Obecnie rozmawiamy o:

Hiszpania

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Program "Rodzina na swoim"

11 sty 2010 - 14:39:15

Dziewczyny, czy któraś z Was korzystała z tego programu?

Jestem ciekawa, gdyż uważam, że jest to super pomoc w dążeniu do własnego "m".

A może jest jakas mama, która zajmuje się tym programem?

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

Program "Rodzina na swoim"

11 sty 2010 - 14:40:33

ja slyszałam o tym, ponoć to wcale nie takie fajne jest, niby darmowy kredyt przez kilka lata pozniej odsetki sa takie ze te darmowe kilka lat sie wyrownuje

Program "Rodzina na swoim"

11 sty 2010 - 14:51:40

są bardzo duże obwarowania np nie każde młode małżeństwo albo osoba sama wychowująca dziecko może go wziąść :( wiem ze znajomi wzieli ten kredyt ale nigdy na ten temat nie gadalismy z nimi

Program "Rodzina na swoim"

11 sty 2010 - 16:13:24

my czekamy aż zmienią ten dyskryminujący związki nieformalne zapis że tylko małżeństwa mogą go brać. no chyba że już zmienili? :) jak tak to możemy się zacząć zastanawiać :)

Program "Rodzina na swoim"

11 sty 2010 - 16:24:25

zawsze ty możesz starać się o kredyt jako osoba samotnie wychowująca dziecko

Program "Rodzina na swoim"

11 sty 2010 - 16:24:47

Cytat
kinnkaa
ja slyszałam o tym, ponoć to wcale nie takie fajne jest, niby darmowy kredyt przez kilka lata pozniej odsetki sa takie ze te darmowe kilka lat sie wyrownuje

też tak słyszałam

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Program "Rodzina na swoim"

11 sty 2010 - 16:37:23

Kredyt jest wyżej oprocentowany niż normalny, ale jak bierze się go na krótki okres (10 lat) to jest bardzo opłacalny, na 20 lat też jeszcze do przyjęcia. Zależy jaka kwota. Natomiast w przypadku okresu 30 letniego trzeba by policzyć i porównać. Ja właśnie staram się o taki kredyt więc jestem w miarę zorientowana, ale to wszystko zależy od banku i wielu czynników narzucanych przez bank dla poszczególnego klienta. Najlepiej jak się sama dowiesz u jakiegoś doradcy. :-)

Program "Rodzina na swoim"

11 sty 2010 - 16:38:54

problem polega na tym, ze w tym programie mozna wziac kredyt ale tylko w zlotowkach...a biorac w zlotowkach...bierzesz 100% a splacasz 200% (nie ma mozliwosci zmiany waluty)...a duzo mniej wychodzi w walucie..dlatego nie wiem czy to sie w ogole w jakikolwiek sposob oplaca...no i tez duzo slyszalam, ze ponoc banki na "takie" kredyty maja zupelnie inne oprocentowanie...wyzsze...

anna fakt, skoro panstwo splaca przez pierwsze 8 lat to biorac na 10 to bardzo sie oplaca...ale skad wziac tyle gotowki zeby splaca taki kapital :|
aaa jestes ze stargardu? przez pierwsze 16 lat swojego zycia tam mieszkalam :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-11 16:41 przez KingaMZ.

Program "Rodzina na swoim"

11 sty 2010 - 16:39:50

Cytat
joanna_1807
zawsze ty możesz starać się o kredyt jako osoba samotnie wychowująca dziecko
pojedynczo nie spełniamy warunków :)

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Program "Rodzina na swoim"

12 sty 2010 - 15:40:54

KingaMZ - jestem ze Stargardu,
a co do kredytu to staraliśmy się w grudniu i tylko jeden bank zaoferował nam kredyt w innej walucie, ale był bardzo nieopłacalny i ryzykowny kredytu nie mamy do dziś bo nadal czekamy na zgodę
prawda jest taka że w tej chwili nie ma co grymasić, bo banki niechętnie udzielają kredytów i mają bardzo duże wymagania, ale chyba zawsze tak było że banki dawały gotówkę tym co ich nie potrzebują,a jak chcesz pożyczkę to zawsze pod górę a co dopiero wieloletni kredyt.

Program "Rodzina na swoim"

05 lut 2011 - 16:14:43

my z mężem rozważaliśmy ten kredy i zrezygnowaliśmy gdyż jest tam wiele kruczków przez co im mniejsze miasto tym bardziej się nie oplaca największe doplata jest do mieszkań w wawie, no i jak przez 8 lat splaca ci panstwo odstetki to przez ten okres czasu ty nie mozesz go nadplacac bo to zostanie odliczone od kwoty doplaty no i czesto tego kredytu nie można spłacić wcześniej...my wzieliśmy normalny kredyt na 30lat i wyszło nas taniej bo jak nam pani w banku wyliczyla to przy tamtej opcji miala bym raty 2tys a po 8latach 2800 i nie mogla bym go splacic wczesniej a tak mam raty 1700zl tez duzo ale moge nadplacac kredyt a od kazdej nadplaconej zlotowki przeliczaja mi odsetki na nowo bo kwota sie zmiejsza z reszta podobno te kredyty maja zostac wycofane w tym roku

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Modna Mama - pochwal się zakupami :D