Obecnie rozmawiamy o:

Hity Kosmetyczne

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ogródek

27 mar 2010 - 12:15:07

Czy prowadzicie swój ogródek/działeczkę??
wpadłam na pomysł żeby zrobić mały ogródek Marchewka,pietruszka,rzodkiew,groszek...
i wczoraj to wszystko posiałam ale zastanawiam się czy wyrośnie hmm...

Nigdy nie prowadziłam żadnego ogródka i nie mam o tym zielonego pojęcia....
Przekopałam ziemię nie zbyt głęboko przegrabiłam i zrobiłam rządki nie bardzo głębokie posiałam nasionka zasypałam ziemią ...
i co teraz??:) Dobrze zrobiłam??:)
wie może głupie pytanie ale naprawdę nie mam o tym pojęcia;(

Ogródek

27 mar 2010 - 12:30:31

Ja w zeszłym roku zaczęłam zakładać ogród. Narazie tylko krzaczki, kwiatuszki, drzewka a czas pokaże co będzie dalej ;)

Ogródek

27 mar 2010 - 12:59:37

Niestety nie mam ogródka mieszkam w bloku ,ale z jednej strony sie ciesze bo pewnie nia malby tam kto robic,a z drugiej fajnie jest miec ogrodek czy dzialeczke i spedzac tam milo czas latem na grillu

Ogródek

27 mar 2010 - 13:16:33

Ja mam ogródek i nie chcę się pakować w żadne warzywa bo z tym jest kupa roboty.Jak masz dużo czasu,to oczywiście możesz się w to bawić,ale trzeba ciągle pielić,żeby chwasty nie rosły,pilnować,żeby jakieś myszy czy inne "gady"ci nie wyżerały plonów,potem to trzeba zbierać,potem ziemię przekopać po zbiorach...Też z początku chciałam mieć swoje warzywka a teraz mam samą trawę,kilka drzewek i kilka krzaczków.

Ogródek

08 wrz 2011 - 08:24:53

My w zeszłym roku kupiliśmy działkę rekreacyjną ale była tak zarośnięta i zaniedbana że do dziś jeszcze jej nie ogarnęliśmy. W przyszłym roku na wiosnę chciałabym już zacząć sadzić jakieś roślinki ale jakie to jeszcze nie bardzo wiem, co do warzyw to chyba nie będę się w to bawić bo za dużo zachodu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czarna lista nieuczciwych szafkowiczek - zgłoszenia