Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

to lista stworzona przez użytkowniczki portalu Szafka.pl.
Lista ta powstała by ostrzegać się przed "nieuczciwymi" osobami. Bardzo proszę o zamieszczanie opinii, które będą uczciwie i zgodnie z prawdą. Wasze opinie są cenne! Warto mieć własne zdanie i podzielić się nim z innymi. Jesli chcesz kogoś dodać na czarną listę wystarczy napisać post w tym wątku.
Post musi zawierać NICK osoby zgłaszanej oraz POWÓD - nic więcej.
Jeśli chcesz podyskutować o problemach związanych z wymianą, kupnem, sprzedażą to zapraszam do wątku [embed_image 7316a542678c5b6b0e88b318d303c82b]



BRAK WYSYŁKI POMIMO WPŁATY



STAN FAKTYCZNY PRZEDMIOTÓW NIE ZGADZA SIĘ Z OPISEM SPRZEDAWCY



BRAK ZAPŁATY ZA ZAKUPY



"WYŁUDZANIE" RZECZY i inne przewinienia

  • Gosia18luty - konto usunięte --> nowe konto Mili__18
  • smysia
  • Czarnvlka2525 - wysyła spam o pomoc dla dziecka
  • ada420 - wymienia się a później nie wysyła ubranek
  • karolijulka - wyłudza pieniądze poprzez wysyłanie rzeczy "za pobraniem" na kwotę 40 zł - potem tłumaczy się że to pomyłka i obiecuje zwrot, ale już tych pieniążków nie zwraca.
  • joanna_swo
  • sylwia19801 - oferuje na wymianę drogie zabawki których nie posiada, wymienia się a po otrzymaniu przez nią przesyłki kontakt się urywa.
  • nadi21222 - oferuje wymianę i rezygnuje kiedy ma wysłać rzeczy jako pierwsza
  • lubuss19 -brak wysyłki lub wysyła na wymianę przedmioty inne niż uzgodniono, zwraca niepełną kwotę
  • kasiunia3113-akceptuje ofertę wymiany a następie wysyła niekompletną przesyłkę
  • natasiall - przyjmuje zwrot towaru, uzgadnia wysyłkę innej rzeczy w zamian, po czym żąda dodatkowej opłaty

kliknięcie na nick spowoduje przeniesienie do profilu

W ustawieniach konta znajduje się CZARNA LISTA
http://szafka.pl/opcje.html?box=czarna-lista

teraz możecie ustawić z kim chcecie się wymieniać, sprzedawać czy rozmawiać.



Zmieniany 16 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-07 10:32 przez moderator.

..jeżeli wystarczy wpisać tutaj to ja zgłaszam,że zosatałam oszukana ,zapłaciłam za buciki trzy tygodnie temu i do dzisiaj ich nie otrzymałam ,szafowiczka nie odpowiada na wiadomości ,nie loguje sie na szafce,zgłosiłam sprawę do administracji ,45 zł to dla mnie dużo i nie chcę ,żeby któraś z dziewczyn została przez nią oszukana, jej nick dorianek13 i link do butów za które zapłaciłam
http://szafka.pl/c114197-nike.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-02 10:00 przez moderator.

Długo się zastanawiałam ,ale jednak podam...
Chrupku zostałam oszukana przez gosiaczek79.
W marzcu zakupiła u Mnie ciuszki i do dnia dzisiejszego nie przelała pieniązków,ani żadnej odpowiedzi Mimo moich listów.
Nie wystawiłam Jej negatywnych komentarzy ,bo bałam się że Ona w zemscie wystawi Mi także negatywy(doświadczyłam tego na Szafce)...
Zgłosiłam Ją do administracji.Tyle tylko dobrego że nie wysłałam ciuszków.
Nie chce z Tą Pania mieć nigdy do czynienia!!!!
CHRUPKU super!!!!!
Sorki!!!
Przepraszam za pomyłkę doświadczyłm negatywnego komentarza w zemście na Szafie,a nie na Szafce jak napisałam...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-02 10:11 przez moderator.

Kupiłam od jednej dziewczyny bluzkę dla mojego syna za kwotę 23 zł(chciała 25 zł+przesyłka ale utargowałam na te 23 zł).Miała być założona 2 razy i być w stanie idealnym.Jak przesyłka dotarła to myślałam,że szlak mnie po prostu trafi-bluzka przy szyi jest rozpruta i ma dziurkę.Napisałam oczywiście zaraz do niej że chcę ją zwrócić a ona mi na to ,że jej przykro ale zwrotów nie przyjmuje a ta wada to musiało być jej przeoczenie.Był to mój pierwszy zakup na szafce i ostatni-niestety-tak mi ta osoba dała popalić a zdziwiła mnie ta sytuacja bo dziewczyna miała same super komentarze.Napisałam jej że wysyłam jej tę bluzkę a ona według swojego sumienia zrobi jak uważa albo mi odeśle pieniądze albo nie ale ona mimo że sie loguje cały czas nie odpisuje.Co mam zrobić nie wiem....Na razie nie wystawiłam jej komentarza bo bym musiała jej dać najgorszego ale ona mi też pewnie by dała negatywnego z zemsty.
Jej nick to: millenka2



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-02 10:28 przez moderator.

Dokladam osobe o nicku : Balbi

transakcja w marcu ( 24.03 ), koszt 60 zł

do dzis nie ma przesylki... obiecanki ze napewno wysle ale ma problemy zdrowotne a nadal nic. Ja wszystko rozumiem ale gdy nie ma sie mozliwosci nadania nalezy zwrocic wplacona kwote.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

Dopisuję Panią olivia82
Uważajcie na tą osobę, bo dokonuje zakupu, prosi o dane do przelewu, po czym nie płaci i rezygnuje z zakupu tłumacząc się "niedoczytaniem opisu aukcji". Wymusza w ten sposób dane, adres i numer konta !!!
W przypadku naszej transakcji opis aukcji był dokładny i mnóstwo zdjęć a Pani tłumaczy się że nie zauważyła że nie ma w zestawie żyrafy :)

Tutaj podaję link do aukcji na której pani Oliwia dokonała zakupu
http://szafka.pl/c173880-pociag-i-domek-zaskakujace-zwierzaki-fisher-price.html

Dodatkowo jeszcze napisze że dzień wcześniej na allegro osoba o nicku holivia (również niezweryfikowana - z "kopertą";) pytała o te same zabawki i prosiła o podanie danych do przelewu i nr konta. Pani z allegro była z Poznania a Pani z szafki (olivia82) jest z wielkopolski więc za dużo tutaj podobieństw by był to przypadek.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-19 22:06 przez nusia83.

ja niestety muszę dopisać tu jeszcze dotiqa,niestety do tej pory nie odzyskałam pieniędzy za dokonane u mnie zakupy,które miały miejsce 9.06.10r,na kwotę 34zł z przesyłką i od tego właśnie dnia kontakt zniknął z tą osobą,a w miejscu OSTATNIO NA SZAFCE: opis DZISIAJ...
Zaufałam szafiarce i popełniłam błąd-wysłałam zanim dostałam pieniądze i przez takich ludzi jak ta Pani,człowiek traci zaufanie i ja juz nigdy tego błędu nie popełnię...
Komentarze dostałam pozytywne od tej Pani w dniu 16.06.10r ale ja w dniu dzisiejszym wystawiłam lipę...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-02 00:41 przez aina1985.

I ja muszę dopisać jedną osobę - akcagob - miałam się z nią wymienić na 3 pary butów za kurteczkę, butki wysłałam w marcu a kurteczki brak do tej pory, ostatnie logowanie tej pani było w kwietniu i pomimo licznych mailii nie raczyła odpisać. Wystawiłam oczywiście lipę.

karolina83
Szafowiczka zwodziła mnie kupując kołyskę i fotelik do samochodu miesiąc! Pisała, że nie ma dostępu do Internetu - raz tu zajrzała, zostawiła mi swój nr telefonu i poprosiła o kontakt.
Dzwoniła, pisała smsy, opowiadała różne historie tłumacząc się dlaczego zwleka z zapłatą (pieniądze nie wpłynęły na konto, mąż nie dojechał z Francji itp.) ale wciąż deklarowała chęć kupna! W końcu napisała, że wysłała pieniążki pocztą. Po tygodniu poprosiłam Panią o ponowne podanie adresu bo niechcący skasowałam jej dane z komórki - podała mi i napisała, że pieniądze na pewno dojdą... Mam czekać.... Zastanowiło mnie to bo wiem jak działa nasza poczta i chyba tydzień by jej wystarczyło na dostarczenie kasy na konto...
Czekałam 2 tygodnie w końcu skontaktowałam się z Panią "Karoliną" ponownie i zapytałam o deklarowany przelew pocztowy. Napisała:
"Cofłam przelew (...) - mąż mi zmarł"
Brrrr... Zdębiałam!

Jednak przemyślałam sprawę i śmiem wątpić w szczerość tej osoby - dlatego tutaj ją umieszczam. Nie wyobrażam sobie jak można użyć takiego kłamstwa dla usprawiedliwienia swej nierzetelności... Gdyby napisała, że rozmyśliła się - zrozumiałabym... A teraz się boję, że podałam jej swoje dane - adres i nr konta...
Ja również mam wszystkie dane tej osoby - znalazłam ją na szafce - nie zgadza się tylko płeć dzieci - miała mieć dwóch synów i być trzecim w ciąży, a osoba na szafce ma syna i córkę, Zgadza się miejsce zamieszkania i wiek dzieci...
Zastanawiam się czy karolina83 w kontakcie ze mną nie posłużyła się czyimiś danym.
Jak teraz analizuję nasze rozmowy to więcej rzeczy mi się nie zgadza...

Uważajcie - może jeszcze zechce się zabawić czyimś kosztem...


Zajrzałam jeszcze na jej wypowiedzi na Forum:
Pisze w jednym, że jest lekarzem pediatrą - mi mówiła, że mieszka na jakiejś wiosce i ma ogromne gospodarstwo...
A Pani Karolina D., którą znalazłam na NK skończyła tylko Zawodówkę...
W innym wątku - czeka na urodzenie CÓRKI (mi mówiła, że będzie 3y syn...)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-08 00:32 przez krynka7.

ada420
do akceptacji wymiany doszło 15.03.2010
wysłałam taką, malowaną na zamówienie koszulkę, którą wyceniałam na 25 zł:


26.03.2010 otrzymałam wiadomość:
Cytat

"Witam:) przpraszam ze sie nie odzywalam ale bylam w szpitalu poniedzialek-wtorek wysle te rzeczy a Pani nie wyslala jeszcze koszulki? przepraszma ze tak wyszlo ale kurcze los mi splatal figla troszke ale co bede mowic :)"
po po wiadomości że wysłałąm przesyłkę:
Cytat

ja dorzuce jakis gratis za zwloke:)

i tu kontakt się urwał.
jestem tolerancyjną osobą, myslalam że transakcje powstrzymały dalsze problemy ze zdrowiem....
ale zaczęło to już trwać zbyt długo....
weszłam więc na jej profil na szafkę a tam niespodzianka, handelek kwitnie i prawie codzienne logowanie.

po 3 wyslanych na szafę wiadomościach otrzymałam odpowiedź:
Cytat

Witam siostra jest w szpitalu meproblemy ze zdrowiem kazala mi sie tu zajac paczkami bo ma duzo zaleglych i prosi o cierpliwosc w tym tygodniu juz bedzie w domu
odczekałam jeszcze 2 tygodnie
później zaczęłam pisać zaptrania, którem imo codziennego logowania zostały kompletnie olane

Nie wieżę już w czyste intencje, bo logowanie na szafie jest niemal codziennie, przedmioty są wystawiane i sprzedawane.
przedmiot wymiany - 2 paty spodenek już mi nie będą potrzebne, bo córa przez pół roku ktore trwa wymiana zdążyła zmienić rozmiar,ale chciałam odzyskać pieniądze (bądź ustalić inne przedmioty do wymiany) niestety z powodu braku kontaktu nie widze puki co szans na pozytywne rozwiązanie transakcji.
tego posta wkleje też na szafa.pl - bo wygląda na to że szafowiczka tam przeniosła swą aktywność

Ja "dorzucę" BALBI
Transakcja w marcu od tamtej pory cisza;(
Wplacona kwota to 68zł ale przesyłki nadal nie ma//



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-29 12:00 przez aganiok.

Cytat
aina1985
ja niestety muszę dopisać tu jeszcze dotiqa,niestety do tej pory nie odzyskałam pieniędzy za dokonane u mnie zakupy,które miały miejsce 9.06.10r,na kwotę 34zł z przesyłką i od tego właśnie dnia kontakt zniknął z tą osobą,a w miejscu OSTATNIO NA SZAFCE: opis DZISIAJ...
Zaufałam szafiarce i popełniłam błąd-wysłałam zanim dostałam pieniądze i przez takich ludzi jak ta Pani,człowiek traci zaufanie i ja juz nigdy tego błędu nie popełnię...
Komentarze dostałam pozytywne od tej Pani w dniu 16.06.10r ale ja w dniu dzisiejszym wystawiłam lipę...

Niestety ja tez dopisuje dotiqa do czarnej listy. Zakupy dokonane 19.06, a nastepnie dokupione rzeczy 20, 22 i 23-go czerwaca. Laczna suma z przesylka 60zl - za 9 ubranek..... Dotiqa poprosila czy moze dokonac wplaty pod koniec czerwca, oczywiscie zgodzilam sie.
2-go lipca wyslalam wiadomosc z pytaniem czy udalo sie juz wplacic pieniazki....brak odzewu, jak zreszta i na kolejne kilka wiadomosci.
Napisalam, ze jezeli cos wypadlo i Pani chce zrezygnowac - zrozumie prosze tylko o wiadomosc i obedzie sie bez lipy... brak kontaktu mimo iz logowanie mialo miejsce niemal codziennie.
Od kilku dni dotiqa sie juz nie loguje na szafce i znikly wszystkie ubranka z jej szafki..... mysle, ze zmienila konto bo nawet bez moich 9 lip, ktore niebawem wystawie (czekam ostatecznie do poniedzialku) ma ich prawie 20!
Szkoda, tym bardziej, ze zawsze mozna wszystko wyjasnic, trzeba tylko chciec.....

RÓWNIEŻ MIAŁAM PROBLEMY Z
DOTIQ
nie polecam!!!

syla140983 - uważajcie na nią!oszustka!zobaczcie komentarze na szafie o niej: http://szafa.pl/profil/syla140983

Lubię wystawić super opinię lecz tym razem jestem zmuszona wpisać na czarną listę jedną z szafowiczek:gabrielka07Pisze ona o sobie tak "Jestem uczciwą i rzetelną osobą i tego samego oczekuję od innych." I tu nasuwa mi się pytanie: co oznacza słowo uczciwa i rzetelna Kupiłam u tej Pani spodnie, wpłaciłam pieniążki, dostałam potwierdzenie ze przelew otrzymała i cóż … Bark przesyłki, brak kontaktu. JA jestem osobą uczciwą dlatego chcę ostrzec inne Szafowiczki Nie wiem jak nazwać taką osobę, tzn wiem lecz nazywanie kogoś OSZUSTKĄ jest bardzo przykre więc napiszę tylko tyle: podważam wiarygodność gabrielka07 Nie jest osobą ani uczciwą ani rzetelną Ponieważ nie odpisuje na wiadomości prywatne a możliwe że przeczyta ten post chcę powiadomić że jeśli w ciągu 24-48 godzin nie otrzymam zwrotu wpłaconej gotówki sprawę kieruję na policję. Może ktoś pomyśli że jest to przecież mam kwota lecz od takich sum się zaczyna. Nie zareagujesz na kogoś kto przywłaszczył 10zł następnym razem przywłaszczy 100zł albo i więcej. To chyba wszystko Teraz czekam na odzew. Oczywiście nie omieszkam wystawić odpowiedniego komentarza. Oby jak najmniej takich osób Tego życzę sobie i Wam wszystkim.

Jest to pierwsza i ostatnia transakcja z tą Panią a dla niej jako początkującej pierwsza porażka i negatywny komentarz

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rocznica ślubu