Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

transportery taśmowe

45 minut temu

sprawdzony stomatolog

48 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

Jak wysłać zapakować

28 wrz 2010 - 22:02:14

przyjmie ci poczta... obwin go tasma aby zabezpieczyc wsio co latac moze zawin w czarna folie i zanies na poczte przesylke pocztwa z dopiskiem ostroznie sprawdz na www.poczta-polska.pl w cenniku, gabayr b:)

prosze cie bardzo

Usługi krajowe
Paczka pocztowa ekonomiczna - gabaryt B
Masa: ponad 20kg do 30kg
Przesyłka zostanie przyjęta jako paczka pocztowa plus
Opłata zasadnicza 46.00 zł
Suma 46.00 zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-28 22:03 przez kinnkaa.

Jak wysłać zapakować

28 wrz 2010 - 22:12:12

na poczcie wysłanie 25kg wynosi 52zł lub 60zł (zależy od gabarytu). są to piorytety;)

Jak wysłać zapakować

28 wrz 2010 - 22:17:52

ja wyaylalam wozek w 2 paczkach o lacznej wadze 27 kg i zrobilam to z tej strony za 38 zl polecam

http://www.wysylajtaniej.pl/
polecam bardzo tylko upc bo jest tanszy

Jak wysłać zapakować

28 wrz 2010 - 22:21:18

Własnie a gdzie można taka czarną folię kupić i jak to jest z kurierem dzwoni się i pzryjeżdża do domu? u nas nie ma żadnego punktu

Jak wysłać zapakować

28 wrz 2010 - 22:26:16

ja wysyłałam wózek wielofunkcyjny waga około 25kg , DHLem i wyniosło mnie to 70zł strasznie dużo ale w moim mieście żaden inny kurier nie oferuje się więc nie miałam wyboru

[embed_image bc15bf76f69e690120db32673eaff974]
folię możesz kupić na allegro albo w dobrym sklepie z art.biurowymi,a jeśli chodzi o kuriera sprawdź w necie tam znajdziesz numer i zadzwoń a oni odbierają



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-28 22:28 przez justika.

Jak wysłać zapakować

28 wrz 2010 - 22:35:40

wejdz na ta strone co podalam tam sie zarejestruj zapakuj wozek do paczki, czy dwoch, zmierz je podaj wymiary najwiekszej paczki i wage ( wage paczki czyli 25 kg jak piszsz ) to wpisz 12,5 kg jesli masz dwie paczki a jesli 1 to normalnie25 kg i przechodzisz dalej i dalej , zamawiasz kuriera i juz

Jak wysłać zapakować

28 wrz 2010 - 22:53:09

ja za paczke kurierska 25 kg placilam 36 zl ale nie pamietam jaka to byla firma

Jak wysłać zapakować

28 wrz 2010 - 22:58:43

oprócz kilogramów są tez ważne wymiary i z tej stronki co mi podałaś maggi79 moja paczka to koszt 79 zł:( mam szer 65 dł. 80 cm wysokość 70cm

Jak wysłać zapakować

28 wrz 2010 - 23:29:48

Kochana najtańszy kurier to http://www.kurier-polska.com.pl/ do 30kg i 140cm 25zł, przyjeżdzają po paczkę a wszystko możesz zalatwić przez internet.
Pozdrawiam

Jak wysłać zapakować

29 wrz 2010 - 10:16:39

Cytat
agnieszkajuleczka
oprócz kilogramów są tez ważne wymiary i z tej stronki co mi podałaś maggi79 moja paczka to koszt 79 zł:( mam szer 65 dł. 80 cm wysokość 70cm

dlatego podziel to na 2 paczki i podajesz wymiary tej mniejszej ale wage tak jak pisalam przez pol ja dalam 26 kg to mi policzylo jako 52 kg a przeciez tyle nie miala wiec podajesz polowe calej wagi tak jak mowilam ja zaplacilam za 2 paczki 27 kg 38,90, wiec chyba warto to przepakowac niz placic 80 zl
ps moze zle wpisalas wymiary- a to wazne ktory bok to ktory bo od tego wlasnie zalezy cena tam jest pokazane jak to mierzyc



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-29 10:17 przez maggi79.

Jak wysłać zapakować

15 lis 2010 - 11:36:19

dziewczyny, jestem w kropce - mam wózek wielofunkcyjny - 4 duze gabaryty: stelaż, nosidło, gondola i spacerówka - mysle ze wszystko wazy nie wiecej niż 25-27 kg.

jak to spakowac? jak przesłac? i czym? kurierem chyba najtaniej i najszybciej - ale jak sie do tego zabrac? czy któras z was wysyłałą juz moze wózek na 2. koniec polski???


jakies pomysły? sugestie? sprawdzona firma kurierska? zaprzyjaźniony pan janek przewożący wszystko i wszędzie? czekam

Jak wysłać zapakować

15 lis 2010 - 12:26:11

DZIWNE U MNIE NIE MAJA NIGDY ALE WRECZ PRZECIWNIE ZAWSZE PRZYJMUJA I PODPOWIEDZA ;D JA Z WYSYLKA NIE MAM PRODBLEMU A Z TEGO CO WIEM TO JESZCZE JEST IN POST ON TEZ JEST TANI

Jak wysłać zapakować

15 lis 2010 - 12:37:40

w pudełku to juz jako paczka raczej bedzie

Jak wysłać zapakować

15 lis 2010 - 13:00:51

Cytat
hawanka81
Cytat
pulupulu
w kopercie bąbelkowej ok 6 zł

U mnie jest problem poniewaz zadnych butkow nie chca wysylac w moim miesie na pocztach w kopertach babelkowych,ani dla doroslych ani dla dzieci.Panie twierdza ze od tego jest opcja paczki.Ostatnio z mezem na 2 pocztach zadyme zrobilismy i z laska przyjely ale co dlaej bedzie nie wiem.Bo nie mam zamiaru jedzdzic do miasta 20 km ode mnie wysylac parzesylki.Jak opakowalam w maly kartonik ostatnio 2 pary dzieciecych bucikow i zanioslam wyslac jako przesylke listowna to dostalam z je...ke ze to [aczka a nie przesylka listowna i to nie list skoro ma kartonik.Takze widzicie nieraz chocby czlowkiem chcial wyslac taniej to nie da rady.Sama rozumiem ze kady chce miec tania wysylke bo jak cos kupuje tez patrze zeby mi przyslano jak najtaniej a tu takie cyrki na poczcie wyprawiaja!!SZKODA GADAc!!

U mnie na poczcie na wiosce też się tak burzą, za to na poczcie w markecie wysyłam bez problemu ;(

Jak wysłać zapakować

15 lis 2010 - 13:41:05

Cytat
netka_an
dziewczyny, jestem w kropce - mam wózek wielofunkcyjny - 4 duze gabaryty: stelaż, nosidło, gondola i spacerówka - mysle ze wszystko wazy nie wiecej niż 25-27 kg.

jak to spakowac? jak przesłac? i czym? kurierem chyba najtaniej i najszybciej - ale jak sie do tego zabrac? czy któras z was wysyłałą juz moze wózek na 2. koniec polski???


jakies pomysły? sugestie? sprawdzona firma kurierska? zaprzyjaźniony pan janek przewożący wszystko i wszędzie? czekam
Ja też miałam problem jak przesłać mój 3v1 i jak przyjechał do mnie facet od paczek to mu ten wózek pokazałam i spytałam jak go zapakować.On powiedział,że najlepiej owinąć folią stretchową lub bąbelkową razem lub każde z elementów osobno i zabezpieczyć brzegi kartonikami lub gąbką,żeby nie doszło do uszkodzenia.Jednak nie podjęłam się tego wyzwania

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Warszawskie mamusie