Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam niestety następną chetną do CZARNEJ LISTY.
MONCIA 123 to pani która oszukała mnie najzwyczajniej. Kupiłam w maju buciki, przelew wysłałam natychmiast, a do dzis bucików nie ma. Najpierw coś kręciła z reklamacją ale zamilkła na dobre cztery miesiące. Odezwałam się teraz znowu z żądaniem zwrotu pieniędzy dajac czas do 19-go na wpłatę. Mówiła, że wpłaci, ale nie wpłaciła, więc wystawiłam mega lipę i wpisuje na Czarna Liste tak jak jej obiecałam.
Przykro mi, że musze to robić, bo jak do tej pory nikt mnie tu nie oszukał i super mi się handluje z dziewczynami. Kiedyś jest ten pierwszy raz jak widać,.... Spodziewam sie teraz odwetu... niestety.
Moncia123 ma również profil na Szafie gdzie w komentarzach potwierdza sie to co napisałam tutaj- nie jedną osobe oszukała.

zweryfikowana
Posty: 148
Ostrzeżenia: 1/5

angel899-wplacilam pieniadze-przesylki oczywiscie nie otrzymalam :(

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

Cytat
asiastelmaszyk2
angel899-wplacilam pieniadze-przesylki oczywiscie nie otrzymalam :(

angel899 to ta sama osoba co girl89 (zgłaszałam to już dawno administracji, ale niestety wciąż nic z tym nie zrobiono :/)

Ja miałam z tą Panią do czynienia poprzez allegro (czekałam podad dwa tygodnie na pieniązki za zabawkę) i jeszcze usłyszałam od niej że ją oszukuję !!!! Proponuję WSZYSTKIM by od razu wpisali ją u siebie na czarną listę.

Tu na szafce ziewczyna działa bardziej rozmyślnie (tzn na obu profilach ma wystawione inne ciuszki), ale na szafie można się przekonać że to ta sama osoba ...

http://szafa.pl/c3312846-stan-idealny-marynarska-m-l-xl.html

http://szafa.pl/c3241444-stan-idealny-jak-nowa-m-xl-marynarska.html

na allegro znajdziecie ją pod nickiem angelgirl89 (to konto o którym wiem, natomiast ile ma innych tego niestety juz nie wiem :/)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-22 10:51 przez nusia83.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

Obydwa konta już zablokowane, tzn szafowiczka moze się logować i wysyłać wiadomości prywatne, ale nie ma już możliwości dodawania przedmiotów, składania ofert i ich otrzymywania (czyli nikt już u niej nie może kupić).

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Asiu a o usunięcie nieuczciwego komentarza pisz do adm >>> http://szafka.pl/formularz-kontaktowy.html?temat=komentarze&pytanie=5

zweryfikowana
Posty: 148
Ostrzeżenia: 1/5

W sprawie lipy od tej Pani napisalam juz do ADM.Ale wiecie dziewczynki co zauwazylam,ze na kazdym swoim profilu w avatarku ma BRITNEY SPEARS!!!!Takze bądzcie czujne :) To pewnie jej znak rozpoznawczy :)

WITAM

(rzeczy były opisane w stanie BARDZO DOBRYM a były w stanie koszmarnym)

to i Ja poprosze o wpisanie jednej osoby,karolijulka

rzeczy jakie otrzymałam były w koszmarnym stanie(kilka nadawało się do noszenia),brakowało kilku rzeczy jakie były na zdjeciach(prosiłam za pobraniem i otrzymałam)
Za 3tyg. po całej tej nie udanej transakcji przychodzi listonosz i informuje mnie ze ma dla mnie przesyłke za pobraniem w kwocie 40zł gdzie ja niczego nie zamawiałam ani tu ani nigdzie indziej,sprawdziłam od kogo i doznałam szoku od karolijulka
była to zwykła koperta A4 i Pani chciała za to 40zł,NIE ODEBRAŁAM,jak dla mnie to jest naciaganie i szukanie frajerów.

pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-08 13:30 przez moderator.

Witam

Ja też poproszę o dopisanie powyższej pani karolijulka do listy z uwagi na podobną sytuację :
Cytat

czupurek34
Hej
Jakiś czas temu odezwała się do mnie pewna mama czy jestem zainteresowana zakupem zabawek za połowę ceny (kilka razy wcześniej odwiedzałam wraz z synkiem jej szafkę bo synkowi podobały się zabawki) a tym bardziej ,że niedawno miał urodzinki dostał od babci pieniążki i postanowiliśmy przeznaczyć część ich na jego marzenie (łóżko w kształcie samochodu na które powoli sobie zbieramy) a część na zabawki .Porozumiałyśmy się co do ceny trzy zabawki wartość około 40 zł plus przesyłka 20 zł czyli 60 zł jeszcze dla upewnienia się przed przelaniem pieniędzy napisałam do tej mamusi czy tak na pewno jest :
10-09-2010 09:58 czyli jak ? te trzy rzeczy to by wyszły 40zł ok i koszt przesyłki to około 60zł pasuje ? (to zapytanie tej mamy)
oki rozumiem ,że koszt przesyłki to 20 zł czyli łącznie mam przelać 60 zł za zabawki i przesyłkę ? czy dobrze rozumiem ?(wolę się upewnić :)moje słowa

10-09-2010 13:24 tak jak będą to ja wysyłam ok (odpowiedź)

Pieniążki przelałam po kilku dniach przyszło pytanie o dane bo nie można było wysłać paczki ,oki dane podałam (mimo ,że są w systemie nic do tego nie mam :)to nie był żaden problem napisałam
Wczoraj otrzymuję paczkę ,której jeszcze nie odebrałam (mam awizo) i tam piszę ,że to jest przesyłka pobraniowa
mam zapłacić 40 zł .Mówiąc szczerze zgłupiałam ,nie wiem co mam o tym sądzić ,napisałam do niej z prośbą o wyjaśnienie na razie cisza w eterze mimo ,że się logowała na szafce (nie chcę kogoś pochopnie osądzać )poczekam jeszcze za odpowiedzią ,może dostanę .
To co wychodzi na to ,że koszt wysyłki 60 zł? To poczta polska w takim razie jest chyba lepsza niż przesyłki kurierskie
już nic nie rozumiem .Dziewczyny proszę o radę bo na prawdę nie chcę nikogo pochopnie osądzać tym bardziej ,że ta osoba ma same dobre komentarze i taki też bym chętnie wystawiła sama :) gdyby wszystko było w porządku .
Proszę napiszcie czy ktoś miał podobną sytuację ? Pozdrawiam .
23 wrz 2010 - 13:48:5

karolijulka
23-09-2010 12:46 niemożliwe ja wysyłałam kilka i może widocznie odwrotnie bo innej pani za pobraniem wysyłałam to może umówmy się ze odbierz a ja ci zwróce to

mam informację ,że to była pomyłka a za pobraniem miało trafić do kogoś innego bo było wysyłane kilka paczek równocześnie, takie rzeczy się zdarzają a jak pisałam pochopnie nikogo nie oceniam, napisała ,że kasę odeśle więc wygląda ,że będzie w porządku mam taką nadzieję :)być może za szybko wszczęłam alarm :)ale po tym co się tu naczytałam wolę szybciej reagować niż za późno mam nadzieję na szczęśliwe zakończenie sprawy ,potem napiszę jak się skończyło .
Niestety dziś mogę napisać ,że się chyba ta sprawa szczęśliwie nie zakończy bo pomimo mojej dodatkowej wpłaty ,którą musiałam uregulować(te nieszczęsne dodatkowe 40 zł) na poczcie przy odbiorze paczki,pomimo zapewnień ,że jak odbiorę to dostanę zwrot pieniędzy ( bo to była pomyłka i nie do mnie miało trafić za pobraniem) zwrotu nie widać ,cisza w eterze
Ja jestem osobą cierpliwą ,rozumiem ,że każdy z nas ma swoje życie, ważne sprawy na głowie i wiadomo ,że czasami są rzeczy znacznie ważniejsze i poważniejsze niż szafka , ale nie lubię jak się moją cierpliwość wystawia na próbę.
Mimo ,że paczka doszła (po dodatkowym uregulowaniu pobrania to fakt z tym ,że jeśli te zabawki miałby kosztować tyle co jak na razie za nie zapłaciłam (czyli łącznie ze wszystkim 100 zł) to gruba przesada
z uwagi na ich stan ( za 40 zł tak jak było wcześniej uzgadniane to się zgodzę oczywiście ale nie za 80 zł plus 20 zł przesłanie ,autka jeszcze by uszły mimo ,że były mocno skurzone- ja bym takich nie wysłała ,gra wielofunkcyjna typu bilard piłkarzyki kręgle w jednym jeden element złamany, dno i bok pozałamywane,że nie da się ustawić kręgli i kul do bilardu czy innych pionków bo spadają ) Wiadomo były używane nie są nowe co do tego nikt nie ma zastrzeżeń ale nie za taką kwotę jaka jak na razie wychodzi .
Tym bardziej ,że o zwrocie pieniędzy ,które miały być zwrócone nie ma do dnia dzisiejszego nawet słuchu (brak odpowiedzi na wysłane wiadomości mimo,że codziennie się loguje na szafce ) ,to jest chyba już oczywista sprawa ,że ta osoba w moich oczach jest nieuczciwa i pragnę przestrzec przed transakcjami z nią inne mamy,bo po co dawać naciągać się takiej osobie niech mój przykład będzie ostrzeżeniem .

Pozdrawiam .

ja tutaj zostałam oszukanan przez zuzia231 zuzia231 dostała moja bluzeczke napisala mi komentarz pozytywany a ja jej 2 lipy bo jej sukienki nie dostałam
piewr w iadomosciach napisała zuzia231
23-09-2010 08:29 paczka wyslana prosze dac znac jak dojdzie
to czekałam potem napisalam ze nie ma paczuszki prosze o wysalnie potwierdzenia nadania wyslac na mejla cisza nie ma potwierdzenia potem mi napisala tak :zuzia231
02-10-2010 20:00 witam przepraszam ze sie nie oddzywalam ale bylam na wyjezdzie sluzbowym ale bylam na poczcie w piatek sprawdzic czy paczka na pewno zostala nadana i zostala wiec podejrzewam ze bedzie u pani na pewno po niedzieli dzis jest 11 a ja dalej sukienki nie widze sprawe zglosialm do administaracji jenak dzis ide na poczte i jak przyjdzie ze odebrana jest bluzeczka to ide na policje i jak bedzie trzeba to do sadu !!!!!!!!!!!!!
a zuzia321 siedzis soebie codziennie na szafce i nie odp na moje wiadomosci zlodziejka !!!!!!

Ja niestety musze zgłosić "ancycha224" Kupiła miesiąc temu ... Zwodziła mnie długo a potem przestała w ogóle sie odzywać !

karolijulka również próbowała mnie naciągnąć na przesyłkę za pobraniem za 40zł !

mamajula wysłała mi układankę, która miałabyć niezniszczona, a jest porysowana kredkami. Kiedy chciałam ją zwrócić kazała mi zapłaciać koszty przesyłki, przy czym wartość przesyłki równabyłaby wartości zabawki na którą ta pani ją wyceniła, a na to nie mogę się zgodzić. Żeby było śmiesznie to pani ta stweirdziła, że zwróci się do moderatora, bo bezprawnie wystawiłam jej lipę. Chciałam zauważyć, że dałam pani wybór, że albo zwraca mi pieniążki za zabawkę i koszty przesyłki, albo wystawiam tej pani lipę. Wybrała to drugie. Chciałam tą panią dopisać do czarnej listy niezgodności przedmiotu z opisem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-19 14:37 przez Itallly.

Natalija - we wrześniu wpłaciłam 40 zł za "garnuszek" fisher price do dziś nie otrzymałam zabawki ani zwrotu pieniędzy

Widze że o karolijulka jest tu dużo złego. Mnie ta osoba sama gdzieś znalazła i zaoferowała ciuszki wzamian za koszt przesyłki. Nawet na meila wysłała mi zdjęcia tych rzeczy. Nie miałam kasy, powiedziałam że jak dostane rodzinne to się odezwe. Wczoraj zajrzałam do niej na profil i widze 3 lipy. Napisałam że rezygnuje z paczki bo ma lipy i wole nie ryzykować a 20zł to dla mnie nie mała kasa. Więc ona mi odpisała i dała propozycje że jeśli ja jestem uczciwa to ona mi wyśle paczke pierwsza a puźniej wpłace jej te pieniądze. Teraz to aż mnie ciarki po plecach przechodzą czy coś ona nie kombinuje. żeby puźniej nie było że to ja nie uczciwa i jej nie zapłaciłam, ale mam już gdzieś tę paczke. Nie chce mieć z nią doczynienia.

Zarejestrowałam się już tutaj jakiś czas temu. Ostatnio sytuacja materialna zmusiła mnie do sporych oszczędności i zamówiłam sobie tani kombinezon dla dziecka dwuletniego - za 15 zł. Cieszyłam się jak głupia. Z natury ufam ludziom ale dałam się zrobić w balona. Zostałam oszukana. Pieniądze wpłaciłam 4 października, dziś jest 21 i nadal paczki nei widzę. Osobą u której zamawiałam jest andzia2110. Szafowiczka najpierw pisała,że wyśle jej siosta. Później wcale się nie odzywała na moje grzeczne pytania co z paczką odpowiedzi,że mam sie nie denerwować, że mogę ją otrzymać nawet za 3 tygodnie bo... no włąśnei nawet nei wiem dlaczego, kiedy paczka podobno już była zapakowana. Później opis w ostrzejszym tonie, że ma za dużo obowiązków, że dziecko za rok ma komunię (????????????????????????? co to ma do rzeczy???????????????????) i miała prawo zapomnieć. Byłam nawet na poczcie pytać. Po prostu czuję sie zrobiona w balona. Suma niewielka ale jak pisałam zależało mni na oszczędnościach.
Zresztą skoro pieniądze pojawiły się na poczcie to powinna ruszyć tyłek i wysłać jak najszybciej. Loguje się i nie odpisuje to dla mnie sygnał,że kręci. Pocieszcie mnie dziewczyny bo jest mi smutno.

wyzywajac kogos od zlodziejek jak by pani nie wiedziala to jest pomowienie i moze sie to skonczyc w sadzie bo wiem ze pani otrzymala sukienke i mam nadal potwierdzenie nadania

Piszę do was odnośnie swojego problemu z karolijulką (cała sprawa opisana na poprzedniej stronie ),miło mi was poinformować ,że dzisiaj po długich bojach otrzymałam ZWROT swoich nadpłaconych pieniędzy i przeprosiny od pani. Chociaż mam tą smutną świadomość ,że gdyby pewnie nie interwencja ze strony admina, raczej bym ich chyba nie oglądała :) ale i tak się cieszę się ,że ta sprawa w końcu znajduje swoje zakończenie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Biedronka- Jakość ubranek.