Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

Sypialnia tapeta

godzinę temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy któraś z was została moze oszukana przez szafowiczke Mr_Markusss???Jesli tak to prosze o kontakt na priv.

niezweryfikowana
Posty: 176
Ostrzeżenia: 1/5

kinkiet226 oszustka!!!!!!!!!
dziewczyny uwaga na oszustke kinkiet226 <moderacja - nie podajemy danych osobowych> czy ktoras z was tez zostala oszukana :/?? wiem ze ma konta na innych portalach znam tylko ten nik ale wiem ze moze uzywac tez innych :/ jak cos dajcie mi znac plis



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-08 15:32 przez moderator.

basia_60stg Oszukuje. Do wymiany dochodzi,mimo,że paczka przychodzi po kilku tygodniach,ale ubrania mają kompletnie inne wymiary niż podała,zły stan,brudne,śmieci w kieszeniach... Nieraz dostałam wiadomość od innej dziewczyny,która konsultowała się w jej sprawie ze mną bo sama miała problemy. Uważam,że jej konto powinno być natychmiast zablokowane.

Sprzedająca, która oszukuje: Miska19, chyba już ma zablokowane konto. Obiecywała wysyłkę listem poleconym priorytetowym, zapłaciłam za bluzkę, od półtora miesiąca przesyłka nie dotarła! Użytkowniczka loguje się raz na miesiąc i albo nic nie odpisuje, albo odpisuje, że zostało wysłane i ona nie wie czemu nie doszło. Potwierdzenia nadania oczywiście nie pokazuje, pieniędzy nie oddaje, sprawę zgłaszam w tym tygodniu na policję, użytkowniczka lekceważy wiadomości i myśle, że w ogóle nie wysłała przesyłki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-08 15:02 przez is2112.

TOTALNIE NIE POLECAM UŻYTKOWNICZKI NATA107 !!!

W dniu dzisiejszym otrzymałam spodnie. Szafowiczka podała kompletnie złe wymiary spodni, przez co spodnie okazały się za małe. Mierząc spodnie szafowiczka podała w pasie 36/37 cm x 2 biodra 43-44 cm x 2, ja mierząc spodnie ku zdziwieniu ujrzałam w pasie 33/34 cm x 2, w biodrach 40.5/41.5 cm x 2. Spodnie są na mnie za małe. Mało tego, spodnie miały być nowe z metkami a tymczasem metka jest przyszyta zszywkami z zszywacza.. normalnie rozkładam rece. Kupuje człowiek nowe spodnie z metkami a dostane spodnie zszyte zszywkami. Zostałam perfidnie oszukana i nie zamierzam zostawic tej sprawy w milczeniu. Administracja powiadomiona !
Normalnie dzisiaj nie dowierzam wlasnym oczom, Administracja staneła po stronie tej Pani... ;/ usunięto jej mój negatywny komentarz. Coraz gorzej tu się dzieje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-12 22:48 przez MaJorkaaa.

dziewczyna o nicku Roszpunka88 robi zakupy za które nie płaci, mało tego nie ma z nią żadnego kontaktu, dosłownie po kliknięciu 'kup' jej aktywność się kończy. oczywiście jest na czarnej liście. mimo swoich 160 pozytywów nie polecam transakcji z nią, ode mnie leci 7 negatyw do jej kolekcji, UWAŻAJCIE NA NIĄ!

MajaSandra - konto zablokowane - dokonuje zakupu i zaraz wystawia negatywny komentarz
buhahahha jak można byc aż tak znudzonym życiem??

Zgłaszam użytkowniczkę gaga007 Wysłałam jej moje wedges na koturnie a ona miała mi wysłać sandały panterki H&M i do dziś nie otrzymałam paczki, a dziewczyna usunęła konto! W dodatku szafa.pl umywa ręce, napisali że podadzą jej wszelkie dane ale tylko na życzenie policji, ja tych danych nie mogę dostać! Mam jej adres, mieszka w Lublinie, poradzę się prawnika co zrobić w tej sytuacji.

k1n6a - wyłudza ciuchy... wyslala mi tylko częsc rzeczy. Pozniej napisala ze jak ebdzie miala pieniadze to wysle - do dzis nie wyslala

zweryfikowana
Posty: 1.260
Ostrzeżenia: 1/5

marli123455




wysłała mi spodnie ktore bardzo odbiegaja od stanu bardzo dobrego i jeszcze dostałąm lipe nie polecam jakas niepowazna gowniara!

NACIĄGACZKA!!! kobieta432 - jeśli masz choć jeden negatyw....trzymaj się od niej z daleka, jest pewne że wykorzysta to żeby cię oszukać!!!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-19 22:04 przez lady_jb.

CWANIARA I NACIĄGACZKA!!! kobieta432- jeśli masz choć jeden negatyw....trzymaj się od niej z daleka, jest pewne że wykorzysta to żeby cię oszukać!!!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-19 22:05 przez lady_jb.

Cytat
paulis22
marli123455




wysłała mi spodnie ktore bardzo odbiegaja od stanu bardzo dobrego i jeszcze dostałąm lipe nie polecam jakas niepowazna gowniara!

i na dodatek wymiana z nią trwa około miesiąca...

paulis22
paulis22
paulis22

osoba klamiaca i bezczelna!!!
wyslalam jej spodnie w stanie b. dobrym a jej nie pasuja i wymysla jakies wady!!
a jej spodni jak nie ma tak nie ma!! twierdzi ze wyslala ale chyba gołebiem...
tak sie nie robi..

Cytat
lady_jb
CWANIARA I NACIĄGACZKA!!! kobieta432- jeśli masz choć jeden negatyw....trzymaj się od niej z daleka, jest pewne że wykorzysta to żeby cię oszukać!!!

...a ja poprosiłam lady_jb, o pokazanie korespondencji z kobieta432, (dostałam scany tych rozmów-bardzo ciekawa lektura) i naprawdę drogie panie...to lady_jb ma rację!!! kobieta432 nie tylko nie grzeszy kulturą i elokwencją, ale w dodatku sypie groźbami jak z rękawa. Na miejscu lady...zgłosiłabym sprawę na policję.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-20 14:41 przez Cherry_six.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ograniczenie praw rodzicielskich