Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

operacja oczu

17 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak wysłać zapakować

30 paź 2009 - 13:12:04

jako list polecony to ok. 6zł koszt wysłania takich bucików.

Jak wysłać zapakować

30 paź 2009 - 13:18:17

w kopercie bąbelkowej ok 6 zł

Jak wysłać zapakować

30 paź 2009 - 13:50:17

jak takie niemowlęce to w koperte sama kapciuszki takie wysyłałam
a jak buty normalne to nie wiem wczoraj dostałam kurierem buty nówki od jednej z Szafiarek buty były zapakowane w 2 grube folie

Jak wysłać zapakować

30 paź 2009 - 13:58:46

Cytat
pulupulu
w kopercie bąbelkowej ok 6 zł

U mnie jest problem poniewaz zadnych butkow nie chca wysylac w moim miesie na pocztach w kopertach babelkowych,ani dla doroslych ani dla dzieci.Panie twierdza ze od tego jest opcja paczki.Ostatnio z mezem na 2 pocztach zadyme zrobilismy i z laska przyjely ale co dlaej bedzie nie wiem.Bo nie mam zamiaru jedzdzic do miasta 20 km ode mnie wysylac parzesylki.Jak opakowalam w maly kartonik ostatnio 2 pary dzieciecych bucikow i zanioslam wyslac jako przesylke listowna to dostalam z je...ke ze to [aczka a nie przesylka listowna i to nie list skoro ma kartonik.Takze widzicie nieraz chocby czlowkiem chcial wyslac taniej to nie da rady.Sama rozumiem ze kady chce miec tania wysylke bo jak cos kupuje tez patrze zeby mi przyslano jak najtaniej a tu takie cyrki na poczcie wyprawiaja!!SZKODA GADAc!!

Jak wysłać zapakować

30 paź 2009 - 14:06:06

a ja buciki i dla dorosłych i dla dzieci wysyłam zawsze listem poleconym w kopercie babelkowej bo to na pewno jest dużo taniej (no chyba że ktoś chce jako paczkę)... a wszystko i tak zależy od wagi i gabarytu (A lub B) jaki na poczcie wezmą pod uwagę... jak do tej pory nie miałam problemu z wysyłką bucików, bo nikt się mnie o to nie pyta co wysyłam... a cennik poczty zawsze sprawdzam sobie na pocztowej stronce i według niej liczę kupującemu koszt przesyłki :) pozdrawiam

ps: warto tę stronkę miec w ulubionych i zerkac do niej przy transakcjach gdy się coś sprzedaje :) http://www.cennik.poczta.lublin.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-30 14:07 przez irmina.

Jak wysłać zapakować

30 paź 2009 - 14:14:42

Listem poleconym można wysłać niemal każdą rzecz do 2 kg, więc adidaski, a nawet dziecinne kozaczki spokojnie możesz wysłać :) Pozdrawiam. A jak chcesz sprawdzić cenę za wysyłkę, to wejdź na stronkę poczty polskiej i znajdź cennik. Pozdrawiam.

Jak wysłać zapakować

30 paź 2009 - 14:18:26

Cytat
hawanka81
Cytat
pulupulu
w kopercie bąbelkowej ok 6 zł

U mnie jest problem poniewaz zadnych butkow nie chca wysylac w moim miesie na pocztach w kopertach babelkowych,ani dla doroslych ani dla dzieci.Panie twierdza ze od tego jest opcja paczki.Ostatnio z mezem na 2 pocztach zadyme zrobilismy i z laska przyjely ale co dlaej bedzie nie wiem.Bo nie mam zamiaru jedzdzic do miasta 20 km ode mnie wysylac parzesylki.Jak opakowalam w maly kartonik ostatnio 2 pary dzieciecych bucikow i zanioslam wyslac jako przesylke listowna to dostalam z je...ke ze to [aczka a nie przesylka listowna i to nie list skoro ma kartonik.Takze widzicie nieraz chocby czlowkiem chcial wyslac taniej to nie da rady.Sama rozumiem ze kady chce miec tania wysylke bo jak cos kupuje tez patrze zeby mi przyslano jak najtaniej a tu takie cyrki na poczcie wyprawiaja!!SZKODA GADAc!!

TO POPROŚ PANIĄ Z POCZTY, ŻEBY CI POKAZAŁA PRZEPIS, KTÓRY ZABRANIA WYSYŁANIA BUTÓW LISTEM I ZAGROŹ JEJ, ŻE ZŁOŻYSZ NA NIĄ SKARGĘ DO DYREKCJI - UWIERZ, DZIAŁA NA 100% - PRZERABIAŁAM TO NA SOBIE:) A JAK ZAPYTA, CO JEST W ŚRODKU, ODPOWIEDZ JEJ, ŻE OBOWIĄZUJE TAJEMNICA KORESPONDENCJI.

Przepraszam za duże litery, ale wiem, że na poczcie często odmawiają takich wysyłek, a może moja podpowiedź pomoże którejś mamie :)

Jak wysłać zapakować

30 paź 2009 - 14:48:37

Cytat
hawanka81
Cytat
pulupulu
w kopercie bąbelkowej ok 6 zł

U mnie jest problem poniewaz zadnych butkow nie chca wysylac w moim miesie na pocztach w kopertach babelkowych,ani dla doroslych ani dla dzieci.Panie twierdza ze od tego jest opcja paczki.Ostatnio z mezem na 2 pocztach zadyme zrobilismy i z laska przyjely ale co dlaej bedzie nie wiem.Bo nie mam zamiaru jedzdzic do miasta 20 km ode mnie wysylac parzesylki.Jak opakowalam w maly kartonik ostatnio 2 pary dzieciecych bucikow i zanioslam wyslac jako przesylke listowna to dostalam z je...ke ze to [aczka a nie przesylka listowna i to nie list skoro ma kartonik.Takze widzicie nieraz chocby czlowkiem chcial wyslac taniej to nie da rady.Sama rozumiem ze kady chce miec tania wysylke bo jak cos kupuje tez patrze zeby mi przyslano jak najtaniej a tu takie cyrki na poczcie wyprawiaja!!SZKODA GADAc!!

jezeli wymiary nie przekraczaja wymiarow zgodnych z warunkami przesylki listu poleconego to nie maja prawa ci nie wyslac tak jak ty chcesz i moga cie w pompe cmoknac - jedynym wyjsciem jak sa takie upierliwe poczciarki to złozyc skarge do Up lub RUP

Jak wysłać zapakować

30 paź 2009 - 14:53:11

Cytat


TO POPROŚ PANIĄ Z POCZTY, ŻEBY CI POKAZAŁA PRZEPIS, KTÓRY ZABRANIA WYSYŁANIA BUTÓW LISTEM I ZAGROŹ JEJ, ŻE ZŁOŻYSZ NA NIĄ SKARGĘ DO DYREKCJI - UWIERZ, DZIAŁA NA 100% - PRZERABIAŁAM TO NA SOBIE:) A JAK ZAPYTA, CO JEST W ŚRODKU, ODPOWIEDZ JEJ, ŻE OBOWIĄZUJE TAJEMNICA KORESPONDENCJI.

Przepraszam za duże litery, ale wiem, że na poczcie często odmawiają takich wysyłek, a może moja podpowiedź pomoże którejś mamie :)

No moj maz byl na poczcie z wdrukiem bo dokladnie sprawdzil jakich wymiarow nie moga przekraczac nasze przesylki jesli sa w kartoniku ,a baba na niego jak na durnia patrzyla,po prostu wielkich dup im sie nie chce podniesc i isc zwazyc itd...A z przesylkami tez mam problem na kazdej poczcie,poniewaz obklejam zawsze jeszcze jeden bok tasma albo szra albo zwykla szeroka zeby miec pewnosc ze sie nie przedrze ani ze nikt sobie niczego w drodze nie owtorzy a Pani tez wielce na poczcie sie rzucaja ze zadnej tasmy nie powinno byc i po co to?A ja na to a po to zeby przesylka dotarla cala a nie w czesciach to zostala bez slowa.Czasem tez maja problem ze za mala koperta jak na towar i ze nie moga przybic pieczatki,to wtedy sie nie wali z calej sily tylko delikatnie daje sie stempel,ale tez zostawie to bez komentarza ze maja taka specjalna maszyne ktora kod robi na przesylke zamiast ja stemplowac ale tez z lenistwa babom z Poczty nie chce sie dupy ruszyc

Jak wysłać zapakować

30 paź 2009 - 14:55:10

A propo ja nie mowie co wysylam bo to moja sprawa ale czasem troszke buty lataja i juz slysze komentarze nie wysle tego bo towar lata w kartoniku a poza tym to sie wysyla paczka a nie listem poleconym,takie sa madre Panie z Poczty Polskiej podwyzki to chca ale leniwe jak cholera!!!

Jak wysłać zapakować

30 paź 2009 - 15:11:22

ja ostatnio wysyłałam moje klapki drewniaki własnie listem poleconym w kopercie babelkowej i zapłaciłam 7,5 + 1,2 koperta i nikt mi na poczcie robił problemów, także spokojnie możesz wysłac buciki w kopercie:)

Jak wysłać zapakować

30 paź 2009 - 15:27:57

pewnie ze mozna w kopercie jako list polecony:) wyjdzie taniej niz paczka a butki na pewno nie sa duze:) pozdrawiam!

Jak wysłać zapakować

04 lis 2009 - 23:56:50

A ja zawsze trafiam na spoko Panie na poczcie, listem wysyłałm nawet żyrafe fisher prise bez wyjęcia bateri -żyrafa grała, a Pani tylko się usmiechneła:)

Jak wysłać zapakować

05 lis 2009 - 00:09:08

Słuchajcie, ja wysyłam prawie zawsze w kopertrach z odzysku - aby zminimalizować koszt wysyłki ( oczywiscie nie pobieram za kopertę od kupującego) bo koszt koperty to 1,5 - 2,5 zł, poprostu naklejam białą kartkę na kopertę i piszę nowy adres, zaklejam taśmą i z tyłu daję dopisek - ze koperta użyta ponownie i zaklejona przez nadawce i swój podpis-.
robię tak od jakiś 3 miesiecy i nie mialam problemu na 3 pocztach - teraz na jednej (tej najbliższej) znalazł się pan który powiedział do mojego syns (bo on akurat wysyłał) ze to ostatni raz , ze wiecej nie przyjmie takich, ze nie wolno.... nie bylam tam jeszcze i nie pytałam ale szlag mnie trafił !!!
Czemu nie wolno??? Moze wy wiecie??? Chcialabym sięz Panem pokłucić :) ale musze być pewna swojego :) ja nieraz dostaje list we wlasnorecznie robionych kopertach, lub w czarnej folii z naklejoną białą kartką z adresem i jest dobrze... a paczki przeciez tez powinny byc niby w kartonie a nieraz dostaję/ wysyłam owinięte w 2 reklamówki i szczelnie zaklejone taśmą bo akurat pudełka nie posiadam. Czy wiecie coś na temat " moich kopert" ?

Jak wysłać zapakować

05 lis 2009 - 08:53:52

Cytat
magda1039
Słuchajcie, ja wysyłam prawie zawsze w kopertrach z odzysku - aby zminimalizować koszt wysyłki ( oczywiscie nie pobieram za kopertę od kupującego) bo koszt koperty to 1,5 - 2,5 zł, poprostu naklejam białą kartkę na kopertę i piszę nowy adres, zaklejam taśmą i z tyłu daję dopisek - ze koperta użyta ponownie i zaklejona przez nadawce i swój podpis-.
robię tak od jakiś 3 miesiecy i nie mialam problemu na 3 pocztach - teraz na jednej (tej najbliższej) znalazł się pan który powiedział do mojego syns (bo on akurat wysyłał) ze to ostatni raz , ze wiecej nie przyjmie takich, ze nie wolno.... nie bylam tam jeszcze i nie pytałam ale szlag mnie trafił !!!
Czemu nie wolno??? Moze wy wiecie??? Chcialabym sięz Panem pokłucić :) ale musze być pewna swojego :) ja nieraz dostaje list we wlasnorecznie robionych kopertach, lub w czarnej folii z naklejoną białą kartką z adresem i jest dobrze... a paczki przeciez tez powinny byc niby w kartonie a nieraz dostaję/ wysyłam owinięte w 2 reklamówki i szczelnie zaklejone taśmą bo akurat pudełka nie posiadam. Czy wiecie coś na temat " moich kopert" ?
mi też już przeszedł przez głowe pomysł z kopertami z odzysku...podobnie jak Ty myślałam żeby zakleić stary adres i napisać nowy-ale właśnie rozmyślam czy to jest dozwolone

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czarna lista nieuczciwych szafkowiczek - zgłoszenia