Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 2/5

Jak wysłać zapakować

17 maj 2010 - 13:10:10

Z tego co wiem, jeśli nie masz podpisanej umowy z kurierem to płacisz bardzo dużo. Wysyłałam traktorek dziecięcy, na allegro najdroższa przesyłka za taką zabawkę dochodziła do 30 zł kurierem. Mi, ponieważ nie mam podpisanej umowy, krzyknęli 250 zł. Dobrze spakowane pójdzie pocztą.

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Jak wysłać zapakować

17 maj 2010 - 13:58:10

Takie łóżko na pewno waży w przedziale 30-40kg, poczta przyjmuje do 30 kg paczki więc u nich to tylko wysyłka w częściach wchodzi w grę, a kurier to faktycznie coś max 150 tylko zobacz innych bo dhl jest najdroższy z tego co mi wiadomo, a gls nie wozi takich dużych Max 300cm obwód

Jak wysłać zapakować

17 maj 2010 - 14:05:42

w foli czasem nie biorą musi być dobrze zapakowane żadnych odstających elementów my mamy podpisaną umowę i 18 zł za paczkę do 15 kg

Jak wysłać zapakować

17 maj 2010 - 14:14:57

właśnie u sasiadki byl dhl i go poprosilam o wycene niestety oni tego nie wezma chyba ze w czesciach ale bedzie ok 5stow

tylko ja nie mam czym przewiezc tego na poczte odkrecac to wnosic wynosic a na dodatek u nas kolo poczty nigdy nie ma miejsca na zaparkowanie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-17 14:16 przez smysia.

Jak wysłać zapakować

17 maj 2010 - 15:13:00

www.tani-kurier.pl - polecam - sama kozystam z nich

pomierz wymiary i sprawdz czy sie zalapie :) ( w wycen przesylke )

Jak wysłać zapakować

17 maj 2010 - 15:13:19

ja owijalam folia strechowa jak wysylalam Andzi z forum - mala przysluga;D bo kupila na all i babka ja zbywala ;/

Jak wysłać zapakować

04 sie 2010 - 17:30:02

Dziewczyny mam pytanie. Jak najlepiej i najtaniej oczywiście wysłać złożone łóżeczko? Takie normalne, ze szczebelkami i materacem. Będe wdzięczna za podpowiedzi :)

Jak wysłać zapakować

04 sie 2010 - 17:37:40

jak kupowalam wozek to byl zlozony i owiniety czarna wolia klejaca i tasma jak tak zrobisz to poczta napewno przyjmie

Jak wysłać zapakować

04 sie 2010 - 17:41:53

Cytat
Olusia78
Dziewczyny mam pytanie. Jak najlepiej i najtaniej oczywiście wysłać złożone łóżeczko? Takie normalne, ze szczebelkami i materacem. Będe wdzięczna za podpowiedzi :)
rozłóż je na części potem owiń w worek foliowy i zaklej jak najciaśniej taśmą pakunkową albo poszukaj takiego dużego pudła zeby po rozłożeniu sie zmieściło i wtedy wyśłij

Jak wysłać zapakować

04 sie 2010 - 20:33:04

W takim razie proponujecie pocztę? Tylko czy przyjmą mi tak 'na płasko' złozone łóżeczko w końcu to też są wymiary jakieś 120cmx90cmx30. W tanim kurierze wychodzi mi, że takich wymiarów nie przyjmują jak sprawdzałam :/

I dzięki za podpowiedzi :)

Jak wysłać zapakować

04 sie 2010 - 21:38:49

ja teraz wysylalam kurierem wozek w 2 paczka i laczna waga paczek wyniosla 26 kg zaplacilam za to tylko 38,90 wiec moze taniej ci wyjdzie kurier- ale z tej stronki wysylaj najtaniej i ups bo jest tanszy niz dhl- trzeba sie tylko zarejestrowac na ich stronie, podajesz wymiary paczki i wage i oblicza ci ile wyjdzie- kurier juz rano na drugi dzien byl po wozek:)
moim zdaniem sie oplaca:)

Jak wysłać zapakować

04 sie 2010 - 22:31:17

Cytat
joanna_1807
Cytat
Olusia78
Dziewczyny mam pytanie. Jak najlepiej i najtaniej oczywiście wysłać złożone łóżeczko? Takie normalne, ze szczebelkami i materacem. Będe wdzięczna za podpowiedzi :)
rozłóż je na części potem owiń w worek foliowy i zaklej jak najciaśniej taśmą pakunkową albo poszukaj takiego dużego pudła zeby po rozłożeniu sie zmieściło i wtedy wyśłij

Ja wysyłałam w ten sam sposób łóżeczko,jednak zrezygnowaliśmy z pudła gdyż waga była większa przez nie.Owinęliśmy czarną folią i taśmą i tak poczta nam je przyjęła.Nie pamiętam tylko ile kosztowała dokładnie przesyłka ok.40zł( tak mi się wydaje)

Jak wysłać zapakować

28 wrz 2010 - 21:52:40

WITAM SPRZEDAŁAM WÓZEK waga 25 ( wszystkie elementy razem) kilo wielofuncyjny .jak go wysłać on jest ogrooomny przyjma mi na poczcie? ile kurier może kosztować?

Jak wysłać zapakować

28 wrz 2010 - 21:58:08

sprawdź na allegro ile ludzie wpisują za przesyłke kurierską w ofertsch z wózkami, Ja za przesyłke kurierską płaciłam 40 zł

Jak wysłać zapakować

28 wrz 2010 - 21:58:58

tak, z tego co się orientuję to na poczcie przyjmują paczki do 30kg, i w tym paczka 20-30kg z potwierdzeniem odbioru i priorytetem kosztuje 54,90.
a i chciałam dodac,że gabaryt B.
kurier DPD kosztuje podobno 44zł.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-28 22:02 przez tysia178.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rocznica ślubu