utrzymuje tylko mąż. Dziewczyny powiedzcie proszę mi idąc na policję coś zdziałam.I co mam im powiedzieć. Czy pokazać jakieś wydruki. Była któraś z Was na policji i jakie rezultaty. Gdyby było nas więcej oszukanych przez tą małpę to myślę że wtedy jest jakaś szansa.

Chciałam dodać szafowiczkę do czarnej listy: xkarolinka73 - wymieniłam się swetrem za sweter. Dostała ode mnie czarniuśki sweterek, a ja otrzymałam od niej "sweter":

* o innym rozmiarze niż był podany na stronie przedmiotu
* dziurawy (8 pokaźnych dziur - w jednej zmieścił się mój mały palec)
* z brakującym guzikiem
* 4 guziki przyszyte na szybko, bo nitki odstają i w ogóle są luźne
* zmechacony
* rozwleczony, zwłaszcza rękawy


Szafowiczka tłumaczy się tym że to nie jej sweter. Nie polecam.

Oczywiście dostałam lipę odwetową (proszę spojrzeć na datę wystawienia komentarzy), nie zdziwię się jeśli mnie tu wklei. Ja nie mam sobie nic do zarzucenia, za to chętnie pochwalę się zdjęciami swetra zainteresowanym.

to i ja dodam PaTuLa91xD oszustko do potęgi en-tej wysłałam jej towar za granicę jako pierwsza bo bopiero zaczynałam po czym zostałam tak obsmarowana,ze zgroza od oszustek naciągaczek,ze tunika brudna poplamiona śmierdząca...oczywiście mi nic nie wysłała i napisała ze tunika ląduje w śmieciach a za chwile wystawia ją na sprzedaż jako super tuniczkę uważajcie na nią kochane z tego co wiem to usunęła konto ale pewnie założy nowe i nie tylko mnie tak oszukała wredota jedna !!!

to i ja dopiszę kolejną użytkowniczkę myszka133
nieuczciwość jej polega na tym iż kupuje i nie wywiązuje sie z zawartej transakcji Oczywiscie dostaje LIPĘ jednak nie umie sie z tym pogodzić i dalej robi zakupy u mnie z premedytacją i wystawia mi kolejną LIPĘ
Użytkowniczka u mnie na czarnej liście ,administracja usunęła mi LIPNE komentarze(za co jestem wdzieczna) a dana uzytkowniczka dalej nie godzi sie z całą sytuacją i wypisuje mi bzdetne komentarze pod ofertami!!!!
Nie mam na to zbytnio czasu zeby napisac do administracji o usuniecie tego konta bo jak dla mnie jest ono zbędne na tym portalu ,brak weryfikacji 4 LIPY i ciagle jeszcze wypisuje gdzie sie da swoje komentarze (również na szafie).
Zastanawiam sie czy jest tu miejsce na takie osoby?????http://szafka.pl/profil/myszka133



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-12 22:47 przez goniak.

Nie polecam Marlencz_1504 kupuje i nie płaci zero kontaktu

Dokładam do kolekcji :

szafiarka109


21. 07 zakupiłam fotelik na kwotę 76 zł + 17 wysyłka, do dnia dzisiejszego ani przesyłki ani kasy ( wciska kity że reklamuje na poczcie ale ani potwierdzenia reklamacji ani zwrotu wpłaconej kwoty nie mam... )

sprawa trafia na policję !

jak wszyscy to wszyscy... niestety wyslalam tej pani monika090909 pieniazki (31.08) za plecaczek dla dziecka moze nie jest to wysoka kwota bo 11 zl... ale kurcze tak sie nie robi nie mam zbyt duzo pieniedzy a za to moglam dziecku kupic co innego u innej uczciwej uzytkowniczki...

Ja dodam agulka1984 wymieniałam się z nią na zabawki po synku. Ja wysłałam paczkę Ona do dzisiaj nie. Nie loguje się na szafie nie mam z nią kontaktu, znalazłam jej profil na Nk napisałam wiadomość .Czekam do końca września potem idę zglosić sprawę na policje. Zostałam oszukana na jakieś 70-80 zł i nie podaruje!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-15 08:30 przez zuzanka2503.

nadi21222 nie boję się powiedzieć WYŁUDZIŁA ode mnie 2 mleka ,że niby wymianka ,ja wysłałam stwierdziła,że nie doszły ,po czym dostaje pismo z poczty że odebrała paczkę .KŁAMCZUCHA I ZŁODZIEJKA!!!!!!!!!!

Proszę uważac na osobę o nicku zajebiscie 32
Oszukała mnie na iButiku sprzedając torebkę chanel za 150,00zł,która okazała się całkowicie niezgodna z opisem.Torebkę odesłałam,ale nigdy nie otrzymałam zwrotu pieniędzy.Sprawę zgłosiłam policji i obecnie toczy się przeciwko tej Pani postępowanie karne/zamieszczam skan dokumentu/Pani ta nadal usiłuje owa torebkę sprzedac na szafie-bo na pozostałych portalach już jej zablokowano konta.Link do aukcjihttp://szafa.pl/c6534430-pikowana-biala-chanel-chanelka.html
Pod torebka zamieściłam komentarz,bo niestety mimo iż zgłosiłam sprawę moderatorce torebki nie usunięto.Tylko mogę w ten sposób ostrzec ewentualne osoby chętne do zakupu,ponieważ powiadomienie administracji za pomocą formularza jest nie możliwe/transakcja na innym portalu/

Piszę z konta siostry, bo coś moje nie chce wejść na forum ;)

kolejna naciągaczka to kicia19886.

Wymiana 9 czerwca.
Przyjechała do mnie po rzeczy, nie dając w zamian swoich, bo jak twierdzi - zapomniała. Miała je wysłać na dniach. Po jakimś tygodniu stwierdziła, że ciuszki podwiezie mi jej tato. Dała mu więc paczkę, ale ten zamiast przywieźć ją mi oddał ciuszki mechanikowi na szmaty :D

Ściema dobra, ale nie skuteczna! Chyba najmniej logiczna ze wszystkich ściem jakie próbowała mi wcisnąć!!!!

Za to, że w końcu nie otrzymałam rzeczy na które się wymieniłam, chciałam odzyskać swoje - to chyba normalne.

Kicia odesłała mi 2 z 3 wymienionych rzeczy (nie wspome już o tym, że na tunice były jeszcze resztki jedzenia!!!! ŻENADA!), bo na spodniach, które zostawiła była plama - jej mała się wywróciła jak chodziła. Miała je doprać i podrzucić w ciągu tygodnia.
Oczywiście zapomniała mi powiedzieć, że w tym czasie co je miała podrzucić jedzie na urlop, więc w efekcie czekam już na nie miesiąc.

Zażądałam zwrotu pieniędzy za spodnie, ale kicia stwierdziła, że tyle za nie nie zapłaci i odeśle mi spodnie :D oczywiście była próba doprania spodni, ale nie skuteczna.

Później sobie wymyśliła, że odeśle mi spodnie za pobraniem, bo nie chciałam jej zapłacić za nie za przesyłkę :D SZCZYT!!!

Inna transakcja:

Na spódniczkę którą kupiłam 22.05.2011 czekałam 3 miesiące.

W reszcie 18.08.2011 ta złodziejka oddała mi pieniądze. Ciężko było oddać 6zł!! W profilu wypisuje, że jej pisałam, że nie mam pieniędzy, żeby jej zapłacić :D Śmieszne!!!! :D Mam dowód wpłaty, więc nie wiem po co robi z siebie wariatkę :D

Sprawa już na policji!

Aha! I jeszcze jedna rzecz. Mam dowody na to, że sprzedawała ciuszki osobą niezweryfikowanym poza portalem, namawiała na przesyłkę bez potwierdzenia nadania, dziewczyny wpłacały jej kasę a ta później wogóle nie wysyłała rzeczy!!! Nie raz ściemniała, że paczkę wysłała (nawet poleconą), a tego nie robiła. Później w ramach "rekompensaty" za "zagubioną przesyłkę" poleconą kazała wybierać sobie coś innego :D Tyle, że te rzeczy szły bez nadania, bo przecież za tamtą przesyłkę już jest stratna :D:D Czy kolejne docierały - nie wiem.

Bardzo proszę o kontakt te osoby, które zostały przez nią w ten sposób oszukane. Im nas więcej - tym lepiej.

Masz racje i myślę że nie tylko Ty to zauważyłaś .
Ta dziewczyna jak niby od 3 miesiecy nie dostaje ubran i w między czasie wystawia super ?
Chyba mściwośc ją gubi ! Ni zgodziłam sie na wymianę -odesłałam ubrania w tym jedno za pobraniem bo skoro ja odbieram ubrania osobiscie ona tez mogła! nie chciała wiec zapłacić za wysyłkę wiec wybrałam ten sposób.
Czekała jak wystawię jej super - wszystko było ugadane więc chyba nci dziwnego ze wymiana się nie udała ubrania zostały zwrócone wiec chyba nalezy wystawic super ale ona czekała na super jak wystawie i w efekcie zemsty wystawiała lipy !
Dziewczyny kupowały i kupują u mnie WŁASNIE NIEZWERYFIKOWANE - I ZAWSZE DOSTAŁY PACZKĘ -GRATIS DODAJE ZAZWYCZAJ WTEDY GDY SPOZNIE SIE Z PRZESYLKĄ a nie że nie dostały tego co chciały :D -same myslę że mogą to potwierdzic bo mam takie 2 dziewczyny !
Ja bym radziła uważać na ta dziewczynę - juz nie jeden raz można było zobaczyć jak kogoś wyzywa , oczernia i podpisuje wyzwiska o czym to świadczy ?
Ja sama zgłosze pomówienie tej Pani na policję ! z tego co mi doradzono a przechodzi juz to wszystko ! dostałam poradę a na to są odpowiednie artykuły !

"Kodeks Karny, Rozdział XXVII - Przestępstwa przeciwko czci i nietykalności cielesnej (wyciąg)

Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Polecony do małżonków